2014- 2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ 4. SINIF

OKUL DENEYİMİ DERSİNİN UYGULAMALARININ YAPILACAĞI OKULLAR

 

Öğrencinin Numarası

Adı Soyadı

Okulu

Uygulama Öğretmeni

 

Uygulama Öğretim Elemanı

1090310560

Dönüş BAŞPINAR

Mehmet SOYSARAÇ Ortaokulu

Tamer BUDAK

 

 

 

 

A Grubu

Doç. Dr. Ali GÖÇER

 

 

 

 

 

 

1090310561

Songül ŞAKİ

1090310562

Nadir EREN

1090310563

Enver VERGİL

1090310564

Rabia AYDOĞDU

1090310565

Berna TIRPAN

1090310566

Keziban GENÇASLAN

1090310567

Berat SEVİNÇ

 

 

Şht.Bnb. Mahmut ŞAHİN Ortaokulu

Vedat EKMEKÇİ

1090310569

Hatice AKHAN

1090310570

Şeyma İRİZ

1090310571

Binnaz EFE

1090310572

Şaban PAMUR

1090310574

Melis UĞURLU

1090310575

Sevgi MERT

F.M. Hasçalık Ortaokulu

Tuba ŞİMŞEK

 

 

 

 

 

B Grubu

Doç. Dr. Adnan KARADÜZ

 

 

1090310576

Akife KURT

1090310577

Recep ERYILMAZ

1090310579

Nafiye SOYLU

1090310580

Hülya BAR

1090310581

Derya MENDEŞ

1090310582

Senem ELBAŞI

1090310584

Semiha GÜNEŞ

Mustafa Müjgan BOYDAK Ortaokulu

Kamil SUNEL

1090310585

Elif TUNÇ

1090310586

Buket TOPAL

1090310587

Ömer TURGUTALP

1090310588

Arzu GENÇ

1090310589

Ahmet Neşet AKAR

1090310590

Pınar DURAK

1090310591

Kübra TOHUMCU

Nuri Has Ortaokulu

Ayşe AK

 

 

 

 

 

 

C Grubu

Doç. Dr. Kudret ALTUN

 

 

 

 

 

1090310592

Fatma TAŞTAN

1090310594

Elif KARAKOYUNLU

1090310595

Esra KALKAN

1090310596

Alev SAZ

1090310597

Bekir DARI

1090310598

Elif KÖK

1090310599

Aslı ÇOŞKUN

H. Mustafa GAZİOĞLU Ortaokulu

Ayhan ÖZDEMİR

1090310600

Ayşe DOĞAN

1090310601

Zeynep TAŞ

1090310602

Sibel ÇELİKÇİ

1090310603

Döndü KARAMAN

1090310604

Esma ERDOĞMUŞ

1090310605

Burhan YILDIRIM

1090310606

Banu KARABAŞ

O.H.KALPAKLIOĞLU Ortaokulu

Betül HASKALAYCI

 

 

 

 

 

 

D Grubu

Yrd. Doç. Dr. Şahika KARACA

 

1090310607

Emine SEMİZ

1090310609

Songül ELÇİ

1090310610

Veysel KAYGISIZ

1090310611

Yasin DEMİRKIRAN

1090310612

Ebru ÇİÇEK

1090310613

Arif İNCİ

1090310614

Merve Elanur SARAÇOĞLU

Besime ÖZDERİCİ Ortaokulu

Şule KÖSE

1090310615

Kezban TEZEL

1090310616

Halil DOĞANOĞLU

1090310617

Elif YALÇIN

1090310619

Osman YURCİ

1090310620

Sevda HASIRCIOĞLU

1090310621

Kübra HALICIOĞLU

1090310622

Zeynep YILMAZ

Besime ÖZDERİCİ Ortaokulu

Neşe BUDAK

E Grubu

Okt. Dr. Erol AKSOY

 

1090310624

Ebru YÜCEL

1090310623

Maşide KABASAKAL

1090310625

Sibel ALAN

1090310626

Nurhan ÇALIK

1090310633

Baymurat HUDAYBERDIYEV

1090310709

Fatma KILINÇ

1090310710

Özlem KARCILAR

Burhan DİNÇBAL Ortaokulu

Ergün BİLGİ

1090310732

Arif ÇETİN

1090310757

Okan TAŞTAN

1090310786

Esma Nur BİLGİ

1090310787

Fatma ŞAHİN

1090310789

Yunus KUZU

109031F009

Ali ŞEN

  2014- 2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ 4. SINIF (II. ÖĞRETİM)

OKUL DENEYİMİ DERSİNİN UYGULAMALARININ YAPILACAĞI OKULLAR

Öğrencinin Numarası

Adı Soyadı

Okulu

Uygulama Öğretmeni

Uygulama Öğretim Elemanı

1090320342

Erdem ÖZKUL

75. Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu

Gökçe TELİS

 

 

 

 

A Grubu

Doç. Dr. Ali GÖÇER

1090320372

Nezakat ATAY

1090320373

Mikail ZENT

1090320374

Neslihan YILDIZ

1090320375

Ferdağ BÜYÜKKAPU

1090320376

İsmail ÖZDAL

1090320377

Dilek EVLER

1090320378

Emre AKARÇAY

 

75. Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu

Zafer GÜNEŞ

1090320379

Muhammed DAŞKIN

1090320381

Serkan GENEL

1090320382

Nükhet HASGÜL

1090320383

Alihan Oğuz TUNA

1090320384

Özden AKEL

1090320385

Oğuzhan CANKI

Rauf Denktaş Ortaokulu

Ömer BAŞ

 

 

 

 

 

 

B Grubu

Doç. Dr. Adnan KARADÜZ

1090320386

Betül İŞBİRLİO

1090320387

Yusuf AKYILDIZ

1090320388

Özlem ABUR

1090320389

Sevgi KABAK

1090320390

Ayşenur YILDIZ

1090320391

Gülcan KOCAKAPLAN

1090320392

Hasan BİRİNCİ

Rauf Denktaş Ortaokulu

Nilüfer KARAKUŞ

1090320393

Zeynep YİĞİRBAŞI

1090320394

Damla Begüm KOCA

1090320395

Ayhan KORKMAZ

1090320396

Tayfun YILDIZ

1090320397

Mustafa ÇİĞER

1090320398

Şifa KARABULUT

Kadir Has Ortaokulu

Ruhi DEĞİRMENCİ

 

 

 

 

 

 

C Grubu

Doç. Dr. Kudret ALTUN

 

1090320399

Burcu KEŞMER

1090320400

Vedat TÖREN

1090320401

Merve ESİN

1090320402

Tuba MART

1090320403

Hüseyin SENEKÇİ

1090320404

Nurdan TÜRKMEN

1090320405

Selim OKTAY

Kadir Has Ortaokulu

Nihal AĞDALI

1090320406

Kübra BAYRAKTAR

1090320407

Osman KARAYILAN

1090320408

Tuğba RAMAZAN

1090320410

Ece DEMİRTAŞ

1090320412

Ahmet YEŞİL

1090320413

Betül HOCAOĞLU

1090320414

Melike ŞULAN

Sahra Galip Özhan Ortaokulu

Servet ŞAHİN

 

 

 

 

D Grubu

Yrd. Doç. Dr. Şahika KARACA

 

 

 

 

 

 

1090320415

İbrahim AYDIN

1090320416

Mert ÇETİN

1090320417

Fatma DEMİR

1090320418

Nisa AKBAY

1090320419

Uğur AYAZ

1090320420

Eda NEBİOĞLU

1090320421

Kayhan ATAŞ

Sahra Galip Özhan Ortaokulu

Gökhan ULAŞ

1090320422

Serdar SARIKUŞ

1090320423

Hasan GÖKDEMİR

1090320425

Olcay YAVUZ

1090320426

Özge GÜRKAN

1090320428

İmmihan KILIÇ

1090320429

Aslıhan ÖZIŞIK

1090320430

Züleyha KOCA

Toki Şehit Levent ÇETİNKAYA Ortaokulu

Ali GÜMÜŞ

 

 

 

 

 

E Grubu

Arş. Gör. Abdullah ÇOBAN

1090320431

Emel ULUÇAM

1090320432

Bilge ÖZDEMİR

1090320433

İbrahim KOÇAK

1090320434

Abdulhakim HATTAPOĞLU

1090320435

Emine SAĞLAM

1090320448

Rukiye ŞAHİN

1090320436

Melek DURNA

Toki Şehit Levent ÇETİNKAYA Ortaokulu

Ayhan KARATAŞ

1090320438

Yasemin ATEŞ

1090320444

Ülkü TAPHASAN

1090320446

Esra GÜRLEK

1090320447

Nurdane KAYA

1090320437

Buket KULAKSIZ

1090320449

Şeyma KAYGISIZ