ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
1. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
13.06.2018 Tüm Sınıf MÖP102 Soyut Matematik 10:00 AZ-09 Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
18.06.2018 Tüm Sınıf MÖP104 Geometri 10:00 AZ-09 Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
19.06.2018 Tüm Sınıf MÖP106 Bilgisayar II  13:00 Lab-2 Doç. Dr. Emine GÜNERİ  
  Tüm Sınıf MÖP108 Türkçe II: Sözlü Anlatım     ERUZEM  
  Tüm Sınıf MÖP110 Yabancı Dil II     ERUZEM  
  Tüm Sınıf MÖP112 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II     ERUZEM  
11.06.2018 Tüm Sınıf MÖP114 Eğitim Psikolojisi 10:00 AZ-09 Öğr. Gör. Hatice ŞAHİN  
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
2. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
11.06.2018 Tüm Sınıf MÖP202 Analiz II 13:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
19.06.2018 Tüm Sınıf MÖP204 Lineer Cebir II 15:00 AZ-09 Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
18.06.2018 Tüm Sınıf MÖP206 Fizik II 15:00 AZ-09 Doç. Dr. Emine GÜNERİ  
12.06.2018 A GR. MÖP208 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı (A Gr.) 10:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ  
12.08.2018 B GR. MÖP208 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı (B Gr.) 10:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ  
13.06.2018 Seçmeli MÖP210 Mantık (S) 13:00 AZ-09 Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
3. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
19.06.2018 Tüm Sınıf MÖP302 Diferansiyel Denklemler 10:00 AZ-09 Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
12.06.2018 Tüm Sınıf MÖP304 Analitik Geometri II 10:00 AZ-09 Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
18.06.2018 Tüm Sınıf MÖP306 İstatistik ve Olasılık II 13:00 AZ-09 Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
11.06.2018 A GR. MÖP308 Özel Öğretim Yöntemleri II (A Gr.) 10:00 AZ-09 Doç. Dr. İbrahim BAYAZİT  
11.06.2018 B GR. MÖP308 Özel Öğretim Yöntemleri II (B Gr.) 10:00 AZ-09 Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
11.06.2018 Tüm Sınıf MÖP310 Fen, Teknoloji ve Toplum 16:00 AZ-09 Prof. Dr. Sibel SARAÇOĞLU  
13.06.2018 A GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (A Gr.) 16:00 AZ-09 Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
13.06.2018 B GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (B Gr.) 16:00 AZ-09 Doç. Dr. İbrahim BAYAZİT  
13.06.2018 C GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (C Gr.) 16:00 AZ-09 Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
13.06.2018 D GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (D Gr.) 16:00 AZ-09 Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
13.06.2018 E GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (E Gr.) 16:00 AZ-09 Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
13.06.2018 F GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (F Gr.) 16:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
13.06.2018 G GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (G Gr.) 16:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ  
13.06.2018 Tüm Sınıf MOP314 Ölçme ve Değerlendirme 10:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Emre TOPRAK  
               
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
4. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
13.06.2018 Tüm Sınıf  MÖP402 Matematik Felsefesi 13:00 AZ-09 Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
11.06.2018 Tüm Sınıf  MÖP404 Sınıf Yönetimi 13:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER  
18.06.2018 A GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (A Gr.) 16:00 AZ-09 Doç. Dr. Onur Alp İLHAN   
18.06.2018 B GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (B Gr.) 16:00 AZ-09 Doç. Dr. Onur Alp İLHAN   
18.06.2018 C GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (C Gr.) 16:00 AZ-09 Doç. Dr. Onur Alp İLHAN   
18.06.2018 D GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (D Gr.) 16:00 AZ-09 Üc. Öğr. Gör. Nihat KOÇYİĞİT  
18.06.2018 E GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (E Gr.) 16:00 AZ-09 Üc. Öğr. Gör. Nihat KOÇYİĞİT  
18.06.2018 F GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (F Gr.) 16:00 AZ-09 Üc. Öğr. Gör. Nihat KOÇYİĞİT  
18.06.2018 G GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (G Gr.) 16:00 AZ-09 Üc. Öğr. Gör. Nadide UTKU  
18.06.2018 H GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (H Gr.) 16:00 AZ-09 Üc. Öğr. Gör. Nadide UTKU  
18.06.2018 I GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (I Gr.) 16:00 AZ-09 Üc. Öğr. Gör. Nadide UTKU  
18.06.2018 J GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (J Gr.) 16:00 AZ-09 Üc. Öğr. Gör. Yusuf ERGÜL  
18.06.2018 K GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (K Gr.) 16:00 AZ-09 Üc. Öğr. Gör. Yusuf ERGÜL  
18.06.2018 L GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (L Gr.) 16:00 AZ-09 Üc. Öğr. Gör. Yusuf ERGÜL  
18.06.2018 M GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (M Gr.) 16:00 AZ-09 Üc. Öğr. Gör. Betül AKBULUT  
18.06.2018 N GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (N Gr.) 16:00 AZ-09 Üc. Öğr. Gör. Betül AKBULUT  
18.06.2018 O GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (O Gr.) 16:00 AZ-09 Üc. Öğr. Gör. Betül AKBULUT  
18.06.2018 P GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (P Gr.) 16:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ   
18.06.2018 R GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (R Gr.) 16:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ   
19.06.2018 Seçmeli MÖP412 Öğretim Süreçlerinde Yeni Yaklaşımlar (S) 16:00 AZ-09 Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
12.06.2018 Seçmeli MÖP420 İnsan ve Bilim (S) 10:00 AZ-09 Doç. Dr. Fatma BOZKURT