1. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 UĞUR BAYRAM İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
2 HEDİYE GÜVENÇ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
3 YASİN ŞAHAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
4 YAĞMUR DİRİK PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
5 FATMA DEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
6 NARİN LALECİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 GÜLŞAH NEBİOĞULLARI İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
8 FUNDA ÇAĞLAK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
9 ALEV DEMİRCİ BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 TUĞÇE AKDEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 GAMZE ÇOBAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
12 MUSTAFA DEMİRCİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
13 FİLİZ SÖYLER FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
14 EBRU KÖLCÜK RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
15 KÜBRA DURAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
16 ÖZLEM TÜRKKAL İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
17 HİLAL KARAARSLAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
18 BEYZA EŞSİZE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
19 AYSUN AKKAYA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
20 ŞEYDA BÖYÜK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
21 İLKAY ALTUNER FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
22 BEYZA ÖZDEMİR PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
23 BİLGE NUR AYYILDIZ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
24 ESRA EKEN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
25 AYTEN SAÇU MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
26 MEHMET ALİ TANRIKULU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 MAİDE İLAY TEKİN PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
28 MESUT ÇAĞRI KURTUL İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
29 DİLEK GÜLER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
30 ASLIŞAH ŞIKOĞLU MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
31 ZEHRA SARIBURUN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
32 DURDU MEHMET ORÇAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 KEVSER HİLAL DÜZENOĞLU KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
34 TUĞKAN EMİN SARIKAYA TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
35 HÜRÜ SÜMER MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
36 ABDUSSAMET KARAKOYUN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
37 BİRCAN YİLMAZ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
38 KEMAL TEKİN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
39 SULTAN AYDIN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
40 FİRDEVS YAVUZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
41 İSMAİL ÖZEN ÖZIŞIK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
42 GÜLSEREN ALTINKAYA GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
43 YAREN KARAKUŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
44 MERVE NUR KÜÇÜK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
45 KÜBRA SAY MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
46 NEJMİYE ALTINKAYA KINAY TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
47 NEŞE ALTINKAYA FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
48 NURŞAH ARIKAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
49 ELİF AKBOĞA SANAT TARİHİ ÖĞRETMENLİĞİ
50 ŞULE ÖZENÇ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
51 EMİNE NUR TÜRKOĞLU İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
52 EMİNE AKSOY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
2. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 BURCU AYTEKİN GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
2 BEYZA ANAZ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
3 DÖNDÜ DİLCİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
4 OKAN BALAK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
5 TUĞÇE KURT İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
6 GÜLSÜM YAVUZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 RÜMEYSA DOĞAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
8 CEYHAN TÜZÜN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
9 KÜBRANUR CEYHAN PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 SEDA TEMEL TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
11 BELGİN TOPAL MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
12 ŞENAY KARABOĞA FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
13 NEVİN LEBLEBİCİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
14 ÜNZİLE ERGEN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
15 YASİN TUNÇ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 MEHMET EMİN ERDEM İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
17 FATİH ÖNDAŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
18 BARIŞ ENDER SALMAN MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
19 ŞEYMA TEZER MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
20 MEHTAP SALMA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
21 AHSEN BEYZA YILDIZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
22 NERGİS DENİZ PLASTİK SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
23 HAKAN ÇİFTÇİ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
24 MİNE ÖZKAVUKCU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 SEMRA KIZMAZ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
26 İBRAHİM ÇATAKLI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
27 ESRA NUR ADIGÜZEL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
28 AYBERK BÜYÜKODABAŞI İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
29 ERDEM TEMİZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
30 EMRE ALKINOĞLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
31 FEYZA KILIÇVURAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
32 SEDEN SOYTÜRK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 FATMA GÜL ÖZDEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 ŞEYDA ÖZKAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
35 MEDET AVŞAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
36 CANSU ÇELİK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
37 BÜŞRA PİŞGİN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
38 AYŞEGÜL YILDIRIM TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
39 KÜBRA MİNNET TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
40 HACI EROL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
41 MÜZEYYEN VURAL TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
42 ABDULKADİR AKŞİN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
43 BETÜL SOYDUR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
44 MERVE ÖZ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
45 MİNA KUŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
46 MERVE ASLAN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
47 TUĞÇE ERDEM FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
48 ONUR TECİR TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
49 SELMA BARLAS TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
50 MÜSTAKIME TEMEL İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
51 BİLGENUR ALTIPARMAK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
52 ESRA AYAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
3. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 SEDA ÖZKAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
2 MERVE ÜNAL PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
3 NURGÜL YAĞMUR TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
4 BUSE ATEŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
5 MEHMET BATUHAN AYDEMİR PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
6 SİNEM YALÇIN PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 MAHİYE SOYTÜRK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
8 ZEKERİYA ŞEKER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
9 ZEYNEP KUMTAS MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
10 KEZİBAN YÜKSEL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 ESRA DOĞAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
12 FARUK ÜÇDEMİR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
13 EMRE URAS RADYO-TV ÖĞRETMENLİĞİ
14 ÖZLEM ZOBUOĞLU TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
15 KÜBRA YILDIRIM FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
16 ELMAS AKRAP BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
17 KASIM KIZILKULA TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
18 YASEMİN YILMAZ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
19 YUNUS EMRE BALCI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
20 SILA KOZACIOĞLU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
21 MERVE AĞCA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
22 ESRA DİDİN RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
23 HATİCE KARAÇELİK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
24 ÖMER KOLTUK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 BÜŞRA ALPAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
26 RUMEYSA ÖZSOY GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
27 NAZAN CEYLAN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
28 CEYLAN ALAGEYİK MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
29 SEBİLE YILDIZ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
30 NİSA NUR TANIŞ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
31 MUHAMMED EMİM SÜTCÜ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
32 ÖMER FARUK YILDIRIM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 SELÇUK BOZTEPE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
34 BÜŞRA BAĞBUDAR TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
35 NAZLI GİZEM YILDIZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
36 ASENA TOKER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
37 MESUT ÇAKIR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
38 MEHMET ÖZTÜRK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
39 İSMAİL ÖZLÜ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
40 ŞULE YALAVUZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
41 HAYRİYE NUR ALICI HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
42 İLYAS MERİÇ YAVUZ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
43 HEDİYE SEVEN AKGÜL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
44 EBRU EROL SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
45 MEDİNE KONCAOĞLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
46 ERDEM SAV MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
47 ABDULGANİ ERDOĞAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
48 RABİA ILKIN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
49 SAVAŞ KESER İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
50 HAMZA YILDIZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
51 ZOZAN ERKEK MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
52 MUHAMMED ALİ KARAÖZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
53 EBUBEKİR ŞAHİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
4. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 SULTAN PUTUR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
2 CEYLAN GÖKÇER FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
3 SEDAGÜL YILDIRIM SANAT TARİHİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 ARZU KOCA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
5 ŞEYMA RABİA GÜÇLÜ SANAT TARİHİ ÖĞRETMENLİĞİ
6 UĞUR AFŞAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 VENHAR BERNA ÇİZMECİ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 ABDURRAHMAN BURAK KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
9 MELİHA TAŞ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 HAVVA YENİCE TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
11 GAMZE OVA FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
12 HASAN EREN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
13 GÜLENDAM EREN GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
14 ELİFE KOLSUZ SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
15 RABİA AKYOL TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
16 HAVVA ARSLAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
17 İREM ŞEREF GRAFİK/GRAFİK VE FOTOĞRAF ÖĞRETMENLİĞİ
18 BÜŞRA ÖZTÜRK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
19 ARZU YAPA GRAFİK/GRAFİK VE FOTOĞRAF ÖĞRETMENLİĞİ
20 FATMA GÜNDÜZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
21 HALİME KOCAOĞLU TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
22 MİHRİBAN TERTEMİZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
23 AYŞEN KARAKUŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
24 EDA KÜÇÜK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
25 BUKET MARAŞLI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
26 GAMZE YURUL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
27 ABBAS GÖK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
28 FATMA DENİZTAŞ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
29 TANSU ÇİLLER ALTINDAĞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
30 ASLIHAN PINAR YILMAZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
31 SERPİL KAYAR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
32 MUHAMMET MUSTAFA SÜLLÜ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 HATİCE SEDEF BOLAT FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
34 ZEHRA GÜVERTİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
35 MERVE CEYHAN PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
36 MUHAMMED BEHŞİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
37 VEDİYE SARIOĞLU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
38 EBRU MIZRAK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
39 ADİL BUZKURT BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
40 HASAN CİNGÖZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
41 YUSUF ARİCİ HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
42 AYŞEGÜL YILMAZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
43 EDA NUR AKYILDIZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
44 KONURALP DURAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
45 LEYLA NUR KARAKULLUKÇU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
46 İREM DOĞRU İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
47 SÜMEYYE KARAKUŞ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
48 MELAHAT YILMAZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
49 URAL SUNGUR TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
50 FATMA KOCAMAZ GAZETECİLİK ÖĞRETMENLİĞİ
51 EBRU FİDANCI SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
52 AHMET ŞİMŞEK BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
53 RUKİYE CEYLAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
5. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 MERT DEMİRKOL FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
2 CEM SERDAR TİMUR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
3 AYŞE TOĞRU İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
4 AYŞE KAPLAN SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
5 ABDULSAMET ÖZKAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
6 HATİCE UYAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
7 ŞERİFE İREM YORULMAZ SANAT TARİHİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 MİNE ERÇİN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
9 EMRAH KARATUT BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 TUFAN KEYİS BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 NURDAN AKGÜN HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
12 MEHMET KAYA FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
13 TUBA ATASOY İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
14 BURAK KEFKİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
15 ŞENGÜL ÖZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 SÜMEYYE ÇITA TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
17 KADİR DAĞLI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
18 FATİH TOLĞA AKSU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
19 ESMİNE ASLAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
20 SEDA ÖZTÜRK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
21 HALİDE DUMAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
22 LÜTFİYE GÜNEŞ GIDA TEKNOLOJİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
23 MEHMET KİNDİK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
24 TAYYİBE BACAK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
25 MUAZZEZ MAĞARA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
26 AHMED HOCAOĞLU TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
27 RABİA ASLI MACAR KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
28 SIDIKA POYRAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
29 PELİN KAPLAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
30 SAKİNE KÜTÜK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
31 MEHMET DURAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
32 ŞEMSİ ŞAHAN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
33 PINAR KAPLAN PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 SEVDE PERİHAN GÜNEŞ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
35 ŞEVVAL ŞİMŞİR MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
36 KABİYE ARSLAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
37 NİMET DİŞYAPAR MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
38 BÜŞRA COŞKUN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
39 MUHAMMET İBİŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
40 SULTAN AYŞE ŞAHİN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
41 DİLEK TAYSI FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
42 DÖNDÜ MERVE KALENDER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
43 BÜŞRA KARAKURT PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
44 AHMET CAN TÜRKMENOĞLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
45 EBRAR AKPINAR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
46 BEGÜM SUDE KÜLAH BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 SADET ÖZKUL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
48 MERVE DURKUT MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
49 BAYRAM KARAKUŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
50 TUĞÇE BURCU DEMİR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
51 MERVE GÖKÇE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
52 ZEYNEP ÇİNAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
53 EMİNE BAHÇIVAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
6. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 TUĞBA ERSOY İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
2 SEHER BIYIK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
3 FATMA KOÇ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
4 GÜLSEREN İLTİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
5 RÜYA TANAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
6 AYŞE ÖZASLAN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
7 GÜNAY DEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 ABDULLAH KARAOĞLAN KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
9 GÜLNUR KARAPÜR PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 MERVE KALENDER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 SIDIKA ŞAŞ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
12 MEHMET ENES DUMRUL PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
13 HATİCE ÖZDİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
14 FATMA BEYAZGEYİK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
15 TAHA TAYFUN BAĞCI RADYO-TV ÖĞRETMENLİĞİ
16 ENES KARAKAYA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
17 RAMAZAN ALTINOK MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
18 NECLA DENİZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
19 ZEYNEP NUR ALBAYRAK PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
20 MELİKE AKPINAR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
21 HATİCE KÜBRA AYGÜN PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
22 MERVE GÜNEŞ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
23 ZELİHA ERTÜRK MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
24 SÜMEYYE DEMİRHAN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 MELİKE HELVACI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
26 FURKAN ÖZCAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 HANİFE ÇAKALCI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
28 EDA NUR ARI FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
29 MİKAİL GÖKOĞUZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
30 BÜŞRA SİNEM AYKIR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
31 AYDAN BOSTANCI İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
32 MEVLÜT YILMAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 FİDAN VAKTİYOK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
34 HATİCE KEÇECİ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
35 ZAFER CİNGÖZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
36 HİLAL NUR AKIN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
37 ELİF SİCİM GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
38 MERVE ULUSOY GIDA TEKNOLOJİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
39 EMRE KOLBAŞI TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
40 KISMET SEZER ERARSLAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
41 GÜLİZAR TAŞDEMİR RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
42 SEMANUR ÇİNAR PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
43 GÜLESER TAŞKINGÜL FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
44 HANİFE YARDIMCI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
45 MUSTAFA ELDEK PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
46 EBRU DELİCE TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
47 HİLAL MEMİŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
48 KADİRİYE AYYILDIZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
49 RABİA AKGÜN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
50 BÜŞRA KOÇER TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
51 HASAN BUT FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
52 SEVGİ BALTACIOĞLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
53 BUKET DALKIRAN GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
54 BETÜL KILIÇ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
7. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 HİCRAN AKSÖZ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
2 MUSTAFA TOPAKTAŞ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
3 SENA NUR SÜREN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
4 KEMAL GÜMÜŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
5 SENA NUR YİĞİT PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
6 YAŞAR KALEM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 BÜŞRA AYDEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 ENES MALİK ÖZER MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
9 ALPEREN HÜSEYİN YALÇIN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 METİN DABAKCI FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
11 SÜLEYMAN GÜÇLÜ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
12 AYDAN ÇAKIR PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
13 MİKAİL BAHÇECİ FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
14 ALİ TAYYAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
15 GİZEM SASA FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
16 TUĞÇE GÖLE SERAMİK VE CAM TEKNOLOJİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
17 MAHMUT ŞAHİN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
18 RABİA ÖZBEK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
19 MUSTAFA BOYRAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
20 HAYRİYE GİZEM KALIN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
21 SERAP GÜLTEKİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
22 FURKAN ERKILIÇ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
23 MERVE UMAÇ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
24 GÖZDE BOZTÜRK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
25 MUHAMMED RAŞİT ÖZEL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
26 ŞEYMA KARAKUŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 MERYEM ÜLKEN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
28 ARİFE GÜL DUMAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
29 BİLAL DUMUŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
30 EMRE YILMAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
31 BELGİN BOZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
32 ONUR ALDEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 SEVAL YAŞAR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
34 KÜBRA YILMAZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
35 SEDA ÇELİKUS PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
36 BUKET GÜLTEKİN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
37 MEHMET EMİN BAYKARA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
38 SAMİ AKKUŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
39 GAMZE HOPLAMAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
40 ERDEN DOĞAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
41 GÜLDEREN ÜNVERDİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
42 BETÜL PEHLİVAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
43 İREM NUR BULUT BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
44 MEHMET ALTIPARMAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
45 MUSTAFA SÖZERİ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
46 TUĞÇE ÇELİK PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 HARİSE SEVDE ARIKAN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
48 MAKBULE BEYZA KÖSEOĞLU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
49 İMET ERKEÇ RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
50 ESRA GİRGİN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
51 GÜL SENEM ŞENGÜL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
52 EMİNE ŞİMŞEK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
53 RABİA DENEK HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
54 DÖNDÜ ŞENEL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
8. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 HAYRİYE ÜNLÜ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
2 MELEK MORMERCAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
3 EMİNE SERAP YILMAZ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 ŞERİFE KOLSUZ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
5 SONGÜL EROL İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
6 CELİL ŞAHİNBAŞ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
7 EDA NUR MURAT BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 MERVE KANBUROĞLU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
9 SEVİL ERUCU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
10 ŞEYDA ERDEM GAZETECİLİK ÖĞRETMENLİĞİ
11 MEHMET ALTUN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
12 MERVE DELİKLİTAŞ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
13 AZİZE KALIN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
14 MERYEM DEMİR KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
15 SÜMEYYE KALIN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 MUHAMMED TARIK TİRYAKİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
17 VİLDAN BAĞCI FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
18 TUĞÇE YAKUT TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
19 MERVE YILMAZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
20 MELİKE YİLMAZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
21 FATMA BİNGÖL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
22 CEZMİ ZAFER MERAL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
23 YILDIZ DOĞAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
24 KÜBRA GÜVEN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
25 CANAN ÇOKATAK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
26 YUSUF İPEK RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
27 RECEP ŞİMŞEK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
28 AYBÜKE KALE TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
29 ASLI DEMİR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
30 CENGİZHAN YÜKSEL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
31 EDA KABAL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
32 CEYLAN KILIÇ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
33 DÖNDÜ RÜMEYSA ABBAS FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
34 GAMZE YALÇIN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
35 ?ENAY USTA TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
36 AYŞEGÜL ATAŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
37 BERCAN ERTUNÇ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
38 DUYGU AKBULUT BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
39 GÜLÇİN YÖRÜK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
40 AYŞENUR DEMİR MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
41 EMİNE ÖZDEN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
42 AYŞE AVDER İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
43 KÜBRA DEDE FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
44 VASFİYE TORAMANLI PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
45 ZEYNEP YİĞİT TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
46 ZEHRA YİĞİT TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
47 AYGÜL ATA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
48 SİBEL KÖŞKER TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
49 BURCU ATIMDAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
50 ZEYNEP DURAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
51 MUSTAFA SARAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
50 CEYDA BÜTE KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
52 BARIŞ CESUR RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
53 FEYZA AKPINAR MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
54 MURAT AYLANÇ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
9. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 İSMAİL KARAKUŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
2 İCLAL PAŞAYİĞİT BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
3 BERKE ŞİMŞEK GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
4 MÜŞERREF GÖKŞİN KÜÇÜKCANBAZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
5 ELMAS FEYZA ERDAL TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
6 BENGÜ BÜŞRA YILDIZ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
7 BETÜL ÖZCANLAR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
8 GÖKHAN ÇELİK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
9 ZENNURE ELİF BAYBURTLU PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 ŞEVVAL ÇALIŞKAN RADYO-TV ÖĞRETMENLİĞİ
11 MAHMUT SEZGİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
12 AYŞE YEŞİLOĞLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
13 SULTAN SAĞIR MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
14 TAHA YASİN YÜKSEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
15 ALİ ÇAĞLIÖKSÜZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 BÜŞRA ALPARSLAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
17 GÖKÇE HATUN ÖZTÜRK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
18 SERGEN AYDIN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
19 EMİNE BATMAZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
20 KÜBRA NUR DİLBAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
21 NAZAN ERER TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
22 GÜLESER KEKEÇ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
23 ÇAĞLAR DEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
24 BAHAR TOKBAY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 ARZU DÖNER İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
26 PINAR DUYMUŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 SAMİYE DOĞAN HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
28 YUNUS EMRE VURAL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
29 TUĞBA DIVARCI İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
30 YASEMİN YALÇIN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
31 FULYA DÜZEN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
32 HİLAL KARAKUŞ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 OSMAN YILDIRIM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 ZEYNEP ŞAHAN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
35 MEHMET YILMAZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
36 YAHYA YILDIZ SANAT TARİHİ ÖĞRETMENLİĞİ
37 GÖKBERK DANACI MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
38 ESRA HALICI FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
39 İREM NUR ÇALIK PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
40 BURAK PINAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
41 EDA GÜLER TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
42 KAAN ATASEVER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
43 ZEYNEP AYDIN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
44 KUBİLAY DİKME RADYO-TV ÖĞRETMENLİĞİ
45 SÜMEYYA AYTEKİN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
46 SEDA CAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 ÖNDER ÇELİK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
48 YASİN DOĞAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
49 SİNAN PÖKÜN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
50 KEVSER AYBÜKE KAHRİMAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
51 EFSANE SEZER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
52 HALİL BURAK ÇELİK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
53 OZAN CIRKALANLIO PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
54 FEYZULLAH ÇİDEM RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
10. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 SULTAN İŞBİLİR MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
2 CEREN ALTUN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
3 RAMAZAN KUNUR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 MELİKE BAYRAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
5 ESRA BAĞIRICI MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
6 FATMA MİLLET TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
7 ESENGÜL OZTEKİN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
8 EBRU KEMİKLİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
9 AYŞEGÜL ULUSOY FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
10 AYŞE SEMA UYANIK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
11 FATMA NUR KOÇAK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
12 GÖKHAN KURT RADYO-TV ÖĞRETMENLİĞİ
13 BURCU AKÇALI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
14 TUĞBA NUR SAVRAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
15 HARUN ÇETİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 HİLAL NUR AYDOĞDU İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
17 BETÜL TAŞCIOĞLU TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
18 DUYGU DOĞAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
19 SANEM KÜRKLÜ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
20 FUNDA KAYGUSUZ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
21 GÜLGÜN EKER KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
22 TUĞÇE GÜLER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
23 NESİME ÇOBAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
24 NAİME TUĞBA BURAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
25 EMİNE BAĞCI TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
26 TAHA ALBAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 CEVRİYE KIZILKAYA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
28 ABDULLAH UÇAR TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
29 CEMRENAZ KAYAPINAR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
30 MERYEM AKGÜL BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
31 BAŞAK ÖĞLÜ RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
32 KADİR BALDEMİR GRAFİK/GRAFİK VE FOTOĞRAF ÖĞRETMENLİĞİ
33 HALİSE GÜL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 BURÇİN EROL FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
35 ÖZLEM AYHAN KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
36 FATMA KENDİRCİ PLASTİK SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
37 FURKAN KISA FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
38 FURKAN KALKAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
39 GÖKMEN BULUT FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
40 SULTAN YAĞMUR SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
41 DERYA KILIÇ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
42 FATMA BOSTANCI İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
43 FURKAN ABREK ÜNAL RADYO-TV ÖĞRETMENLİĞİ
44 GAMZE ÇAKIR GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
45 MERAL BAĞCI GRAFİK/GRAFİK VE FOTOĞRAF ÖĞRETMENLİĞİ
46 ELİF ELDENİZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
47 HATİCE GÖÇMEN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
48 ATAKAN GEDİK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
49 HAKKI ERGÜT FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
50 DAMLA GÜL RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
51 OĞUZHAN SİNOPLUOĞLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
52 NUR SİCİMOĞLU PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
53 ASİYE NUR KOYUNCU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
11. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 DAMLA ZEYNEP YILMAZ SANAT TARİHİ ÖĞRETMENLİĞİ
2 MERVE GÜL ŞAHİN SANAT TARİHİ ÖĞRETMENLİĞİ
3 AHMET PARASIZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
4 MERVE BOZÜSLÜ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
5 YASEMİN KARA MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
6 MUHAMMET YILDIRIM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 ALİYE AŞIK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
8 DİLARA SOYKUVVET İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
9 CEMİLE HİKMET BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 BUSE IŞIK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
11 CELİL ÖZCAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
12 PELİN ZÜMRÜT MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
13 DEMET ÖZEL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
14 BAHAR GÖK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
15 DİLEK DEMİRKOPARAN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
16 MERVE GÜLCÜOĞLU SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
17 MERVE KESKİNOĞLU İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
18 SÜMEYYE GÜLTEKİN PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
19 ŞÜKRAN GİZEM ULUÖN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
20 YILMAZ ÖZTÜRK KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
21 ESRA AYDIN SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
22 TUĞÇE ERHAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
23 KÜBRA UTUŞ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
24 HİCRAN YILDIZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
25 FATMA BAŞAL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
26 RANA ADIBELLİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 AYŞE GÖREN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
28 KEZİBAN BAŞLIK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
29 MERVE ÖLMEZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
30 BUSRA GULERYUZ BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
31 MERVE ÖZKARAFAKI PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
32 BEDRİYE SEYMAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
33 MERVE DAĞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
34 EZGİ DOĞAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
35 BİLGE BEKAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
36 ZELİHA FUNDA KILIK BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
37 NADİRE GENÇASLAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
38 TUĞÇE ŞENLİ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
39 AYDA KARAALİ RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
40 SONGÜL YILDIZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
41 EMRAH KARATEPE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
42 NİDA KENDİR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
43 EMİNE KARİP MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
44 SÜMEYYE DOĞAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
45 ABDULHALUK KOÇ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
46 GÜLDENİZ GÜVEN RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
47 SEMİHA BETÜL YILDIZ PLASTİK SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
48 HİLAL ÖZTÜRK MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
49 GÜLBAHAR DEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
50 SEVDE REYHAN ASLAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
51 ZEHRA ÇOLAK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
52 SEYİT ALPER DURMUŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
53 RAZİYE ÇETİNKAYA SANAT TARİHİ ÖĞRETMENLİĞİ
12. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 BÜŞRA KARAZEHİR MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
2 ESRA BECEREN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
3 BETÜL BEYHAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 SENA KARABAY GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
5 UĞUR ARIK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
6 EYYÜP ERDAL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 DİLBER AKEL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
8 GAMZE ÇİLSAL BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
9 BÜŞRA KOYUNCU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 BEYZA İĞDECİ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 MERVE ÖZDEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
12 AKİN DULEK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
13 BÜŞRA NUR KOKU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
14 ELMAS KOYUNCU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
15 GİZEM YILMAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 SEVGÜL KUZULUK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
17 MEHMET CAN GÜVENTÜRK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
18 EDANUR ÖZDEMİR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
19 HİLAL GÖKÇE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
20 BETÜL KÜBRA TANRIBİLİR PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
21 HARUN KAYGISIZ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
22 ÖMER UFAKMERCİMEK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
23 ŞEYMA TOKER MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
24 HAYDAR AHMET AKÇA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 MERVE SOYSAL PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
26 EBRU KART BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 EDA KARAUSTA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
28 NURCAN KIZMAZ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
29 MÜCAHİT YÜCER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
30 FATMAGÜL GÜL FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
31 NEÇİRVAN BAYHAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
32 MERVE HASİLİK PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 FAZİLET ASİL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 KÜBRA DUMLUPINAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
35 BAHRİYE BODUR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
36 ALEYNA SAĞLAM İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
37 LÜTFİYE TAŞCAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
38 EMRAH ÜRÜN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
39 SEDANUR KORKMAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
40 HATİCE YANIKOĞLU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
41 UMUT CAN ALTINIŞIK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
42 FATMA SAKARYA FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
43 ŞULE AKAR RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
44 SENA ANDAÇ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
45 TUĞÇE CEYLAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
46 MERVE PELTE FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
47 RABİA ATEŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
48 ELMAS AÇIKGÖZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
49 SELEN SİMİTÇİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
50 ALEYNA İLHAN MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
51 İHSANİYE DİLEK ÇALIMLI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
52 DENİZ KAPLAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
53 MEHMET TARIK ÇAY PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
13. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 DUYGU ERSOY TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
2 MERVE ÇETİNKAYA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
3 MERVE ÖKTEM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 GÖNÜL BAYRAM İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
5 HATİCE EROĞLU RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
6 ŞEYMA UĞURLU TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
7 EBRU BERÇİN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
8 NESLİHAN KAYA GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
9 RUMEYSA BENDEŞ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 BETÜL İSLAMOĞLU TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
11 AYŞE NUR SÖNMEZ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
12 SELVİHAN NAYMAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
13 MERVE GÖZÜKÜÇÜK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
14 RABİA AYBAZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
15 CİHAN BANU LALE BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 SÜMEYYE TOPAKKAYA FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
17 DİLEK ÜNLÜ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
18 ÇAĞRI DOĞAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
19 İNCİNUR YILMAZ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
20 ŞERİFE ÇINAR PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
21 LOKMAN DUMAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
22 MERVE EKİZKAYA TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
23 MELAHAT KUŞOĞLU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
24 MUSTAFA MENTEŞE BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 MELİHA AKÇEN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
26 MUHAMMED ENES DELİKUŞ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 NESLİHAN BURAN PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
28 TÜLAY AKÇAKOYUNLU SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
29 MİNE ATEŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
30 KÜBRA GÜÇLÜ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
31 DENİZ KALFA GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
32 METİN ÇELİKKOL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 İSMET MELİH ACAR RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
34 HİLAL BANU ASLAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
35 ESMANUR SUNGUR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
36 KÜBRA CANDAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
37 EMRE ELTİMUR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
38 BUSENAZ BOZKURT FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
39 HAMDİ SAĞLAM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
40 İRFAN ALTIPARMAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
41 ŞEYMA TÜYSÜZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
42 ESRA KOYUN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
43 NİMET DURSUN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
44 FADİME ISPEKTER FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
45 EZGİ DİLARA TOPTAŞ RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
46 BEYZA TUNCER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 MERYEM TERCAN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
48 TUĞÇE FİDAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
49 HANIZOU ABDOURAHMAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
50 ALİ ÇAVLAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
51 NADİDE İÇÖZ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
52 ŞERİFE ATAY FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
53 MERVE NUR ÖZOĞUL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
14. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 DEMET NİSA İPEK PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
2 SONER MUTLU DEMİR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
3 RÜVEYDE ERDOĞAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
4 HAMİT KESKİN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
5 FATİME AKGÜN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
6 KÜBRA AKKOCA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
7 SEVGİ EMEKSİZ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
8 DERYA ÇETİN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
9 SERKAN YAPRAK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
10 İPEK YURDAKUL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 GAMZE ŞAHİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
12 AYŞENUR İLKAYA FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
13 RABİA GÜNDOĞAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
14 SELÇUK SAĞIR BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
15 SÜLEYMAN YASA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 MERYEM DEMİRTAŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
17 ESEN BOZTEPE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
18 EDA SARIGÜL TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
19 ADEVİYE SOYLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
20 MUSTAFA ERDAL TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
21 EDA YEŞİLTAŞ KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
22 AYKUT ÖZDEN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
23 RUMEYSA YÜCE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
24 BERAT CAY GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
25 FATMA HERGÜNER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
26 ŞÜKRİYE KÜLAHCI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
27 RABİA TUNCER TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
28 MEHMET SAİT ONAT TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
29 EDA ÖZBEKAR PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
30 MEHMET ÖNCEL TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
31 BETÜL ÖZKAN MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
32 HATİCE KILIÇ RADYO-TV ÖĞRETMENLİĞİ
33 FADİME BALKAYA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 EMRE TOKEL MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
35 BETÜL MERT AYVAZ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
36 MUHAMMET ÇELİK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
37 TALİH KAFİRKIRAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
38 MUSTAFA KAYPAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
39 MAHİR YILDIRIM TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
40 GAMZE KAYA FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
41 BAHAR KÖSE FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
42 ZEHRA GÜLTEN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
43 AYŞE NUR ÇEKEREK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
44 İSMAİL DOĞANÇAY TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
45 ALPER DEMİREL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
46 AYŞE NUR AVCI PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 SELÇUK GÜCER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
48 MAHMUT SEFA KOÇAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
49 ZEYNEP BÜŞRA EROĞLU PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
50 BETÜL DEMİRCİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
51 HAVVA NUR HATİPOĞLU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
52 SÜMEYYE BAŞSOY FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
53 NECİP ESER GÜLESER BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
15. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 HİLAL İLKMEN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
2 HATİCE ERYILMAZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
3 HATİCE SÜRMELİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 FATMA MENEKŞE MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
5 TOLGA DURAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
6 NESLİ KOYUNCU TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
7 TUĞBA YÜCEDAĞ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
8 SERAP ŞAHAN HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
9 GİZEM MIZRAK GRAFİK/GRAFİK VE FOTOĞRAF ÖĞRETMENLİĞİ
10 ÖZLEM MIZRAK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
11 TUĞÇE MERVE ACAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
12 ZEYNEP DEMİRCİ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
13 MEVLÜDE YAVUZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
14 HÜLYA YAVUZ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
15 MEHMET AKİF GÜL PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 SENA BULDUK RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
17 GÖKHAN AKYÜREK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
18 ABDULLAH AĞIRBAŞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
19 MERT ARMUT BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
20 FATMA CİHANER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
21 İSMAİL FURKAN TOPCU TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
22 EBRU EVLER TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
23 ŞERİFE UÇMAK RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
24 FATMA NUR ÖZTÜRK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
25 EYLÜL KILIÇ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
26 MEHMET ARI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 SELDA GENÇER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
28 HACI ALİ ŞAPCI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
29 EDANUR GÖKALP PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
30 ŞEYMA NUR ÇİÇEK GRAFİK/GRAFİK VE FOTOĞRAF ÖĞRETMENLİĞİ
31 ELİF NUR YILMAZ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
32 EMİNE YALDIZ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 MERVE YİĞİT FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
34 ÜNAL BAĞTAŞ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
35 HALİL VEZİROĞLU BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
36 ADNAN ÖZÇELİK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
37 ŞEYDA YUVACI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
38 GİZEM ÇİMEN PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
39 ABDUL BAKİ KURT BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
40 BURCU HAMURCU TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
41 NECLA EDA GÜZELCE PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
42 AYŞE BETÜL KOÇER BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
43 GİZEM TAMER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
44 FATMA ASLAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
45 MERAL DEMİRTAŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
46 SADIKA NUR İLGÜ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 SEDA ÇAKAREL MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
48 MERVE KOÇAKSOY TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
49 HARUN DAĞHAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
50 BAHAR BORUCU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
51 HATİCE BOZDOĞAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
52 PERİHAN USTUNTAŞ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
53 RÜVEYDA ÖZDEMİR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
16. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 NAZLICAN ŞAHİNER İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
2 SEVİM BERK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
3 YAĞMUR NAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
4 YELİZ MERMER SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
5 MEHMET BOZKURT İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
6 ORHAN VAHAPO BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 SEHER GENÇOL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 BÜŞRA CAN PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
9 MELİS BAĞDATLI MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
10 RABİYA CESUR MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
11 HAVVA ERTAN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
12 SERDAR KARA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
13 SENANUR PEHLİVAN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
14 ZEHRA AYBÜKE KARAUZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
15 SEHER ÇALIK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
16 KEZBAN GÜMÜŞSOY TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
17 ELİFCAN KIZILÇİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
18 HANDE GİŞİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
19 DİLARA DOĞRU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
20 SÜMEYYA UZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
21 NİĞMET TEKGÖZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
22 DİLARA ŞEYDA ADIGÜZEL MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
23 ASLI BALİÇ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
24 CEREN ÇİFTCİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 NUR SELİN KAYISI PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
26 HATİCE ERDEMİR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
27 NURSİMA POLAT İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
28 ZEHRA KARABÖRKLÜ BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
29 SEFA KIR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
30 ÇİĞDEM ÇOLAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
31 SERHAT AYGÜN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
32 DİLBER ÇABAS KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
33 EDA SELVİ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
34 ÖMER FAZIL GÜLER PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
35 CANSU ÇİNDEMİR RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
36 NÜKHET TAŞTAN SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
37 RAMİS İLERİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
38 MUAZZEZ ÖZERDEN FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
39 AYŞEGÜL KOÇYİĞİT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
40 RAZİYE DEDE TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
41 RECEP KELEŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
42 FURKAN DUR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
43 FATİH ERTUĞRUL İNCEOĞLU FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
44 AYŞENUR ÖZDEMİR İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
45 MAKBULE NUR SAĞIR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
46 DAMLA KARAPINAR İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
47 EMRE ÇANDIR BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
48 SİBEL CENGİZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
49 FURKAN GÜNEŞ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
50 MUSTAFA AKDENİZ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
51 YASEMİN OĞUŞ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
52 ÇAĞATAY ÖZCAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
53 AHMET ALAKEL GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ
54 FATMA AKGÜL TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
55 NURULLAH KAYA KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
17. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 RABİA ÖZDEMİR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
2 ŞEYMA SÖNMEZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
3 LATİFE FİDAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
4 MELEK MIZRAK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
5 BÜŞRA YALÇIN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
6 GÜLER TIRAŞ PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 CEYLAN ÖZTÜRK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 BAHTİSER PAYDAK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
9 MAKBULE KARAARSLAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
10 ŞERİFE TOPAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
11 BÜŞRA HARPUTLUOĞLU İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
12 EDANUR SUSAMAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
13 HALİME ATAŞ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
14 BİLGİ KİP BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
15 MEHMET GÜLEN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
16 BEYZA ÇIKLADİLMEZ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
17 FÜSUN GÜLCEN KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
18 AYSUN GÜLCEN KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
19 PENPE ŞAHİN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
20 EMRAH SOYÇİÇEK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
21 ECEM YAVUZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
22 MERVE BAL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
23 KADİR DANA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
24 ELİF CANLI BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 SELİM YAĞMUR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
26 NURSEL DENİZ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
27 HALİL İBRAHİM HEREK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
28 HURİYE GÜLSU TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
29 AYŞE KAYA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
30 ÖZGE AKSOY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
31 ASİYE YILDIZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
32 ŞULE NUR BAŞOL GAZETECİLİK ÖĞRETMENLİĞİ
33 ABDURRAHMAN KAAN KÖK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 GALİP DENİZ AYDEMİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
35 ONUR KODAŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
36 TOLGA CANSU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
37 GİZEM SOYAKCA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
38 MERVE AYATA KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
39 BUĞLEM BUSE ALKUR PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
40 EBRU KARAOĞLAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
41 ZELİHA ÇELEBİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
42 MELEK ADAŞ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
43 BAHAR ALADAĞ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
44 MENEKŞE TAŞKIRAN SANAT TARİHİ ÖĞRETMENLİĞİ
45 NURHAN YILDIRIM TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
46 İLKNUR ÜLKER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
47 HAMZA ÇETİN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
48 NURTEN MADEN RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
49 GAMZE NUR SÜRDEM PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
50 EYÜP YILDIRIM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
51 HABİBE ULUSOY TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
52 AYÇA AYVAZOĞLU İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
18. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 AYŞE ÖZDERE FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
2 EYLEM SARIPOLAT BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
3 AHMET YILDIRIM FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
4 KADİRİYE TAŞKIR MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
5 MAKBULE AVCI TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
6 GAMZE ÜLGER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 AYŞE MUCUK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 ABDÜLHAMİT TOPAL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
9 BÜŞRA AYDIN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
10 TAHA ÇIRAK MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
11 SÜMEYYE DULDA PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
12 SERKAN MUTLU TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
13 TUBA ATİK TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
14 ZÜLFİKAR CAN TAŞDEMİR MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
15 KAMER GAMZE AYAR FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
16 HATİCE ÖZTEKİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
17 ASYA SAROHAN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
18 CENNET GÜL ARDIÇ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
19 İREM UÇAR GIDA TEKNOLOJİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
20 BÜŞRA TERHAN HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
21 ÖZGE İREM DOĞAN TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
22 SELVİ TEMİZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
23 FADİME ÖZGÜR SANAT TARİHİ ÖĞRETMENLİĞİ
24 ZEHRA ODABAŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
25 AYŞE ALTUN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
26 HATİCE AÇIKGÖZ SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 BÜŞRA DİKEÇ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
28 SÜMEYYA KARAGÖZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
29 ZEYNEP ARSLANTAŞ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
30 HAVA GAMZE COŞKUN PSİKOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
31 KADER DİKİLİ FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
32 GİZEM ÖZALP RUSÇA ÖĞRETMENLİĞİ
33 BEYZA VURAL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
34 AYŞE MANGAL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
35 CANSU ÖZKAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
36 MUSTAFA KOZAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
37 KADER ÖZDEMİR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
38 SEMANUR MIZRAK FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
39 DEMET DAĞTEKIN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
40 ADİVE GÜN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
41 FATMA ERDOĞAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
42 RUMEYSA KARAÇALI TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
43 DÖNDÜ CANBOLAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
44 ESRA TAŞDEMİR TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
45 HÜSNİYE MİSLİNA İKİNCİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
46 EMİN CAN AKSOY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 ARİF AKGÜNER FELSEFE ÖĞRETMENLİĞİ
48 HÜSEYİN KAYA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
49 GÜLTEN KURDEN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
50 HANDAN CANAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
51 MEHMET GÖKHAN ÖZTÜRK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
52 MUHAMMED İLHAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
53 FATMA AKPINAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
54 GONCAGÜL ÖZPOLAT TARİH ÖĞRETMENLİĞİ