2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ OKUL DENEYİMİ DERSLERİNİN UYGULANACAĞI OKULLAR
SIRA NO   ADI SOYADI Öğrenci Bölüm /Program Adı OKULUN ADI UYGULAMA ÖĞRETMENİ UYGULAMA
ÖĞRETİM ELEMANI
1 1 SELİM MEMETOV Türkçe Öğretmenliği Sümer Ortaokulu  Sami BAKIR A+B+C GRUBU Prof. Dr. Ali GÖÇER
2 HALİL GÖKKAYA Türkçe Öğretmenliği
3 GÜLTEN AYYILDIZ Türkçe Öğretmenliği
4 FURKAN KAYNAK Türkçe Öğretmenliği
5 RESUL BAYIR Türkçe Öğretmenliği
6 2 DAMLA KIZILIRMAK Türkçe Öğretmenliği Sümer Ortaokulu  Fadime İPEK
7 DEMET KOÇ Türkçe Öğretmenliği
8 HATİCE MİMAROĞLU Türkçe Öğretmenliği
9 MUHSİN İSKANOĞLU Türkçe Öğretmenliği
10 AYSEL DEMİREL Türkçe Öğretmenliği
11 3 SAMET BOSTAN Türkçe Öğretmenliği Sümer Ortaokulu  Olcay Emine ALTUN
12 HAMİYET TAŞDELEN Türkçe Öğretmenliği
13 SALİH BIYIK Türkçe Öğretmenliği
14 SENANUR CEYLAN Türkçe Öğretmenliği
15 EMRE CARI Türkçe Öğretmenliği
16 4 MEHMET SARIER Türkçe Öğretmenliği Sümer Ortaokulu  Senem GÜLPINAR D+E+F GRUBU Doç. Dr. Kudret ALTUN
17 OĞUZ SERT Türkçe Öğretmenliği
18 UMUT ALİ YILDIRIM Türkçe Öğretmenliği
19 RABİA DERELİ Türkçe Öğretmenliği
20 MUSTAFA TAHA MUTLU Türkçe Öğretmenliği
21 5 ZEYNEP ŞAHİN Türkçe Öğretmenliği Erciyes Ortaokulu  Mevlüt ÖZKARA
22 RUKİYE ATASOY Türkçe Öğretmenliği
23 MURAT YILDIRIM Türkçe Öğretmenliği
24 AYŞE BULUT Türkçe Öğretmenliği
25 HATİCE GÖZDE ÖZTÜRK Türkçe Öğretmenliği
26 6 ZEYNEP KEFKİR Türkçe Öğretmenliği Erciyes Ortaokulu Kamil SUNEL
27 ZÜHAL KOÇ Türkçe Öğretmenliği
28 AYLİN ABAK Türkçe Öğretmenliği
29 ÇAĞRIHAN YILDIZ Türkçe Öğretmenliği
30 HAKAN BARAN Türkçe Öğretmenliği
31 7 EDA NUR CEYLAN Türkçe Öğretmenliği Erciyes Ortaokulu  HAVVA GÜLER G+H+I GRUBU Yrd. Doç. Dr. Erol AKSOY
32 İLKNUR GÜNGÖRMEZ Türkçe Öğretmenliği
33 YUSUF BAL Türkçe Öğretmenliği
34 ÖZLEM AYTAÇ Türkçe Öğretmenliği
35 SELİM ÖZDEMİR Türkçe Öğretmenliği
36 8 AYŞE MEMİŞ Türkçe Öğretmenliği Erciyes Ortaokulu  HÜMEYRA DULDA
37 EMİNE KUYUMCU Türkçe Öğretmenliği
38 MELİKE YAVUZ Türkçe Öğretmenliği
39 FATMA TUĞÇE CANBOLAT Türkçe Öğretmenliği
40 9 EMRE ASLAN Türkçe Öğretmenliği Nuri Has Ortaokulu AYŞE AK
41 EKREM ERGÜL Türkçe Öğretmenliği
42 MUSTAFA PALA Türkçe Öğretmenliği
43 AYKUT KURT Türkçe Öğretmenliği
44 GÜLLÜ AVCI Türkçe Öğretmenliği
45 10 MERVE KÜÇÜK Türkçe Öğretmenliği Nuri Has Ortaokulu Saadet ŞAHİN İ+J+K GRUBU Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA
46 FATMA ÇİFTÇİ Türkçe Öğretmenliği
47 MUHAMMET NECATİ ÇOLAKOĞLU Türkçe Öğretmenliği
48 RUKİYE KARACABEY Türkçe Öğretmenliği
49 KUBİLAY SEVEN Türkçe Öğretmenliği
50 11 ŞEHRİBAN KURT Türkçe Öğretmenliği Nuri Has Ortaokulu Mahmut HÜNKAROĞLU
51 RUMEYSA DAĞDEVİREN Türkçe Öğretmenliği
52 RABİA ULUSOY Türkçe Öğretmenliği
53 EBRU BERK Türkçe Öğretmenliği
54 ZEYNEP BÖLÜKBAŞI Türkçe Öğretmenliği
55 12 SEVGİ ÇAĞLAR Türkçe Öğretmenliği Sahra Galip Özsan Ortaokulu Cafer ÇARKIT
56 MUHAMMED FATİH ÖÇSOY Türkçe Öğretmenliği
57 LEYLA YİĞİT Türkçe Öğretmenliği
58 ŞEYMANUR ÖZÇELİK Türkçe Öğretmenliği
59 SÜLEYMAN KIZMAZ Türkçe Öğretmenliği
60 13 ZELİHA GÜÇLÜ Türkçe Öğretmenliği Sahra Galip Özsan Ortaokulu Gökhan ULAŞ L+M+N GRUBU Arş. Gör. Gürkan TABAK
61 TUĞBA KIZILTOPRAK Türkçe Öğretmenliği
62 ÖMER TEMEL Türkçe Öğretmenliği
63 MERVE ALTUNTOP Türkçe Öğretmenliği
64 BİLGE  ÖZDEMİR Türkçe Öğretmenliği
65 14 NEFİSE NUR ARSLAN Türkçe Öğretmenliği 75.Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu Cihangir HASBUTCU
66 MERVE GÖRGÜLÜ Türkçe Öğretmenliği
67 HİKMET DEMİRTAŞ Türkçe Öğretmenliği
68 AHMET GÜLTEPE Türkçe Öğretmenliği
69 15 EBRU KALENDER Türkçe Öğretmenliği 75.Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu Tomris Asena Şehnaz ŞEN
70 TUĞBA TOY Türkçe Öğretmenliği
71 EZGİ HATUN ADİLOĞLU Türkçe Öğretmenliği
72 FATMA NUR DEMİRTAŞ Türkçe Öğretmenliği

 

 

 

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ OKUL DENEYİMİ DERSLERİNİN UYGULANACAĞI OKULLAR
SIRA NO   ADI SOYADI Öğrenci Bölüm /Program Adı OKULUN ADI UYGULAMA ÖĞRETMENİ UYGULAMA
ÖĞRETİM ELEMANI
1 1 HARUN ÇAKMAKKAYA Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Sümer Ortaokulu  Kürşat DURSUN A+B+C GRUBU Prof. Dr. Abdullah SAYDAM
2 RAMAZAN SOLAK Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
3 RESUL ÇAMURCU Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
4 HASAN KARABÖRK Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
5 ERAY BODUR Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
6 2 İSA POLAT Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Sümer Ortaokulu  İbrahim YILMAZ
7 ENES KUMSUZ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
8 AYHAN OĞUZ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
9 SATILMIŞ YILDIRIM Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
10 3 KÜBRA ÇİÇEK Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Sümer Ortaokulu  Sibel DİNÇER
11 REMZİYE YAREN  YEŞİLTEPE Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
12 MEHRİBAN BALLIKAYA Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
13 4 MEHMET KİRAÇ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Sümer Ortaokulu  Aslı KAYA D+E+F GRUBU Doç. Dr. Cevdet KIRPIK
14 BÜŞRA BEKMEZCİ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
15 DUYGU İLGAR Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
16 BİLGEHAN BİRİŞİK Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
17 ESRA NUR KURTOĞLU Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
18 5 OSMAN ÇAVDARLI Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Erciyes Ortaokulu  Fırat ÖZCAN
19 MUHAMMED FURKAN SEVİM Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
20 YUSUF YILMAZ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
21 ERKAN KIRAL Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
22 SİNAN UYĞUR Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
23 6 KÜBRA ÖZTÜRK Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Erciyes Ortaokulu Fatma ÖĞÜT
24 MERVE KALKAN Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
25 ESMA KÜRTÜL Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
26 HATİCE NURGÜL UZUN Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
27 GÜLÜZAR DİKMEN Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
28 7 TUĞÇE SİREL Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Erciyes Ortaokulu  Ömer ÇELEBİ G+H+I GRUBU Doç. Dr. Mustafa ÖZTÜRK
29 MELTEM DUYGU YURTSEVEN Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
30 EZGİ KARAKUŞ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
31 RUKİYE YERLİ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
32 SÜMEYYE ÖZDEMİR Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
33 8 ELMAS BAYIR Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Burhan Dinçbal Ortaokulu H. Memili YÜKSEL
34 DUYGU ÜNSAL Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
35 İSLİM ALTINEL Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
36 BÜŞRA KAYA Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
37 FEYZA AĞAÇ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
38 9 ZEHRA KAMIŞ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Burhan Dinçbal Ortaokulu Dilek ÇAKMAK
39 ÖZLEM ŞAFAK Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
40 SÜLEYMAN KORKMAZ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
41 ELİF EFSANE KAPLAN Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
42 BÜŞRA NUR ANAÇ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
43 10 FEVZİ DEMİRTAŞ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Burhan Dinçbal Ortaokulu Şükran HAMURCU İ+J+K GRUBU Arş. Gör. Galip ÖNER
 
44 ŞERİFE GİZEM YILDIZ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
45 MERVE İTAK Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
46 MUSTAFA HEREKÇİ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
47 11 AYŞENUR OĞUZMAN Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Burhan Dinçbal Ortaokulu Şengül ASLAN
48 ÖZGE YILMAZ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
49 ZEHRA AÇIKEL Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
50 HAMZA ÇEKİCİ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
51 BÜŞRA AYVAZOĞLU Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
52 12 ŞİRİN ACAR Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Toki Şehit Levent Çetinkaya Ortaokulu Rıza ÇOŞKUN
53 UĞUR BAYER Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
54 FIRAT YILDIZ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
55 KADİR ALTUNTAŞ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
56 FATMA KARAGÖZ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
57 13 HAVZA ÇAVIŞ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Toki Şehit Levent Çetinkaya Ortaokulu Ayşe CANBULAT L GRUBU Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU
58 HÜLYA CANTEPE Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
59 MEHMET MERVAN ATASOY Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
60 MELEK AĞIZLIYÜZ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
61 GAMZE KESKİN Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
62 14 TUĞRUL DOĞAN Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Fatma Mustafa Hasçalık Ortaokulu Aynur KARAKAYA M+N GRUBU Öğr. Gör. Feride ACAR
63 BATTAL KORKMAZ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
64 ÖMER  CİNGÖZ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
65 15 HAMİT KARADAĞ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Fatma Mustafa Hasçalık Ortaokulu Fatih KAYHAN
66 BAHRİ OĞUZHAN DEMİREZEN Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
67 MÜCAHİT KIRMA Sosyal Bilgiler Öğretmenliği