Yazdırİndir

 

 

 

 

ERÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ SOSYAL BİLİMLER VE TÜRKÇE EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

2016-2017 BAHAR DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI

 

S

I

N

I

F

Dersin Kodu ve Adı

Öğretim Elemanı

Derslik

Dersin Günü ve Saati

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

 

 

 

 

1

 

TÖP 102 Türk Dil Bilgisi II: Şekil Bil.

Prof. Dr. Önder ÇAĞIRAN

B-205

10-12

 

 

 

 

TÖP 104 Osmanlı Türkçesi II

Prof. Dr. Önder ÇAĞIRAN

B-205

 

13-15

 

 

 

TÖP 106 Edebiyat Bilgi ve Kuramları II

Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA

B-205

 

10-12

 

 

 

TÖP 108 Yazılı Anlatım II

Okt. Dr. Lütfiye GÜVENÇ

B-205

 

 

13-15

 

 

TÖP 110 Sözlü Anlatım II

Okt. Dr. Lütfiye GÜVENÇ

B-205

 

 

15-17

 

 

TÖP 112 Yabancı Dil II

ERUZEM

ERUZEM

TÖP 114 Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

ERUZEM

ERUZEM

TÖP 116 Eğitim Psikolojisi

Öğr. Gör. Hatice ŞAHİN

B-205

 

 

9-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

TÖP 202Türk Dil Bilgisi IV: Cümle Bilgisi

Okt. Dr. Lütfiye GÜVENÇ

B-204

 

 

9-12

 

 

TÖP 204 Eski Türk Edebiyatı II

Prof. Dr. Atabey KILIÇ

B-204

 

 

 

10-12

 

TÖP 206 Yeni Türk Edebiyatı II

Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA

B-204

 

 

 

13-15

 

TÖP 208 Türk Halk Edebiyatı II

Yrd. Doç. Dr. Erol AKSOY

B-204

 

 

 

 

13-15

TÖP 210 Genel Dilbilimi

Okt. Dr. Lütfiye GÜVENÇ

B-204

 

13-16

 

 

 

TÖP 212 Bilgisayar II (A Grubu)

Öğr. Gör. Seyit HASOGLU

Lab B Blok

8-12

 

 

 

 

TÖP 212 Bilgisayar II (B Grubu)

Öğr. Gör. Seyit  HASOGLU

Lab B Blok

13-17

 

 

 

 

TOP 214 Etkili İletişim (A Grubu)

Öğr. Gör. Feride ACAR

B-204

 

 

14-17

 

 

TOP 214 Etkili İletişim (B Grubu)

Öğr. Gör. Feride ACAR

B-204

 

9-12

 

 

 

TÖP 216 Öğretim Teknolojileri ve Materyal

Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA

B-205

 

 

 

 

8-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

TÖP 302 Anlatma Teknikleri I: Konuşma Eğitimi

Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA

B- 203

10-12

13-15

 

 

 

TÖP 304 Anlatma Teknikleri II: Yazma Eğitimi

Doç. Dr. Ali GÖÇER

B-203

 

8-12

 

 

 

TÖP 306 Türk Dili Tarihi

Prof. Dr. Önder ÇAĞIRAN

B-203

 

 

13-15

 

 

TOP 308 Türk Eğitim Tarihi

Prof. Dr. Remzi KILIÇ

B-203

 

 

15-17

 

 

TOP 310 Uygarlık Tarihi

Prof. Dr. Remzi KILIÇ

B-203

 

15-17

 

 

 

TOP 312 Özel Öğretim Yöntemleri II  Yürütücü Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA

B-202

13-17

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Gürkan TABAK

TOP 314 Ölçme ve Değerlendirme

Doç. Dr. Ali GÖÇER

B-203

 

 

8-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

TÖP 402 Cumhuriyet Tarihi

Prof. Dr. Abdullah SAYDAM

B-202

 

 

 

13-15

 

TÖP 404 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

B-202

 

 

13-15

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması A Grubu

Yürütücü Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA

OFİS

 

8-10

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Gürkan TABAK

Uygulama Öğretmeni

Sefer TOKMAK

U. Okulu

8-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması B Grubu

Yürütücü Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Erol AKSOY

OFİS

 

10-12

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Gürkan TABAK

Uygulama Öğretmeni

Çiğdem ÇELİK

U. Okulu

8-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması C Grubu

Yürütücü Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA

OFİS

 

 

 

8-10

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Gürkan TABAK

Uygulama Öğretmeni

Ahmet BÜYÜKODABAŞI

U. Okulu

8-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması D Grubu

Üc. Öğr. Gör.  Zeydi KARACA

B202

8-10

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Bayram HİMMETOĞLU

U. Okulu

10-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması E Grubu

Üc. Öğr. Gör.  Zeydi KARACA

B202

10-12

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Zeliha TAK

U. Okulu

8-10

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması F Grubu

Üc. Öğr. Gör.  Zeydi KARACA

B202

 

 

 

 

8-10

Uygulama Öğretmeni

Ayşe YAKIŞAN

U. Okulu

8-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması G Grubu

Üc. Öğr. Gör. Özgül GÜNAY

B-202

 

13-15

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Zafer KARATAŞ

U. Okulu

8-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması H  Grubu

Üc. Öğr. Gör. Özgül GÜNAY

B-202

 

15-17

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Ayşe DEMİR

U. Okulu

8-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması I  Grubu

Üc. Öğr. Gör. Özgül GÜNAY

B-202

 

 

 

15-17

 

Uygulama Öğretmeni

Şule KÖSE

U. Okulu

8-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması İ  Grubu

Üc. Öğr. Gör. Mustafa ÖZARSLAN

B-202

15-17

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Sibel AYKANAT

U. Okulu

8-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması J  Grubu

Üc. Öğr. Gör. Mustafa ÖZARSLAN

B-202

 

15-17

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Recep ARSLAN

U. Okulu

8-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması K  Grubu

Üc. Öğr. Gör. Mustafa ÖZARSLAN

B-202

 

 

 

 

15-17

Uygulama Öğretmeni

Ayhan KARATAŞ

U. Okulu

8-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması L  Grubu

Üc. Öğr. Gör. Bekir Fikri SÜTAY

 

B-202

15-17

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Ali KARAGÖZ

U. Okulu

8-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması M  Grubu

Üc. Öğr. Gör. Bekir Fikri SÜTAY

B-202

 

15-17

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Yoksul Yücel YAVUZ

U. Okulu

8-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması N  Grubu

Üc. Öğr. Gör. Bekir Fikri SÜTAY

B-202

 

 

 

 

15-17

Uygulama Öğretmeni

Erkan DİKİCİ

U. Okulu

8-12

13-15

 

 

 

 

TÖP 408 Dil ve Kültür (S)

Yürütücü Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA

B-202

 

 

9-12

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Gürkan TABAK

 TÖP 418 Roman İncelemeleri (S)

Yrd. Doç. Dr. Semih ZEKA

B-202

 

 

15-17

 

 

TÖP 442 Fen, Teknoloji ve Toplum (S)

Yrd. Doç. Dr. Mustafa HAMALOSMANOĞLU

B-202

 

 

 

10-12

 

 

NOT 1: 1., 2., 3. ve 4. sınıftan dersi olan II. Öğretim öğrencileri, ilgili dersleri gündüz programında görevlendirilen öğretim elemanlarından alacaklardır.

 

NOT 2: 1., 2., 3. ve 4. Sınıftan dersi olan II. Öğretim öğrencileri bölünmüş dersleri I öğretimin A Grubundan alacaklardır.

  

                                                                                                                   07.02.2017

 

                                                                                                    Prof. Dr. Önder ÇAĞIRAN

                                                                                                               Bölüm Başkanı

 

Öğrenci T.C.Kimlik

Öğrenci Adı-Soyadı

Öğrenci  Bölüm/Program

Adı

Uygulama Okulunun Adı

Uygulama Öğretmeni

Uygulama Öğretim Elemanı/T.C. kimlik No/Anabilim Dalı

1

 

BENGİÇAĞ DEMİR

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

Beyazşehir İmkb Ortaokulu

 

 

 

 

 

Sefer TOKMAK

TÜRKÇE EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

           A GRB.

 

Arş. Gör. Gürkan TABAK

 

2

 

ÜMMÜGÜLSÜM ŞAHİN

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

3

 

GÜNGÖR KARAPOLAT

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

4

 

HİDAYET SAYGIN

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

5

 

TANSU SAKLAR

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

6

 

BÜŞRA YILDIZ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

Beyazşehir İmkb Ortaokulu

 

 

 

 

 

Çiğdem ÇELİK

 

 

TÜRKÇE EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

B Grb.

Arş. Gör. Gürkan TABAK

 

7

 

KÜBRA OK

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

8

 

SEHER KARAÇAM

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

9

 

DİLBER KAYA

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

10

 

NERİMAN TAFLIOĞLU

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

11

 

GÜLSÜM ÇİMEN

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

 

Ahmet Paşa Ortaokulu

 

 

 

 

 

Ahmet BÜYÜKODABAŞI

 

TÜRKÇE EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

C GRB

Arş. Gör. Gürkan TABAK

 

12

 

TUĞBA BAYRAM

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

13

 

GAMZE YILDIZ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

14

 

MERVE KOÇ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

15

 

RÜVEYDA ÖZER

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

16

 

TAYFUN YALÇI

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

 

 

 

 

Ahmet Paşa Ortaokulu

 

 

 

 

Bayram HİMMETOĞLU

 

 

      

 

 

 

D GRB

Üc. Öğr. Gör.  Zeydi KARACA

 

17

 

ZAFER KAYA

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

18

 

MEHMET SAİT ÇELİK

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

19

 

ARİFE ÇAL

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

20

 

ŞUHEDA ÇINAR

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

21

 

AYŞE MERYEM AKKUŞ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

Beyazşehir İmkb Ortaokulu

 

 

 

 

Zeliha TAK

 

 

 

 

E GRB

Üc. Öğr. Gör.  Zeydi KARACA

 

22

 

EMRAH SOYKAN

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

23

 

AHMET KÖKSAL

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

24

 

VAHİT KESGİN

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

25

 

KEVSER GÜNEY

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

26

 

NAZLI TAŞYALAK

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

 

 

 

 

Mehmet Bükem Somtaş Ortaokulu

 

 

 

 

 

 

 

Ayşe YAKIŞAN

 

 

 

 

F GRB

Üc. Öğr. Gör.  Zeydi KARACA

 

27

 

ŞERİFE DEVE

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

28

 

EMİNE ÜNAL

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

29

 

TUĞBA OĞUZ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

30

 

İSMAİL KARA

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

31

 

ŞEYMA AMAÇ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

 

 

 

 

Mehmet Bükem Somtaş Ortaokulu

 

 

 

 

 

Zafer KARATAŞA

 

 

 

 

G GRB.

Üc. Öğr. Gör. Özgül GÜNAY

 

32

 

TOLGAHAN ÇELİK

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

33

 

KAMİL ALBAYRAK

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

34

 

TUĞBA İNLİ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

35

 

EYLEM BAHÇACI

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

36

 

FATMANUR AKKAYA

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

 

 

 

 

Beyazşehir İmkb Ortaokulu

 

 

 

 

Ayşe DEMİR

 

 

H GRB

Üc. Öğr. Gör. Özgül GÜNAY

 

37

 

MURAT UYGUN

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

38

 

ABDULHAMİT AYKAÇ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

39

 

HAFZİ RÜZGAR

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

40

 

ESRA DUMAN

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

41

 

ÖZNUR DÖNMEZ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

 

 

 

 

Besime Özderici Ortaokulu

 

 

 

 

Şule KÖSE

 

 

 

 

I GRB

Üc. Öğr. Gör. Özgül GÜNAY

 

42

 

EMİNE GEÇİT

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

43

 

MESUT BOSTAN

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

44

 

FATMA GÜL ARDAHANLILAR

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

45

 

ZEYNEP DİLBER

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

46

 

MEHMET AKİF AKTAŞ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

 

 

 

 

F.Z. Dülgeroğlu İlk/Ortaokulu

 

 

 

 

Sibel AYKANAT

 

 

İ GRB.

Üc. Öğr. Gör. Mustafa ÖZARSLAN

 

47

 

AYFER KARDOĞAN

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

48

 

ELİF KIZILÇARDAK

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

49

 

BETÜL ARKAÇ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

50

 

CİHAT YAVUZ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

 

51

 

RUDY SYALAM

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

 

 

 

 

F.Z. Dülgeroğlu İlk/Ortaokulu

 

 

 

 

Recep ARSLAN

 

 

 

J GRB

Üc. Öğr. Gör. Mustafa ÖZARSLAN

 

52

 

ÖMER YILDIZ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

53

 

HAYRİYE YURDDAŞ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

54

 

ŞEVKET EMRE YILMAZER

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

55

 

ASHABİL ERDOĞAN

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

56

 

MEHTAP TEKİN

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

 

 

 

 

TOKİ Şht. Levent Çetinkaya İlk/Ortaokulu

 

 

 

 

 

Ayhan KARATAŞ

 

 

K GRB

Üc. Öğr. Gör. Mustafa ÖZARSLAN

 

 

57

 

HAVVA KURU

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

58

 

EZGİ BERBER

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

59

 

NERMİN İNEL

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

60

 

EBRU KALA

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

61

 

TAHSİN KADIOĞLU

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

TOKİ Şht. Levent Çetinkaya İlk/Ortaokulu

 

 

 

 

Ali KARAGÖZ

 

 

 

 

 

L GRB.

Üc. Öğr. Gör. Bekir Fikri SÜTAY

 

62

 

EBRU YAVUZ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

63

 

İLHAN AYGÜL

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

64

 

ORHAN ÜNAL

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

65

 

HATİCE DOĞRUYOL

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

66

 

ÇAĞRI BOZKURT

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

Ahmet Paşa Ortaokulu

 

 

 

 

Yoksul Yücel YAVUZ

 

 

M GRB.

Üc. Öğr. Gör. Bekir Fikri SÜTAY

T.C.

67

 

SEFAV KAVASOĞLU

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

68

 

DİDEM YAVAŞ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

69

 

ABDULLAH BİLDİRİCİ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

70

 

CİHANNÜMA GÜLVEREN

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

71

 

ESRA HODUL

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

Ahmet Paşa Ortaokulu

 

 

 

 

 

Erkan DİKİCİ

 

 

N GRB.

Üc. Öğr. Gör. Bekir Fikri SÜTAY

 

72

 

GİZEM ÖZBEK

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

73

 

NİMET UÇARKUŞ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

74

 

SEDA YESÜGEY

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

75

 

ASLIHAN İĞDE

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ