NOT:LİSTEDE İSMİ BELİRTİLEN ÖĞRENCİLER 23.10.2014 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 13.00 da EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANLIK TOPLANTI SALONUNDA BULUNACAKLARDIR.

 

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI KYK BURSU LİSTESİ

Öğrenci No

Adı-Soyadı

Bölümü

1090111051

Kübra YARIM

Sınıf Öğretmenliği

1090111032

Burcu BOSNA

Sınıf Öğretmenliği

1090111019

Ayşe Dudu TOPRAK

Sınıf Öğretmenliği

1090111015

Seda ÜSTÜNDAĞ

Sınıf Öğretmenliği

1090111026

Ebru KOZAN

Sınıf Öğretmenliği

1090111054

Ayşe ÇAĞLARSOY

Sınıf Öğretmenliği

1090111091

Galip KARA

Sınıf Öğretmenliği

1090111042

Ayfer AKKUŞ

Sınıf Öğretmenliği

1090111078

Cansu YAYLA

Sınıf Öğretmenliği

1090111067

Özge ÇAKIR

Sınıf Öğretmenliği

1090111020

Sinem SİNER

Sınıf Öğretmenliği

1090111035

Ebrar HAMİŞ

Sınıf Öğretmenliği

1090111040

Döndü KARA

Sınıf Öğretmenliği

1090111092

Emrah MACAR

Sınıf Öğretmenliği

1090111052

Nazlı Betül AKŞİT

Sınıf Öğretmenliği

1090111069

Hatice ÖZ

Sınıf Öğretmenliği

1090210784

Nurgül DAŞGIN

Matematik Öğretmenliği

1090210750

Nezihe SAN

Matematik Öğretmenliği

1090210793

Merve MORTAŞ

Matematik Öğretmenliği

1090210845

Kübra BARITLI

Matematik Öğretmenliği

1090210707

Merve UĞUZ

Matematik Öğretmenliği

1090210704

Şeyda CAN

Matematik Öğretmenliği

1090210789

Ayşegül ÖZCAN

Matematik Öğretmenliği

1090510543

Teslime GÜRBÜZ

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510738

Züleyha ÇOŞKUN

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510687

Ayşe ÇOŞKUN

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510720

Sebiha ÖRTÜNÇ

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510693

Ayten DOĞAN

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510701

İkbal YILMAZ

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510631

Büşra KEKEÇ

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510692

Rabia ERTİREL

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510683

Funda KARAKUŞ

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510710

Kübra AKMEHMETOĞLU

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510714

Merve KÖSE

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510515

Büşra Tenzile TAŞ

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090820231

Samahat ALTINKAYA

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090810343

Rabia KILIÇ

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090820293

Rabia KARSLI

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090820246

Gökçe KALALİ

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090820220

Nursedef ÖZTÜRK

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090820280

Fikriye KOÇ

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090820228

Duygu ÖÇALAN

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090810331

Şükran KARAKAYA

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090310643

Aycan APAYDIN

Türkçe Öğretmenliği

1090310688

Gülay GÜNTÜRK

Türkçe Öğretmenliği

1090310821

Resul BAYIR

Türkçe Öğretmenliği

1090310768

Şevket Emre YILMAZER

Türkçe Öğretmenliği

 

Erol DEMİRTAŞ

Türkçe Öğretmenliği

1090310835

Tuğba KIZILTOPRAK

Türkçe Öğretmenliği

 

Pembe Nur ALTUNTAŞ

Türkçe Öğretmenliği

1090310868

Gizem ÖZBEK

Türkçe Öğretmenliği

1090310772

Havva KURU

Türkçe Öğretmenliği

1090310842

Cihannüma GÜLVEREN

Türkçe Öğretmenliği

1090610521

Merve USLU

İngilizce Öğretmenliği

1090610505

Büşra ERHAN

İngilizce Öğretmenliği

1090610536

Gizem AKBAŞ

İngilizce Öğretmenliği

1090910198

Gülhanım ŞAHİN

Almanca Öğretmenliği

1090910210

Nimet KURU

Almanca Öğretmenliği

1090910217

Betül TÜRK

Almanca Öğretmenliği

1090910211

Şeyma ÇAKIR

Almanca Öğretmenliği

 

 

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YEMEK BURSU LİSTESİ

Öğrenci No

Adı-Soyadı

Bölümü

1090410675

Gülbüke Beyza AYTEKİN

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

1090410659

İsmail DUMAN

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

1090410699

Elif ACAR

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

1090410859

Ersin DEMİRBAŞ

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

1090410669

Abdullah ŞANLI

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

1090410641

Kenan YILDIZ

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

1090111015

Seda ÜSTÜNDAĞ

Sınıf Öğretmenliği

1090110894

Esra AKTULUM

Sınıf Öğretmenliği

1090111054

Ayşe ÇAĞLARSOY

Sınıf Öğretmenliği

1090111091

Galip KARA

Sınıf Öğretmenliği

1090111078

Cansu YAYLA

Sınıf Öğretmenliği

1090111035

Ebrar HAMİŞ

Sınıf Öğretmenliği

1090111040

Döndü KARA

Sınıf Öğretmenliği

1090111033

Murat KAYA

Sınıf Öğretmenliği

1090111092

Emrah MACAR

Sınıf Öğretmenliği

1090111045

Muhammed ATEŞ

Sınıf Öğretmenliği

1090111023

İsa TAPAR

Sınıf Öğretmenliği

1090111037

Ferhat ŞAHİN

Sınıf Öğretmenliği

1090210654

Serdar YAKUT

Matematik Öğretmenliği

1090210656

Osman Ali ÇAM

Matematik Öğretmenliği

1090210784

Nurgül DAŞKIN

Matematik Öğretmenliği

1090210642

Mustafa ATALAY

Matematik Öğretmenliği

1090210845

Kübra BARITLI

Matematik Öğretmenliği

1090510631

Büşra KEKEÇ

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510692

Rabia ERTİREL

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510755

Serap ELMA

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510683

Funda KARAKUŞ

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510714

Merve KÖSE

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510710

Kübra AKMEHMETOĞLU

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510693

Ayten DOĞAN

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510701

İkbal YILMAZ

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510720

Sebiha ÖRTÜNÇ

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090820276

Güzin AYHAN

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090820159

Tuğba DEVECİ

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090810370

Çağrı ÖZKAYA

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090810369

Şeyhmus DOĞAN

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090820175

Fatma Nur ARAS

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090810343

Rabia KILIÇ

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090820293

Rabia KARSLI

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090820220

Nursedef ÖZTÜRK

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090820228

Duygu ÖÇALAN

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090810331

Şükran KARAKAYA

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

1090610510

Sevgi KIZILIRMAK

İngilizce Öğretmenliği

1090610396

Büşra KARABULUT

İngilizce Öğretmenliği

1090610521

Merve USLU

İngilizce Öğretmenliği

1090620183

Ahmet Cihan KELEŞ

İngilizce Öğretmenliği

1090610360

Betül YILDIRIM

İngilizce Öğretmenliği

1090610366

Sinem DAVARCI

İngilizce Öğretmenliği

1090610536

Gizem AKBAŞ

İngilizce Öğretmenliği

 

Buket Sıla COŞKUN

İngilizce Öğretmenliği

1090910198

Gülhanım ŞAHİN

Almanca Öğretmenliği

1090910210

Nimet KURU

Almanca Öğretmenliği

1090910217

Betül TÜRK

Almanca Öğretmenliği

1090910211

Şeyma ÇAKIR

Almanca Öğretmenliği

 

 

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YABANCI UYRUKLUYEMEK BURSU LİSTESİ

Öğrenci No

Adı-Soyadı

Bölümü

1090210684

Annamuhammet ANNAMUHAMMEDOV

Matematik Öğretmenliği

1090210604

Shatlyk GURBANMADOV

Matematik Öğretmenliği

1090111000

Nurfadlilah

Sınıf Öğretmenliği

1090510506

Sapangelds TAYLIYEV

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090510666

Intan Rahayu LESTARİ

Fen Bilgisi Öğretmenliği

1090310633

Baymurad HUDAYBERDİYEV

Türkçe Öğretmenliği