İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ ANABİLİM DALI

2013- 2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

MAZERET SINAVI

Dersin kodu ve adı

Ders Sorumlusu

Arasınav tarihi

Başlama saati

Sınav salonu

Öğrencinin Adı Soyadı

SBÖ105 Arkeoloji

Doç. Dr. Celil ARSLAN

25.12.2013

15:00

303

Naile KARA

SBÖ111 Türkçe I: Yazılı Anlatım

Okt. Erol AKSOY

25.12.2013

13:00

302

Müslüm SARIOĞLAN

Naile KARA

SBÖ115 Atatürk İlk. ve İnkılap Tar. I

Prof. Dr. Remzi KILIÇ

24.12.2013

15:00

203

Naile KARA

SBÖ 205 Siyaset Bilimine Giriş

Prof. Dr. Abdullah SAYDAM

25.12.2013

13:00

204

Adem ÖZTÜRK

SBÖ209Sanat ve Estetik

Yrd. Doç. Dr. Aygül AYKUT

27.12.2013

15:00

203

Adem ÖZTÜRK

SBÖ 213 Eğitim Psikolojisi

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan Gözler

24.12.2013

13:00

204

Adem ÖZTÜRK

SBÖ 215 Bilgisayar Destekli Sosyal Bilgiler Öğretimi (S)

Öğr. Gör. M. İzzettin YILMAZER

25.12.2013

15:00

101

Adem ÖZTÜRK

Seda SAMUK

İSBÖ 111 Türkçe I: Yazlı Anlatım

Okt. Erol AKSOY

25.12.2013

13:00

302

Turgut DOĞAN

İSBÖ 113 Yabancı Dil I

Okt. Mehmet Emin GÖKŞEN

23.12.2013

13:00

304

Turgut DOĞAN

İSBÖ 309 Ülkeler Coğrafyası

Yrd. Doç. Dr. Fisun AKŞİT

24.12.2013

17:00

204

Mehmet AKMAN

İSBÖ313 Öğretim Tekn. ve Materyal Tasarımı (B Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

24.12.2013

19:00

Lab I

Bilal ARKALI

İSBÖ401 Türkiye Cumhuriyeti Tarihi-I

Doç. Dr. Cevdet KIRPIK

25.12.2013

19:00

203

Bilal ARKALI

                                                                        İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

                                                       MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ ANABİLİM DALI

                                       2013- 2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

                                                                    MAZERET SINAVI

Dersin kodu ve adı

Ders Sorumlusu

Arasınav tarihi

Başlama saati

Sınav salonu

Öğrencinin Adı Soyadı

MÖP101 Genel Matematik

Yrd. Doç. Dr. F. O. Alp İLHAN

23.12.2013

13:00

102

Ayşenur ABARŞU

MÖP103 Bilgisayar I

(A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Yılmaz AKSOY

23.12.2013

15:00

Lab. 1

Ayşenur ABARŞU

MÖP 201 Analiz I

Yrd. Doç. Dr. F. Berna BENLİ

24.12.2013

08:00

203

Tansu TUNÇ

MÖP 203 Lineer Cebir I

Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ

23.12.2013

09:00

203

Tansu TUNÇ

MÖP 205 Fizik I

Prof. Dr. Hasan KAYA

27.12.2013

10:00

204

Tansu TUNÇ

MÖP 209 Öğretim İlke ve Yöntemleri

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

26.12.2013

13:00

204

Tansu TUNÇ

MÖP 215 Matematik Programı ve Planlama

Yrd. Doç. Dr. Yılmaz AKSOY

27.12.2013

15:00

102

Tansu TUNÇ

İMÖP305 İstatistik ve Olasılık I

Yrd. Doç. Dr. Fatma BOZKURT

25.12.2013

22:00

303

Sibel CEYE

İMÖP405İnsan İlişkileri ve İletişim

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

27.12.2013

20:00

204

Rana ERDEM

İMÖP419 Uygulamalı Matematik (S)

Yrd. Doç. Dr. O. Alp İLHAN

27.12.2013

17:00

101

Rana ERDEM

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ ANABİLİM DALI

2013- 2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

MAZERET SINAVI

Dersin kodu ve adı

Ders Sorumlusu

Arasınav tarihi

Başlama saati

Sınav salonu

Öğrencinin Adı Soyadı

FBÖ103 Genel Kimya I

Doç. Dr. Murat SARAÇOĞLU

23.12.2013

15:00

204

Seyit Ahmet KORUR

FBÖ207 Bilgisayar I

(A Gr.)

Öğr. Gör. M. İzzettin YILMAZER

24.12.2013

15:00

Lab.1

Merve Nur ÖĞÜN

FBÖ 303 Fizikte Özel Konular

Doç. Dr. Uğur BÜYÜK

24.12.2013

13:00

101

Alim SUSAM

Bekir VURAL

FBÖ 305 Kimyada Özel Konular

Doç. Dr. Murat SARAÇOĞLU

27.12.2013

13:00

201

Elif CANLEBLEBECİ

FBÖ 407 Eğitim ve Toplumsal Yaşam

Yrd. Doç. Dr. İsmail MARULCU

25.12.2013

08:00

102

Hava YILDIRIM

FBÖ 409 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan Gözler

27.12.2013

08:00

204

Alim SUSAM

İFBÖ301 İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi

Yrd. Doç. Dr. Mustafa HAMALOSMANOĞLU

23.12.2013

17:00

304

Hava YILDIRIM

                     

                                                                                                                  09/12/2013

 

   Prof. Dr. Hasan KAYA

                                                                                                    İlköğretim Bölüm Başkanı