İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ANABİLİM DALI

2015- 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

MAZERET SINAVI

Dersin kodu ve adı

Ders Sorumlusu

Ara sınav tarihi

Başlama saati

Sınav salonu

Öğrencinin Adı Soyadı

SÖP425 Medya Okuryazarlığı (S)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

24.12.2015

15.00

A-103

Rabia GÖK

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ ANABİLİM DALI

2015- 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

MAZERET SINAVI

Dersin kodu ve adı

Ders Sorumlusu

Ara sınav tarihi

Başlama saati

Sınav salonu

Öğrencinin Adı Soyadı

SBÖ101 Sosyal Bilgilerin Temelleri

Yrd. Doç. Dr. Yunus Emre UÇAN

22.12.2015

13.00

A-204

Turgut YILDIZ

SBÖ105 Arkeoloji

Doç. Dr. Celil ARSLAN

22.12.2015

15.00

A-204

Turgut YILDIZ

SBÖ117 Eğitim Bilimine Giriş

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

23.12.2015

13.00

A-204

Turgut YILDIZ

SBÖ201 Türkiye Fiziki Coğrafyası

Öğr. Halil İbrahim GÖKBAYRAK

21.12.2015

13.00

A-103

Turgut YILDIZ

SBÖ203 İslam Öncesi Türk Tarihi ve Kültürü

Yrd. Doç. Dr. Yunus Emre UÇAN

25.12.2015

10.00

A-204

Turgut YILDIZ

SBÖ205 Siyaset Bilimine Giriş

Prof. Dr. Abdullah SAYDAM

24.12.2015

13.00

A-304

Turgut YILDIZ

SBÖ213 Eğitim Psikolojisi

Öğr. Gör. Rıdvan KARABULUT

25.12.2015

13.00

A-204

Turgut YILDIZ

SBÖ215 Bilgisayar Destekli Sosyal Bilgiler Öğretimi (S)

Yrd. Doç. Dr. Mehmet İzzettin YILMAZER

25.12.2015

08.00

A-110

Turgut YILDIZ

SBÖ227 Fen, Teknoloji ve Toplum (S)

Doç. Dr. Murat SARAÇOĞLU

21.12.2015

15.00

A-Z10

Turgut YILDIZ

SBÖ401 Türkiye Cumhuriyeti Tarihi-I

Doç. Dr. Cevdet KIRPIK

24.12.2015

08.00

A-102

Gülbüke Beyza AYTEKİN

SBÖ411 Özel Eğitim

Öğr. Gör. Rıdvan KARABULUT

21.12.2015

13.00

A-102

Gülbüke Beyza AYTEKİN

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ ANABİLİM DALI

2015- 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

MAZERET SINAVI

Dersin kodu ve adı

Ders Sorumlusu

Ara sınav tarihi

Başlama saati

Sınav salonu

Öğrencinin Adı Soyadı

MÖP101 Genel Matematik

Doç. Dr. Onur Alp İLHAN

22.12.2015

15.00

A-Z09

Mustafa ATALAY

MÖP201 Analiz I

Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ

21.12.2015

08.00

A-Z01

Ayça ABİŞ

MÖP301 Analiz III

Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ

24.12.2015

10.00

A-Z09

Durak CEYLAN

MÖP301 Analiz III

Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ

25.12.2015

13.00

A-Z01

Ayça ABİŞ

MÖP305 İstatistik ve Olasılık I

Doç. Dr. Fatma BOZKURT

23.12.2015

10.00

A-103

Ayça ABİŞ,

Aslı ÇEVİK

MÖP307 Cebire Giriş

Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ

24.12.2015

09.00

A-Z01

Ayça ABİŞ

MÖP401 Elemanter Sayı Kuramı

Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ

23.12.2015

13.00

A-Z08

Mustafa ATALAY

MÖP407 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

25.12.2015

10.00

A-Z08

Durak CEYLAN

MÖP419 Uygulamalı Matematik (S)

Doç. Dr. Onur Alp İLHAN

25.12.2015

13.00

A-Z10

Durak CEYLAN

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ ANABİLİM DALI

2015- 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

MAZERET SINAVI

Dersin kodu ve adı

Ders Sorumlusu

Ara sınav tarihi

Başlama saati

Sınav salonu

Öğrencinin Adı Soyadı

FBÖ201 Genel Biyoloji I

Yrd. Doç. Dr. Mustafa HAMALOSMANOĞLU

22.12.2015

13.00

A-304

Eda KOLUKISA,

Döne Nur ÖZSOY

FBÖ301 İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi

Yrd. Doç. Dr. Mustafa HAMALOSMANOĞLU

23.12.2015

10.00

A-310

Eda KOLUKISA,

Döne Nur ÖZSOY

FBÖ315 Ölçme ve Değerlendirme

Yrd. Doç. Dr. Oktay BEKTAŞ

25.12.2015

13.00

A-310

Döne Nur ÖZSOY

                                                                                                                         08/12/2015

                                                                                                                Prof. Dr. Hasan KAYA

                                                                                                              İlköğretim Bölüm Başkanı