YATAY GEÇİŞ YEDEK KONTENJANLARI

 

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ MATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

3. SINIF

Nevriye Tuncel

Erzincan Üniversitesi

409,149

71,28

49,90

3,04

77,60

23,28

73,18

 

 

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ MATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

(II. ÖĞRETİM) 3. SINIF

 

Büşra Sırıklı

Adıyaman Üniversitesi

376,665

65,62

45,93

3,12

79,46

23,84

69,77

 

 

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

2. SINIF

 

Cennet Bolat

Artvin Çoruh Üniversitesi

230,877

41,23

28,86

3,12

79,46

23,84

52,70

Emine Koca

Ahi Evran Üniversitesi

244,338

43,63

30,54

2,87

73,63

22,09

52,63

 

 

 

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

(II. ÖĞRETİM) 3. SINIF

 

Merve Arıcan

Bayburt Üniversitesi

224,645

39,14

27,40

2,40

62,66

18,80

46,20

 

 

 

 

 

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

2. SINIF

 

Zeyneb AKDEMİR

Cumhuriyet Ünv.

366,185

65,86

46,10

3,59

90,43

27,13

73,23

 

 

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

3. SINIF

 

Fatma BALAKSIZ

Artvin Çoruh Ünv.

389,760

70,10

49,07

3,01

76,90

23,07

72,14

 

 

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

(II. ÖĞRETİM) 3. SINIF

 

Muhammed EVYAKAN

Cumhuriyet Ünv.

384,611

68,31

47,82

2,64

68,26

20,48

68,30

 

 

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ANABİLİM DALI

2. SINIF

 

Cihan Özdemir

İnönü Üniversitesi

376,057

67,27

47,09

3,26

82,73

24,82

71,91

 

 

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ TÜRKÇE EĞİTİMİ ANABİLİM DALI 2. SINIF

1

Aslıhan Uygun

Giresun

393,811

70.8

49.5

3.27

82.9

24.8

74.3

 

 

 

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ TÜRKÇE EĞİTİMİ ANABİLİM DALI  (II. ÖĞRETİM)

3. SINIF

 

1

Şeyma Kaygısız

Ahi Evran

428.008

75.88

53.11

2.93

75.03

22.5

75.61

 

 

 

EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI I. ÖĞRETİM 2. SINIF

 

DUDU KARAALİ

Kafkas Ü.

403,34

72,15

50,51

3,59

90,43

27,13

77,64

 

 

EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI II. ÖĞRETİM 2. SINIF

 

ESRA BEYAZ

Kafkas Ü.

401,83

71,88

50,32

3,54

89,26

26,78

77,10

AHMET YILDIRIM

Kafkas Ü.

403,99

72,27

50,59

3,50

88,33

26,50

77,09

 

 

EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI II. ÖĞRETİM 3. SINIF

 

ÖZGE DESİR

Giresun Ü.

440,312

76,709

53,697

3,27

82,96

24,888

78,585

AYKUT ÇOT

Giresun Ü.

440,29

76,706

53,694

3,23

82,03

24,609

78,303

ALİ UYSAL

Giresun Ü.

441,225

76,868

53,808

3,21

81,56

24,468

78,276

 

 

 

 

YEDEK ADAY KAYIT TARİHİ: 16-20.09.2013 


1. Öğrencinin girdiği yıldaki ÖSYS Sınav Sonuç Belgesi
2. 8 adet 4,5 cm x 6 cm boyutunda fotoğraf
3.
Nüfus Cüzdanı Fotokopisi



KAYITLA İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR:
1. Kayıt için öğrencinin bizzat başvurması gerekmektedir.
2. Belgeler eksik ise kayıt yapılmaz.
3. Belirtilen tarihler arasında kaydını yaptırmayan öğrenciler herhangi bir hak iddia edemez.

    KAYITLAR REKTÖRLÜK ÖĞRENCİ İŞLERİNDE YAPILMAKTADIR.