ERÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ TÜRKÇE VE SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

2017-2018 BAHAR DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI

 

S

I

N

I

F

Dersin Kodu ve Adı

Öğretim Elemanı

Derslik

Dersin Günü ve Saati

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

 

 

 

 

1

 

TÖP 102 Türk Dil Bilgisi II: Şekil Bil.

Prof. Dr. Önder ÇAĞIRAN

B-205

13-15

 

 

 

 

TÖP 104 Osmanlı Türkçesi II

Prof. Dr. Önder ÇAĞIRAN

B-205

 

13-15

 

 

 

TÖP 106 Edebiyat Bilgi ve Kuramları II

Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA

B-205

 

10-12

 

 

 

TÖP 108 Yazılı Anlatım II

Okt. Dr. Ahmet KAYASANDIK

B-205

 

 

13-15

 

 

TÖP 110 Sözlü Anlatım II

Okt. Dr. Ahmet KAYASANDIK

B-205

 

 

15-17

 

 

TÖP 112 Yabancı Dil II

ERUZEM

ERUZEM

TÖP 114 Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

ERUZEM

ERUZEM

TÖP 116 Eğitim Psikolojisi

Öğr. Gör. Hatice ŞAHİN

B-205

 

 

 

9-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

TÖP 202Türk Dil Bilgisi IV: Cümle Bilgisi

Yrd. Doç. Dr. Gökçe Yükselen PELER

B-204

13-16

 

 

 

 

TÖP 204 Eski Türk Edebiyatı II

Doç. Dr. Kudret ALTUN

B-204

 

10-12

 

 

 

TÖP 206 Yeni Türk Edebiyatı II

Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA

B-204

 

 

 

 

13-15

TÖP 208 Türk Halk Edebiyatı II

Yrd. Doç. Dr. Erol AKSOY

B-204

 

 

 

 

15-17

TÖP 210 Genel Dilbilimi

Yrd. Doç. Dr. Gökçe Yükselen PELER

B-204

 

 

 

 

9-12

TÖP 212 Bilgisayar II

Öğr. Gör. Seyit HASOGLU

Lab B Blok

 

13-17

 

 

 

TOP 214 Etkili İletişim (A Grubu)

Öğr. Gör. Erhan YILDIRIM

B-204

9-12

 

 

 

 

TOP 214 Etkili İletişim (B Grubu)

Öğr. Gör.  Erhan YILDIRIM

B-204

 

 

13-16

 

 

TÖP 216 Öğretim Teknolojileri ve Materyal

Öğr. Gör. Seyit HASOGLU

B-204

 

8-10

10-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

TÖP 302 Anlatma Teknikleri I: Konuşma Eğitimi A Grubu

Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA

B- 203

 

13-17

 

 

 

TÖP 302 Anlatma Teknikleri I: Konuşma Eğitimi B Grubu

Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA

B- 203

13-17

 

 

 

 

TÖP 304 Anlatma Teknikleri II: Yazma Eğitimi

Arş. Gör. Dr. Gürkan TABAK

B-203

8-12

 

 

 

 

TÖP 306 Türk Dili Tarihi

Prof. Dr. Önder ÇAĞIRAN

B-203

 

 

13-15

 

 

TOP 308 Türk Eğitim Tarihi

Prof. Dr. Remzi KILIÇ

B-203

 

 

15-17

 

 

TOP 310 Uygarlık Tarihi

Okt. Dr. İbrahim BOZBIYIK

B-203

 

 

 

10-12

 

TOP 312 Özel Öğretim Yöntemleri II  

Prof. Dr. Ali GÖÇER

B-203

 

8-12

 

 

 

TOP 314 Ölçme ve Değerlendirme

Prof. Dr. Ali GÖÇER

B-203

 

 

8-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

TÖP 402 Cumhuriyet Tarihi

Prof. Dr. Abdullah SAYDAM

B-205

 

 

 

15-17

 

TÖP 404 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

B-202

 

 

 

13-15

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması A Grubu

 

Ücr. Öğr. Gör. Vedat EKMEKÇİ

B206

 

 

 

 

8-10

Cihangir HASBUTCU

U. Okulu

 

 

8-12

 

10-12

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması B Grubu

 

Ücr. Öğr. Gör. Vedat EKMEKÇİ

B206

 

 

 

 

10-12

Tomris Asena Şehnaz ŞEN

U. Okulu

 

 

8-12

 

8-10

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması C Grubu

 

Ücr. Öğr. Gör. Vedat EKMEKÇİ

B206

13-15

 

 

 

 

Gökhan ULAŞ

U. Okulu

 

 

8-12

 

10-12

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması D Grubu

Ücr. Öğr. Gör. İlayda KAYA

B207

13-15

 

 

 

 

Cafer ÇARKIT

U. Okulu

 

 

8-10

 

8-12

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması E Grubu

Ücr. Öğr. Gör. İlayda KAYA

B207

15-17

 

 

 

 

Şenay NEBİOĞLU

U. Okulu

 

 

8-10

 

8-12

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması F Grubu

Ücr. Öğr. Gör. İlayda KAYA

B207

10-12

 

 

 

 

Saadet ŞAHİN

U. Okulu

 

 

8-10

 

8-12

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması G Grubu

Ücr. Öğr. Gör. Mustafa ÖZARSLAN

B-208

 

 

8-10

 

 

Mahmut HÜNKAROĞLU

U. Okulu

 

 

8-10

 

8-12

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması H Grubu

Ücr. Öğr. Gör. Mustafa ÖZARSLAN

B-208

 

 

10-12

 

 

Sami BAKIR

U. Okulu

 

 

8-10

 

8-12

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması I Grubu

Ücr. Öğr. Gör. Mustafa ÖZARSLAN

B-208

 

 

13-15

 

 

Fadime İPEK

U. Okulu

 

 

8-12

 

8-10

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması İ Grubu

Ücr. Öğr. Gör. Hilal KILIÇ

B-206

15-17

 

 

 

 

Olcay Emine ALTUN

U. Okulu

 

 

8-12

 

8-10

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması J Grubu

Ücr. Öğr. Gör. Hilal KILIÇ

B-206

 

15-17

 

 

 

Senem GÜLPINAR

U. Okulu

 

 

8-12

 

8-10

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması K Grubu

Ücr. Öğr. Gör. Hilal KILIÇ

B-206

 

 

15-17

 

 

Hümeyra DULDA

U. Okulu

 

 

8-12

 

8-10

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması L Grubu

Ücr. Öğr. Gör. Mehmet FİDAN

B-202

 

 

 

 

8-10

Havva GÜLER

U. Okulu

 

 

8-12

 

10-12

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması M Grubu

Ücr. Öğr. Gör. Mehmet FİDAN

B-202

 

 

 

 

10-12

Kamil SUNEL

U. Okulu

 

 

8-12

 

8-10

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması N Grubu

Ücr. Öğr. Gör. Mehmet FİDAN

B-202

 

 

 

 

13-15

Mevlüt ÖZKARA

U. Okulu

 

 

8-10

 

8-12

TÖP 410 Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi (S)

Arş. Gör. Dr. Gürkan TABAK

B-202

 

 

 

9-12

 

TÖP420 Türkçe Öğretiminde Edebi Metinler (S)

Doç. Dr. Kudret ALTUN

B-202

 

8-10

 

 

 

TÖP 448 Sağlık Bilgisi ve İlk Yardım A Grubu (S)

Yrd. Doç. Dr. Mustafa HAMALOSMANOĞLU

B-202

 

13-15

 

 

 

 

TÖP 448 Sağlık Bilgisi ve İlk Yardım B Grubu (S)

Yrd. Doç. Dr. Mustafa HAMALOSMANOĞLU

B202

 

10-12

 

 

 

 

NOT 1: 1., 2., 3. ve 4. sınıftan dersi olan II. Öğretim öğrencileri, ilgili dersleri gündüz programında görevlendirilen öğretim elemanlarından alacaklardır.

 

NOT 2: 1., 2., 3. ve 4. Sınıftan dersi olan II. Öğretim öğrencileri bölünmüş dersleri I öğretimin A Grubundan alacaklardır.

                                                                                                                  

 

 

  

                                                                                                                                       05.02.2018

 

                                                                                                    Prof. Dr. Önder ÇAĞIRAN

                                                                                                               Bölüm Başkanı
+

                                                                                                                  

 

 

  

ERÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ TÜRKÇE VE SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

 
ADI SOYADI OKULUN ADI UYGULAMA ÖĞRETMENİ UYGULAMA
ÖĞRETİM ELEMANI
SELİM MEMETOV 75.Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu Cihangir HASBUTCU A+B+C GRUBU
Ücr. Öğr. Gör. Vedat EKMEKÇİ
HALİL GÖKKAYA
FATMA NUR DEMİRTAŞ
FURKAN KAYNAK
RESUL BAYIR
DAMLA KIZILIRMAK 75.Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu Tomris Asena Şehnaz ŞEN
DEMET KOÇ
HATİCE MİMAROĞLU
MUHSİN İSKANOĞLU
AYSEL DEMİREL
SAMET BOSTAN Sahra Galip Özsan Ortaokulu Gökhan ULAŞ
HAMİYET TAŞDELEN
SALİH BIYIK
SENANUR CEYLAN
EMRE CARI
MEHMET SARIER Sahra Galip Özsan Ortaokulu Cafer ÇARKIT D+E+F GRUBU
Ücr. Öğr. Gör. İlayda KAYA
OĞUZ SERT
UMUT ALİ YILDIRIM
RABİA DERELİ
MUSTAFA TAHA MUTLU
ZEYNEP ŞAHİN Nuri Has Ortaokulu Şenay NEBİOĞLU
RUKİYE ATASOY
MURAT YILDIRIM
AYŞE BULUT
HATİCE GÖZDE ÖZTÜRK
ZEYNEP KEFKİR Nuri Has Ortaokulu Saadet ŞAHİN
ZÜHAL KOÇ
AYLİN ABAK
ÇAĞRIHAN YILDIZ
HAKAN BARAN
EDA NUR CEYLAN Nuri Has Ortaokulu Mahmut HÜNKAROĞLU G+H+I GRUBU
Ücr. Öğr. Gör. Mustafa ÖZARSLAN
İLKNUR GÜNGÖRMEZ
YUSUF BAL
ÖZLEM AYTAÇ
SELİM ÖZDEMİR
AYŞE MEMİŞ Sümer Ortaokulu  Sami BAKIR
EMİNE KUYUMCU
MELİKE YAVUZ
FATMA TUĞÇE CANBOLAT
EMRE ASLAN Sümer Ortaokulu  Fadime İPEK
EKREM ERGÜL
MUSTAFA PALA
AYKUT KURT
GÜLLÜ AVCI
MERVE KÜÇÜK Sümer Ortaokulu  Olcay Emine ALTUN İ+J+K GRUBU
Ücr. Öğr. Gör. Hilal KILIÇ
FATMA ÇİFTÇİ
MUHAMMET NECATİ ÇOLAKOĞLU
RUKİYE KARACABEY
KUBİLAY SEVEN
ŞEHRİBAN KURT Sümer Ortaokulu  Senem GÜLPINAR
RUMEYSA DAĞDEVİREN
RABİA ULUSOY
EBRU BERK
ZEYNEP BÖLÜKBAŞI
SEVGİ ÇAĞLAR Erciyes Ortaokulu  Hümeyra DULDA
MUHAMMED FATİH ÖÇSOY
LEYLA YİĞİT
ŞEYMANUR ÖZÇELİK
SÜLEYMAN KIZMAZ
ZELİHA GÜÇLÜ Erciyes Ortaokulu  Havva GÜLER L+M+N GURUBU
Ücr. Öğr. Gör. Mehmet FİDAN
TUĞBA KIZILTOPRAK
ÖMER TEMEL
MERVE ALTUNTOP
BİLGE  ÖZDEMİR
NEFİSE NUR ARSLAN Erciyes Ortaokulu  Kamil SUNEL
HİKMET DEMİRTAŞ
AHMET GÜLTEPE
EBRU KALENDER Erciyes Ortaokulu  Mevlüt ÖZKARA
TUĞBA TOY
EZGİ HATUN ADİLOĞLU
GÜLTEN AYYILDIZ