1. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 NAZAN İNALĞA TARİH ĞRETMENLİĞİ
2 HACER ESER RUSA ĞRETMENLİĞİ
3 MNEVVER IŞIK TARİH ĞRETMENLİĞİ
4 RESMİYE DURSUN TARİH ĞRETMENLİĞİ
5 BATUHAN IŞIK FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
6 TOLGA MEHMET KOCAKAYA TARİH ĞRETMENLİĞİ
7 İMRAN KARAKAYA TARİH ĞRETMENLİĞİ
8 METİN ŞAHAN HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
9 GKE YILDIZ FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
10 SEYİD AHMET ERKAŞACI MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
11 GZDE YARIMLIER FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
12 BEDİA KURT FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
13 CENNET SAPMAZ FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
14 HACI MEHMET AIKMAVİ TARİH ĞRETMENLİĞİ
15 SEBAHAT LİVDUMLU TARİH ĞRETMENLİĞİ
16 SİNEM SAFİYE KIZILTAŞ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
17 EMİNE EKİCİ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
18 MEHMET ALİ GNDZ TARİH ĞRETMENLİĞİ
19 HİKMET ZDOĞAN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
20 SLEYMAN EKİCİ FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
21 MEHTAP SARA KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
22 ŞAYESTE YURT İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
23 LTFİYE DAŞLI SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
24 TUĞE CEYHAN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
25 MELTEM ORUK GAZETECİLİK ĞRETMENLİĞİ
26 BİLAL GRSOY BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
27 BŞRA HAKSEVER TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
28 ABDULLAH ETHEM TOPRAK TARİH ĞRETMENLİĞİ
29 ZGE ŞİMŞİR FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
30 ZEHRA ZTRK TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
31 HATİCE KUŞBEY İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
32 AYŞE GL POLAT FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
33 DAVUT EKİCİ BİYOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
34 EMRE TYSZ KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
35 MEHTAP İLİK TARİH ĞRETMENLİĞİ
36 TALHA İPEK HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
37 İSMAİL DEGERLİ BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
38 MNEVVER YILDIZ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
39 YAPRAK ALTINIŞIK HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
40 FATMA DAĞLI İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
41 DİLEK DZCE BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
42 FADİME CANSU AYYILDIZ MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
43 TAMER YILDIZ BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
44 YUNUS EMRE BELİKBAŞI BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
45 KBRA EKİCİ MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
46 ASLI GLDOĞLU MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
47 HATİCE ZDEMİR PLASTİK SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
48 İĞDEM METİN MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
49 İĞDEM OKULLU TARİH ĞRETMENLİĞİ
2. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 AHMET KEMAL TALHA AĞATAY TARİH ĞRETMENLİĞİ
2 NUR DİNKLAH TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
3 DENİZ KARACA MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
4 UĞURCAN ARSLAN GAZETECİLİK ĞRETMENLİĞİ
5 FERHAT İEK TARİH ĞRETMENLİĞİ
6 MEHMET BAYRAK RADYO-TV ĞRETMENLİĞİ
7 HARUN DAĞHAN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
8 AHMET KURT İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
9 SMEYYE OLGUNHARPUTLU TARİH ĞRETMENLİĞİ
10 HACER ZM TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
11 SEİL TRKTEKİN İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
12 MMHAN DEMİRHAN MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
13 RABİA EFE KİMYA ĞRETMENLİĞİ
14 ISMAİL ALTUNDİS TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
15 FATMA ŞAHİN OMRUK BİYOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
16 ŞKR ATAK TARİH ĞRETMENLİĞİ
17 MERVE SAĞLAM TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
18 SİNAN CAN FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
19 TUĞE AYLİN KURUDERE TARİH ĞRETMENLİĞİ
20 MİRAY DAYIOĞLU FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
21 SEHER IŞIL TARİH ĞRETMENLİĞİ
22 SEDAT ZTRK İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
23 AYLİN KARTAL SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
24 RABİA HATİCE GLEN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ĞRETMENLİĞİ
25 ZEKİ TOSUN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
26 BETL TOKLUCU TARİH ĞRETMENLİĞİ
27 OKAN CEYRAN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
28 ELİF GE TARİH ĞRETMENLİĞİ
29 GZDE SNMEZTRK SANAT TARİHİ ĞRETMENLİĞİ
30 GRSM YALIN MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
31 İBRAHİM UZUN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
32 AYŞEGL YILMAZ SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
33 FATMA KAYA FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
34 MİHRİBAN DAŞ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
35 MELTEM TELLİ PLASTİK SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
36 ALİ SİVAS İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
37 YASEMİN KANARYA SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
38 EDA MART TARİH ĞRETMENLİĞİ
39 UFUK TAHSİN ALIK BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
40 ATAKAN GEDİK TARİH ĞRETMENLİĞİ
41 GLSM KARADEMİR FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
42 ZEHRA TAŞ KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
43 BARIŞ GEN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
44 ELİF YILMAZ GRSEL SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
45 HSEYİN VERGLEN MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
46 BERRİN KURT FİZİK ĞRETMENLİĞİ
47 SLEYMAN SİNAN GNEL MZİK ĞRETMENLİĞİ
48 ARMAĞAN TOKER BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
49 ZELİHA ELEBİ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
3. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 YUNUS EMRE GVEN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
2 MELTEM SAZAK PLASTİK SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
3 KEVSER DEMİRKAYA İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
4 FATİH ŞAHİN SANAT TARİHİ ĞRETMENLİĞİ
5 SERAP KARAKAYA TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
6 GAMZE YILDIZ KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
7 NEHİR DURDAĞI GAZETECİLİK ĞRETMENLİĞİ
8 BŞRA BOZKURT GAZETECİLİK ĞRETMENLİĞİ
9 ERHAN SNDK TARİH ĞRETMENLİĞİ
10 İREM GL DİNER MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
11 BŞRA KAMBOLAT İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
12 KBRA KİZİLİN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
13 ZİŞAN DEVECİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ĞRETMENLİĞİ
14 NALAN COŞKUN BOR PLASTİK SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
15 MERVE ALİMEN TARİH ĞRETMENLİĞİ
16 AĞLA KIRA FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
17 ADNAN TEMİZYREK TARİH ĞRETMENLİĞİ
18 EDA ACAR GAZETECİLİK ĞRETMENLİĞİ
19 VESİLE BAYRAKTAR SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
20 SELUK GCER BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
21 İLKAY EKEN TARİH ĞRETMENLİĞİ
22 HANDE NUR AKDENİZ MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
23 EKREM ZARALI İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
24 BURCU KAPAN SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
25 GLŞEHRİ CALAN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
26 ASLI TARHAN FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
27 NAZAN ACER GAZETECİLİK ĞRETMENLİĞİ
28 MEHMET UAN MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
29 NİHAN KALELİOĞLU İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
30 BESTE YKSELGNGR MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
31 ESRA ERCİYES BİYOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
32 MM GLSM MERT FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
33 ESRA ERKAN BİYOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
34 ESRA ILGIN RUSA ĞRETMENLİĞİ
35 NAZLI PERİ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
36 BUKET KAVUNCU PLASTİK SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
37 SIDIKA YILDIRIM SANAT TARİHİ ĞRETMENLİĞİ
38 NERGİS YİĞİT MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
39 ŞEYDA G TARİH ĞRETMENLİĞİ
40 BUKET DALKIRAN GRSEL SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
41 MAHMUT SEFA KOAK BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
42 ZEYNEP BAKA İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
43 DİLARA ZDEMİR MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
44 ESEN KOAK BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
45 EMİNE GZEL TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
46 HANDE MERKAN İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
47 GKHAN KARABUDAK BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
48 ESRA CİNGZ GRAFİK/GRAFİK VE FOTOĞRAF ĞRETMENLİĞİ
49 TUĞE İMENDEN SANAT TARİHİ ĞRETMENLİĞİ
4. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 SMEYYE ZELİ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
2 MİT ZKIRAN FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
3 HATİCE KBRA ESER BİYOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
4 BİLGE KESER İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
5 ASİYE KAMA TARİH ĞRETMENLİĞİ
6 ZOZAN ERKEK MZİK ĞRETMENLİĞİ
7 BAHRİYE YALIN PSİKOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
8 ŞELALE KLLEK TARİH ĞRETMENLİĞİ
9 SELEN SİMİTİ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
10 DENİZ BAYRAKTAR TARİH ĞRETMENLİĞİ
11 ZLEYHA KAVAK TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
12 ZEKERİYA BARBAROS BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
13 MUHAMMED İLHAN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
14 ESİN ALTUNSAYAR RADYO-TV ĞRETMENLİĞİ
15 YUNUS EMRE SARIYILDIZ RADYO-TV ĞRETMENLİĞİ
16 AYA SEHER YAZGAN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
17 SENA ZŞAHİN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
18 YETER ERGL FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
19 DND KBRA SEZER TARİH ĞRETMENLİĞİ
20 AHMET ŞEN TARİH ĞRETMENLİĞİ
21 HACI MUHTEREM DURSUN SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
22 EMİNE İFTİ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
23 DİLBER KARACA İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
24 NAZLIHAN ZTRK GAZETECİLİK ĞRETMENLİĞİ
25 GAMZE ORAK SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
26 EMİNE TOKCAN GIDA TEKNOLOJİSİ ĞRETMENLİĞİ
27 CEM ZTRK BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
28 BŞRA DOĞMAZ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
29 FATMA CAN SANAT TARİHİ ĞRETMENLİĞİ
30 ALPEREN KARAMAN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
31 SEDA YILMAZ FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
32 YAVUZ SELİM SERİN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
33 DENİZ KULAK FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
34 MURAT ŞENTRK RUSA ĞRETMENLİĞİ
35 SEVİM DOĞANYILMAZ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
36 FATMA MERVE YALAVUZ FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
37 ŞENAY UAR TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
38 MELEK BOYRAZ TARİH ĞRETMENLİĞİ
39 KEMAL TAŞTAN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
40 KADİR GKSU GAZETECİLİK ĞRETMENLİĞİ
41 AYFER PAACI FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
42 RECEP ELİK BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
43 BŞRA HİLAL KABUKCUOĞLU TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
44 İSMAİL DNDAR BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
45 CEYLAN ALTUN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
46 TLAY ERGELDİ FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
47 ALİ AVLAN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
48 MUHAMMED ARSLAN TARİH ĞRETMENLİĞİ
49 MMGLSM ZBEK MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
5. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 İBRAHİM ETHEM ARSLAN KİMYA ĞRETMENLİĞİ
2 JULİDE TRK KİMYA ĞRETMENLİĞİ
3 HATİCE SAĞLAM İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
4 FATMA DOĞAN FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
5 SEVDA YETİMAN FİZİK ĞRETMENLİĞİ
6 DERYA KUZUCU FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
7 MUSTAFA TUT BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
8 MERVE DEMİRAL FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
9 SEMİH SAYBİR TARİH ĞRETMENLİĞİ
10 BEGM TURHAN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
11 FİLİZ SAVUR FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
12 FATİH BUYRUK BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
13 ADEM BERAT ETİNKAYA BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
14 İBRAHİM İYLİ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
15 MERVE AVCI FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
16 SEVİL ŞAHİNGZ BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
17 YASEMİN YANAR TARİH ĞRETMENLİĞİ
18 GLSM DEMİREL FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
19 DEMET DURMAZ SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
20 LALE AKKOYUN PSİKOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
21 MKRİME SULTAN KARABULUT TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
22 HATİCE KBRA KAFADAR TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
23 BAHAR AYYILDIRIM TARİH ĞRETMENLİĞİ
24 KIYMET AKBULUT FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
25 TUĞENUR IKLAV İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
26 GLŞEN LALE İPİRK BİYOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
27 BAHAR AKSU GAZETECİLİK ĞRETMENLİĞİ
28 TUĞBA ESRA KURU BİYOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
29 FATMA NUR DİN FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
30 FATİH YAMAN RUSA ĞRETMENLİĞİ
31 MER FARUK KESKİNKILI İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
32 HALİL BALLI BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ĞRETMENLİĞİ
33 AHMET TOPALAK BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
34 YAVUZ DUVAN MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
35 HAFIZ KORKMAZ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
36 HATİCE GMŞ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
37 METHİYE IŞIK BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
38 BURCU YERGİN İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
39 AYSUN TOSUN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
40 MERVE YAVRUCU İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
41 MERVENUR SALOR BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
42 YASİN YAVUZ BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
43 ZGE KEN İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
44 CANSU BAŞAR BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
45 ISMAİL EREN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
46 NAGİHAN SAYIŞ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
47 HACI VELİ PARLAK TARİH ĞRETMENLİĞİ
48 SELVER GMEN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
49 HİLAL KARSLI FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
6. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 BUĞRAHAN KURT MZİK ĞRETMENLİĞİ
2 KBRA SALUR TARİH ĞRETMENLİĞİ
3 SEFA EKİNCİ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
4 SEVİM YAŞAR TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
5 SERDAR GATİ RADYO-TV ĞRETMENLİĞİ
6 MUHAMMED MUSTAFA KIRA TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
7 HATİCE AKST İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
8 FATMA ONUR TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
9 İMRAN YILMAZ FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
10 FATMA SARICA SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
11 EMRE KARAKAYA TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
12 NECMETTİN BUDAK BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
13 FATİH NAZOĞLU BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
14 SANİYE MŞ ERUL GRSEL SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
15 MUHAMMED HAŞİM BULUT TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
16 GEYLANİ GNANA BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
17 BETL NLOBAN PLASTİK SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
18 MERVE DND İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
19 EMİNE EDA KILIKAYA PSİKOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
20 FATMA KARAKAYA TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
21 FATMA YILDIZ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
22 FATMA İLİPINAR TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
23 ŞEYHMUS CANPOLAT TARİH ĞRETMENLİĞİ
24 BURCU KUŞ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
25 NURAN ARSLAN HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
26 AYDIN KAYA RADYO-TV ĞRETMENLİĞİ
27 NAZLI ERTEN MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
28 RUKİYE BELTEKİN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
29 ZERRİN ERGİN TARİH ĞRETMENLİĞİ
30 MEHTAP NEŞELİ KİMYA ĞRETMENLİĞİ
31 NESİBE DURMUŞOĞLU TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
32 ESRA TAĞMAN TARİH ĞRETMENLİĞİ
33 ZLEM TUN SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
34 SEVGİCAN YAŞA PSİKOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
35 HACER ALPARSLAN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
36 HLYA ALIK TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
37 FATİME GZKIZIL TARİH ĞRETMENLİĞİ
38 ZNUR HASDEMİR İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
39 ŞERİFE GKDEMİR TARİH ĞRETMENLİĞİ
40 HATİCE KBRA ELMACI TARİH ĞRETMENLİĞİ
41 HAMİDE ERİŞİR PSİKOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
42 SONGL SNMEZ BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
43 HASAN CEYHAN TARİH ĞRETMENLİĞİ
44 SEVDA TOPRAK BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ĞRETMENLİĞİ
45 SEVDA KESKİN SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
46 MERVE CANPOLAT FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
47 DURDU MEHMET CEVİZ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
48 MELDA DEMİR TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
49 NURSEN KARAKIŞ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
50 MUSA ASLANTAŞ TARİH ĞRETMENLİĞİ
7. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 SALİH OĞUZHAN TAŞKIN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
2 PELİN TERAZİ PSİKOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
3 FATMA POLAT MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
4 ZGE SARIOĞLU FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
5 BŞRA İMEN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
6 FATİH ASLAN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
7 MCAHİD ZCAN RADYO-TV ĞRETMENLİĞİ
8 MUHAMMET ALİ ELİK İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
9 SERAP İSPEKTER GRSEL SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
10 TUNAHAN GL FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
11 TUĞBA GNEŞ TARİH ĞRETMENLİĞİ
12 NİMET UYSAL RUSA ĞRETMENLİĞİ
13 ŞEYDA KŞKER FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
14 MUSTAFA DEMİR BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
15 TBA FATMA OĞUZ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
16 SENEM TRKVER TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
17 FİLİZ GLMŞ TARİH ĞRETMENLİĞİ
18 HAYDAR GEDİK TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
19 NURSEVİL AYDIN FİZİK ĞRETMENLİĞİ
20 BURAK GRLEVİK BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
21 FEHİME BAYKALDI KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
22 EBRU PAK TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
23 SERAP BİŞGİN FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
24 SELVER KALKMAZ SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
25 GKEN FERAŞLIOĞLU TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
26 FEVZİYE KOLUŞEN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
27 SALİHA TEKYILDIZ BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
28 ŞERİFE EKMEN KİMYA ĞRETMENLİĞİ
29 İBRAHİM OKTAY FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
30 HATİCE KBRA TUNA TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
31 MT BOZBEY BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
32 YASEMİN İNCEGL GIDA TEKNOLOJİSİ ĞRETMENLİĞİ
33 RABİA TEKİN İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
34 AYŞE BAĞIRICI TARİH ĞRETMENLİĞİ
35 SEMA NUR YILDIRIM TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
36 SERPİL KAYABAŞI BİYOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
37 RVEYDA YİĞİT FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
38 KBRA ORU PLASTİK SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
39 İPEK İEK FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
40 SULTAN ZTRK İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
41 MUSTAFA ALPARSLAN TARİH ĞRETMENLİĞİ
42 YASEMİN AYDIN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
43 DEMET YREK MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
44 MEHMET METE UZUN KİMYA ĞRETMENLİĞİ
45 ENİSE GR MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
46 ELİF DOĞAN İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
47 MERVE LZUMLAR TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
48 UĞUR AKRAK TARİH ĞRETMENLİĞİ
49 GLBEN USLU RADYO-TV ĞRETMENLİĞİ
8. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 YAKUP YILMAZ BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
2 TUĞE KARACAN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
3 HALİL YILMAZ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
4 FAZİLE TRKEŞ BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
5 ZEYİR BAHADIR SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
6 NEŞE NUR TUĞBA DEMİR İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
7 ELİF KALIPI MZİK ĞRETMENLİĞİ
8 SİNAN AKGN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
9 DERYA ZBAŞ SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
10 SİBEL DEMİR GAZETECİLİK ĞRETMENLİĞİ
11 RABİA ALTINSOY TARİH ĞRETMENLİĞİ
12 MMGLSM HATEM İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
13 UFUK BOZKUL BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
14 KBRA TAŞI BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ĞRETMENLİĞİ
15 NURSEMA DURMUŞ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
16 FULDEN BİLGE YILDIZ HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
17 SEVGİ BAL KEBELİ GAZETECİLİK ĞRETMENLİĞİ
18 LEMAN İPEKOĞLU MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
19 TUĞE DEMİR FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
20 YEŞİM SERPER SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
21 SEDA CAN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
22 TUĞBA SOLMAZ BİYOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
23 MURAT AY İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
24 TUĞBA ATCI TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
25 SEHER DEMİRTAŞ TARİH ĞRETMENLİĞİ
26 MEHMET ALPEREN BAKTIR İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
27 FATMANUR BEYTER TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
28 FİKRİYE ELMACI İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
29 ŞEYMA ZAKIL İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
30 TRKAN DEĞİRMENCİ SANAT TARİHİ ĞRETMENLİĞİ
31 NİHAL DAL İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
32 DİCLE FUNDA AYGNEŞ BİYOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
33 ESRA AKKAŞ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
34 ENİSE BABACAN FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
35 ŞERİFE KOYİĞİT TARİH ĞRETMENLİĞİ
36 İNCİ KAPLAN MZİK ĞRETMENLİĞİ
37 GİZEM MANSUR İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
38 GLHAN KAPUCU FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
39 SİNEM YILDIZ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
40 ELİF AKIR TARİH ĞRETMENLİĞİ
41 ADEVİYE COŞKUN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
42 EDA MIHI BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
43 MAKBULE BEYZA KSEOĞLU FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
44 AYŞE ZKAN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
45 ŞKRAN SOYOĞLU İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
46 RABİA TOPLU MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
47 SEVCAN GMŞ BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
48 NURAN TEMEL İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
49 FATMA GL TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
50 VELİ YAVUZ TARİH ĞRETMENLİĞİ
9. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 HAYRUNNİSA BURGU BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
2 İLEM BUĞDAY BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
3 ESMA GNEŞ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
4 MEHMET NERGİZ BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
5 ŞENAY SAMALI TARİH ĞRETMENLİĞİ
6 HATİCE ERDEMİR TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
7 İRFAN ATAR TARİH ĞRETMENLİĞİ
8 ZELİHA KAYA PLASTİK SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
9 İHSAN AĞIRBAŞ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
10 GLHAN ZCAN SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
11 SEDA LGER BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
12 AYGL KARTAL GRAFİK/GRAFİK VE FOTOĞRAF ĞRETMENLİĞİ
13 TUĞBA TOPEL PATAT FİZİK ĞRETMENLİĞİ
14 UĞUR GL FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
15 BENGİSU NAL TARİH ĞRETMENLİĞİ
16 HATİCE BERRU EKİNMEZ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
17 SEZER TABAN SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
18 ESRA NUR ILIKKAN KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
19 İREM BAL BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ĞRETMENLİĞİ
20 MERVE ZYURT TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
21 GZDE AYTEKİN TARİH ĞRETMENLİĞİ
22 SERVET YILDIRIM BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
23 GONCA OKTAY FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
24 NAZİDE YALIN RADYO-TV ĞRETMENLİĞİ
25 MUTLU KAYA MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
26 OKAN CİNGZ BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
27 MER FARUK ARAMAZ BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
28 BŞRA PULAT RUSA ĞRETMENLİĞİ
29 HATİCE ER RADYO-TV ĞRETMENLİĞİ
30 BETL HATİP TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
31 CEYLAN İEK HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
32 SENANUR ZKARA TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
33 ŞULE BOYRAZ GIDA TEKNOLOJİSİ ĞRETMENLİĞİ
34 FETHİYE İNAR PSİKOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
35 ZLEM DOĞAN İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
36 ERSİN KAYA TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
37 MUSTAFA YALIN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
38 HAMZA YAVUZ MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
39 CEYLAN GRBZ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
40 HANİFE AMİL MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
41 CANAN KURNAZ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
42 MERYEM KMRC RUSA ĞRETMENLİĞİ
43 AYŞE KMŞ PLASTİK SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
44 YUNUS EMRE ETİN TARİH ĞRETMENLİĞİ
45 MERVE ERKO BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ĞRETMENLİĞİ
46 MERYEM BARAN HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
47 HSEYİN BAKIR BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
48 MEHMET AKBULUT BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
49 MELİKE METİN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
50 ESRA UKURLU BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
10. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 ESRA DADAŞ TARİH ĞRETMENLİĞİ
2 ŞKRYE EBİ GRAFİK/GRAFİK VE FOTOĞRAF ĞRETMENLİĞİ
3 HASAN YAZGAN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
4 MUHAMMET LKER BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
5 NUR SAKARYA KİMYA ĞRETMENLİĞİ
6 SMEYYE AKGL TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
7 KBRA ERSAN SANAT TARİHİ ĞRETMENLİĞİ
8 İLKNUR YAĞMUR İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
9 RABİA TRKMEN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
10 ZEYNEP ZSOY İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
11 FARUK FEYYAZ YILDIRIM FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
12 ALİ MARAŞLI FİZİK ĞRETMENLİĞİ
13 EBRU SARICA GAZETECİLİK ĞRETMENLİĞİ
14 SELİN DAMLA SARIKAYA RUSA ĞRETMENLİĞİ
15 MEHMET FATİH YILDIZ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
16 YETER DEVECİ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
17 BAHAR ATALI TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
18 CANSU ZMEN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
19 ESRA SYLEMEZ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
20 MUHAMMED KARAKUŞ TARİH ĞRETMENLİĞİ
21 BİRGL YILMAZ HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
22 CENNET ESEN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
23 SEVDA NUR AKIR TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
24 FERHAT KAHRAMAN KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
25 KADER TAŞKINSOY TARİH ĞRETMENLİĞİ
26 MUHAMMET TAŞDELEN TARİH ĞRETMENLİĞİ
27 AYSEL KAYA FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
28 IREM DEMIRDOĞAN KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
29 CANSU ŞAHİN BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
30 HAMİ ZGL BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
31 BİRSU KARAER İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
32 MUSTAFA MUSLU FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
33 BŞRA ŞEN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
34 ŞEYMA KAPDAN TARİH ĞRETMENLİĞİ
35 BERNA BA MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
36 NAZLI SEVİM İLHAN HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
37 İREM BULUT TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
38 MERVE BELADA İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
39 AHMET ZCAN KSZ SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
40 AHMET KARA BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
41 ADEM ZTRK TARİH ĞRETMENLİĞİ
42 HLYA PALAZ FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
43 MEHMET ALİ YERLİ KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
44 HİKMET DOK İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
45 MEHMET TUNCEL RUSA ĞRETMENLİĞİ
46 YUSUF AKDENİZ GRAFİK/GRAFİK VE FOTOĞRAF ĞRETMENLİĞİ
47 BETL YILMAZ GRSEL SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
48 LATİF ONUR KLE BİYOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
49 DERYA ZELİK GRSEL SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
50 MUSTAFA ŞAHAN KİMYA ĞRETMENLİĞİ
51 SONER İNCE BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
11. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 DUYGU TANIŞ MZİK ĞRETMENLİĞİ
2 KBRA ALTUNEL GRAFİK/GRAFİK VE FOTOĞRAF ĞRETMENLİĞİ
3 ZELİHA DAĞ MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
4 MUSA TOPRAK TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
5 NURCAN İLGİN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
6 ORHAN KAYA TARİH ĞRETMENLİĞİ
7 GAMZE DEMİRTAŞ FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
8 RVEYDA AIKGZ FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
9 NEZİHA NUR SOLMAZ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
10 RABİA ADIMAN SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
11 YASİN FURKAN ASLAN İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
12 ELİF AKBALIK TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
13 EMİNE NUR KANTAR PSİKOLOJİ ĞRETMENLİĞİ
14 MEDİNE BAYRAM SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
15 HATİCE KBRA YNEY FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
16 EDA NER MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
17 MERVE KSZKAYA FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
18 HATİCE KĞE MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
19 SERVET TOPCU TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
20 GİZEM AKMAZLAR RUSA ĞRETMENLİĞİ
21 ABDULLAH GVEN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ĞRETMENLİĞİ
22 FATMA ZEHRA ERİN FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
23 FATMA NUR ELİK GIDA TEKNOLOJİSİ ĞRETMENLİĞİ
24 CEYDA BTE KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
25 FUNDA KOCAOĞLU İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
26 SERVET ZLEM MEZZİNOĞLU TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
27 ESMA BŞRA DURSUN KİMYA ĞRETMENLİĞİ
28 HAVVA KEYVANİ SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
29 CANER DAŞ TARİH ĞRETMENLİĞİ
30 NUSRET KRŞAT NEBİOĞLU TARİH ĞRETMENLİĞİ
31 HİLAL ERİN TARİH ĞRETMENLİĞİ
32 SMEYYE ARIKAN MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
33 GLSEMA KARA GAZETECİLİK ĞRETMENLİĞİ
34 HEMENGL SİPAHİ TARİH ĞRETMENLİĞİ
35 DURDANE ZTORUN FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
36 KEMAL ERDOĞAN FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
37 SEDA GZL İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
38 SECATTİN ATİŞ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
39 HAKAN ALTINDİŞ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
40 FATİH YAŞAR KANDEMİR BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
41 YETER EŞEN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
42 ESRA YAVER İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
43 AYŞE ANKAYA TARİH ĞRETMENLİĞİ
44 GKHAN ONAT TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
45 ESRA BALABAN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
46 TUĞBA ESİRTGEN TARİH ĞRETMENLİĞİ
47 ELİF UZUN TARİH ĞRETMENLİĞİ
48 ZLEM ZSOY KARAKO SAĞLIK/SAĞLIK HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
49 OKTAY ZTRK RUSA ĞRETMENLİĞİ
50 TUĞBA KESKİN FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
12. GRUP
SIRA ADI SOYADI FORMASYON ALANI
1 YELİZ DURMAZ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
2 GLİZAR MAĞAT İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
3 SEDA GELEN SANAT TARİHİ ĞRETMENLİĞİ
4 AHMET KARAGL KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ĞRETMENLİĞİ
5 SİNAN AKCAN MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
6 ZEYNEP İFTİ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
7 SEYİDE ZDİLEK TARİH ĞRETMENLİĞİ
8 MEHMET ALDEMİR BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
9 ZLEN TUTKU ŞAŞMAZ FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
10 RUKİYE UMAN TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
11 BURAK KOAK RUSA ĞRETMENLİĞİ
12 ADALET DNDAR TARİH ĞRETMENLİĞİ
13 FİRDEVS ELİK MATEMATİK ĞRETMENLİĞİ
14 ZEYNEP SNMEZ İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
15 FATMA NUR MERT GRSEL SANATLAR ĞRETMENLİĞİ
16 ESRA PEKER FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
17 NESLİHAN İFTCİ İNGİLİZCE ĞRETMENLİĞİ
18 ARİFE AKPINAR İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
19 NAZLI SARI TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
20 MUHAMMET AYPARS POLAT TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
21 MELEK YAŞAR TARİH ĞRETMENLİĞİ
22 BŞRA EREM FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
23 HATİCE ETİN İMAM HATİP MESLEK DERSLERİ VE DİN KLTR VE AHLAK BİLGİSİ
24 FATMA ATIŞ FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
25 HİLAL ZTRK MZİK ĞRETMENLİĞİ
26 KADRİYE BETL YILDIRIM TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
27 ALİ YASİN İLİKLİ TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
28 İLKER YASİN ATEŞ FELSEFE ĞRETMENLİĞİ
29 KADİR SEVİM BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
30 FEVZEDDİN ELİK BEDEN EĞİTİMİ ĞRETMENLİĞİ
31 HİLAL SOYLU TRK DİLİ VE EDEBİYATI ĞRETMENLİĞİ
32 CEMALETTİN