2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİ YILI GÜZ DÖNEMİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS PROGRAMI

OKUL DENEYİMİ DERSİNİN UYGULANACAĞI OKULLAR

 

 SIRA NO

Öğrencinin Numarası

Adı Soyadı

Okulun Adı

Uygulama Öğretmeni

Uygulama Öğretim Elemanı

1.         

1090610269

HARUN ÖZDEMİR

Kadir HAS

Ortaokulu

Arzu MERMER

Doç. Dr.

İsmail Çakır

(A GRUBU)

 

 

 

 

2.         

1090610273

BÜŞRA EDRDEM

3.         

1090610277

SÜMEYYE KAYA

4.         

1090610281

HALİL İBRAHİM TÜZÜNER

5.         

1090610285

SÜMEYYE DEMİRTAŞ

6.         

1090610289

ALİ ERGİN

7.         

1090610293

EMİNE ŞEYDA ÇELİK

Gülay BEŞLER

8.         

1090610297

KİFAYET KOŞARGELİR

9.         

1090610301

SONGÜL ARIKAN

10.      

1090610305

MERVE NUR DOĞAN

11.      

1090610309

ABDULHAK FARUK ÇELİK

12.      

1090610313

ŞEYMA PARLAK

13.      

1090610317

BÜŞRA LEHİMCİ

 

Burhan DİNÇBAL

Ortaokulu

Büşra ABBASOĞLU

14.      

1090610321

İKRANUR SÜMEYYE ASLANTEPE

15.      

1090610325

DİLEK KARGI

16.      

1090610329

MÜNEVVER KÜBRA ÖZTÜRK

17.      

1090610333

EMİNE BİLGİN

18.      

1090610230

MUHAMMED NURULLAH ERTAŞ

 

 

 

 

Sahra Galip

ÖZHAN

Ortaokulu

 

 

   Mustafa İNCEDAĞ

 

 

 

 

Yrd. Doç. Dr.

Ahmet ŞAHAN

 (B GRUBU)

 

 

 

 

 

 

19.      

1090610270

MEVLÜT ŞAHİN

20.      

1090610274

BETÜL HATUN ATALAY

21.      

1090610278

TUĞBA CEYLAN

22.      

1090610282

ÖMER FARUK ERGİN

23.      

1090610286

EMRE METİN

24.      

1090610290

HATİCE CİDDİOĞLU

 

Kaan KUMSAR

25.      

1090610294

ESRA KAHRAMAN

26.      

1090610298

YASEMİN ŞAHİN

27.      

1090610306

MERVE GÖKMEN

28.      

1090610310

SEMA ERTUĞRUL

29.      

1090610318

FERHAT PAKKAN

30.      

1090610322

AŞKIN GÜLŞEN

 

Mehmet SOYSARAÇ

Ortaokulu

 

    Soner YÜCEER

31.      

1090610326

ESRA CAMİYE

32.      

1090610330

FATMA GİZEM KARA

33.      

1090610334

SERVET ESER

34.      

109061F006

ŞEYMA SEVİMLİ

35.      

1090610271

İREM NUR TAŞER

 

 

 

 

Toki  Şht. Levent

ÇETİNKAYA

Ortaokulu

 

 

   Ender KOÇAK

 

 

 

 

Öğr. Gör.

Abdullah Gökşin

(C GRUBU)

36.      

1090610275

İLKER ANLAYAN

37.      

1090610279

RAHMET DÖNE YILDIZ

38.      

1090610283

ÜMRAN DEMİR

39.      

1090610287

CEYDA CAMİLİ

40.      

1090610291

HİLAL DURGUN

41.      

1090610295

ARZU BUCAK

 Alpaslan DOĞAN

42.      

1090610299

TUĞÇE YARICI

43.      

1090610303

SEVDA AKYOL

44.      

1090610315

CANSU BULUT

45.      

1090610319

HALİL İBRAHİM BAŞIBÜYÜK

46.      

1090610327

YASIN KORKMAZ

47.      

1090610268

MELİHA BOSTANCI

 

O.H.KALPAKLIOĞLU

Ortaokulu

Nursel KAHRAMAN

 

 

 

Arş. Gör. Hale ORTAKÖYLUOĞLU

 (D GRUBU)

 

48.      

1090610272

TUĞBA KARA

49.      

1090610296

TUĞBA ÜNGÖRMÜŞ

50.      

1090610300

GÖKHAN SAÇ

51.      

1090610304

SİNEM TUĞAL

52.      

1090610308

MERVE ÇETİNKAYA

53.      

1090610312

MEVLÜDE SOYSAL

Esentepe

MUMCULAR

Ortaokulu

  Handan KILIÇ

54.      

1090610316

SAMET GÜNGÖR

55.      

1090610320

RABİA ORHAN

56.      

1090610324

HATİCE MUTİER

57.      

1090610328

FATMA CERAN

 

 

 

 

 

 

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİ YILI GÜZ DÖNEMİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS PROGRAMI (İKİNCİ ÖĞRETİM)

OKUL DENEYİMİ DERSİNİN UYGULANACAĞI OKULLAR

Öğrencinin Numarası

Adı Soyadı

Okulun Adı

Uygulama Öğretmeni

Uygulama Öğretim Elemanı

1090620125

ATAKAN EKİCİ

 

 

Besime ÖZDERİCi

Ortaokulu

 

 

Esra KAYALARLI

Doç. Dr. Adem S. TURANLI

(A GRUBU)

 

 

 

 

1090620133

İBRAHİM BAĞ

1090620137

KAZIM ÖZGÜR ÖZLEN

1090620141

ADEM ÖZTÜRK

1090620149

TOLGA YILDIRIM

1090620153

ÖMER KASAP

1090620157

SÜMEYYE  ALKAN

Demet CEYLAN

1090620161

TUĞÇE DEMİRKAPAK

1090620165

CİHAN HACISEYİTOĞLU

1090620169

KENAN PEKMEZCİ

1090620173

SONER HAYLAZ

1090620177

ESEN BÜYÜKKARA

1090620181

SİBEL KOÇAK

H.Mustafa GAZİOĞLU

Ortaokulu

Aslı SAYARLI

1090620185

YASEMİN AKBULUT

1090620189

ÖZKAN ŞENER

1090620197

FATMA NUR ABACI

1090620201

AYTEN TURHAL

1090620106

GÜLSÜM ÖZDEMİR

 

 

 

75.Yıl Mühibe GERMİRLİ

O.Ö.O.

 

 

Zübeyde OKUR

 

 

 

Doç. Dr. Adem S. TURANLI

(B GRUBU)

 

 

 

 

 

1090620134

HASAN BURAK AYDIN

1090620142

FEYZA DURUSOY

1090620146

İHSAN KOCA

1090620154

SENA EKİNCİ

1090620158

FUNDA SEFA ATEŞ

1090620162

KÜBRA SETENAY ÖNAL

Fatma AĞIRMAN

KOCABAŞ

1090620166

İMRAN PELİN DADALOĞLU

1090620170

HAYRİYE BENLİOĞLU

1090620174

ZEYNEP KARA

1090620178

MEHMET DAŞCAL

1090620182

HATİCE DEMİRKOPARAN

1090620186

ZEYNEP İLKNUR DALKIRAN

 

Rauf DENKTAŞ

Ortaokulu

 

Şerafettin AKTAŞ

1090620190

BUSE PERİHAN KEKÜÇ

1090620194

SÜLEYMAN DOĞAN

1090620198

HABİBE KARTAL

1090620202

SEVİNÇ DAŞTAN

1090620091

MERVE BACAK

 

Nuri HAS

Ortaokulu

 

Hazal KARAKAYA

 

 

Öğr. Gör.

Abdullah GÖKŞİN

(C GRUBU)

1090620135

CEYHUN CANPOLAT

1090620139

RABİA ZORLUER

1090620143

YÜCEL GÜMÜŞ

1090620147

TÜRKAN BÜYÜYNALBANT

1090620159

SÜEDANUR PARMAKSIZ

1090620163

ASLI ŞİŞMAN

Mustafa  Müjgan

BOYDAK

Ortaokulu

 

Şerife AYDOĞAN

1090620167

SEYDA FURKAN ŞAHİN

1090620179

NESLİHAN YUVACI

1090620183

AHMET CİHAN KELEŞ

1090620187

EBRU AÇAR

1090620195

HATİCE OKUL

1090620076

UĞUR EMRE

 

 

 

F.M. HASÇALIK

Ortaokulu

Fatma KURTULUŞ

 

 

Doç. Dr. Adem S. TURANLI

(D GRUBU)

 

1090620112

EZGİ KESİM

1090620132

SELİM DEMİR

1090620136

ŞERİFE BESCELİ

1090620140

GİZEM KALE

1090620144

DAMLA KARAKAYA

1090620148

ORHAN YALÇIN

Nilgün SEL

1090620152

TUĞÇE NUR KAYA

1090620156

ESRA ERCİYAS

1090620164

YASEMİN VURAL

1090620172

ESRA ÖZŞAHİN

1090620176

MUSTAFA DEĞTEPE

Şht.Bnb.

Mahmut ŞAHİN

Ortaokulu

Seher Senem

İPEK

1090620180

HİKMET MERT

1090620188

CANSU CAN

1090620192

SEDANUR ÖZTÜRK

1090620196

ŞERİFE ŞAHİN

 

 

                                                               

 

 

 

 

 

 

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİ YILI GÜZ DÖNEMİ ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS PROGRAMI

OKUL DENEYİMİ DERSİNİN UYGULANACAĞI OKULLAR

Öğrencinin Numarası

Adı Soyadı

Okulun Adı

Uygulama Öğretmeni

Uygulama Öğretim Elemanı

1090910047

MEHMET KÖZEN

Melikgazi Mustafa Eminoğlu Anadolu

           Lisesi

Yaşar ÖZDEMİR

 

         

 

 

 

Doç. Dr.

Hüseyin ARAK

(A GRUBU)

 

 

 

         

 

1090910053

HATİCE GÜL

1090910071

MERVE ÖZEN

1090910073

ALİ NEBİOĞLU

1090910075

FATİH DONAT

1090910077

MUSTAFA MANKAL

Mustafa ABACI

1090910079

NUR FERHAT ATAGÜN

1090910083

YASIN ARAL

1090910085

CANSU YÜKSEL

1090910091

MERVE ÇELİK

1090910097

DİLEK CAN

Nuh Mehmet Baldöktü

Anadolu Lisesi

M. Sami ERTEM

1090910101

SEBAHAT TÜRKTAŞ

1090910103

SADETTİN ÇALIŞKAN

1090910141

BURCU BİLGET

1090910012

İLKNUR AKIN

      

 

 

 

Sema Yazar

Anadolu Lisesi

       

        

 

 

   Ali MERT

 

 

          

Okutman

Cüneyt DİNÇER

(B GRUBU)

1090910062

ŞEHLA ŞİMŞEK

1090910072

AYŞEGÜL BAŞDEMİR

1090910074

ABDULLAH UBUZ

1090910078

FATMA SAĞLAMDIN

1090910080

HİKMET ASLANTÜRK

 

      Nihat ZAĞLI

 

1090910082

EREN AKKOYUN

1090910088

SEMRA ÖZÇELİK

1090910092

HASRET YÜKSELER

1090910100

DUYGU OFLAZ