Yazdırİndir

 

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ SINAV PROGRAMI
               
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
1. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
10.01.2018 Tüm Sınıf MÖP101 Genel Matematik 13:00 AZ-09 Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
11.01.2018 Tüm Sınıf MÖP103 Bilgisayar I (A Gr.) 10:00 LAB-I  Doç. Dr. Emine GÜNERİ  
ERUZEM Tüm Sınıf MÖP105 Türkçe I: Yazılı Anlatım     ERUZEM  
ERUZEM Tüm Sınıf MÖP107 Yabancı Dil I     ERUZEM  
ERUZEM Tüm Sınıf MÖP109 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tar. I     ERUZEM  
15.01.2018 Tüm Sınıf MÖP111 Eğitim Bilimine Giriş 13:00 AZ-09 Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ  
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜM SINAV PROGRAMI
               
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
2. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
10.01.2018 Tüm Sınıf MÖP201 Analiz I 10:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
15.01.2016 Tüm Sınıf MÖP203 Lineer Cebir I 15:00 AZ-09 Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
12.01.2018 Tüm Sınıf MÖP205 Fizik I 13:30 AZ-09 Doç. Dr. Emine GÜNERİ  
16.01.2018 Tüm Sınıf MÖP207 Bilimsel Araştırma Yöntemleri 13:00 AZ-09 Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
11.01.2018 Tüm Sınıf MÖP209 Öğretim İlke ve Yöntemleri 13:00 AZ-09 Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ  
17.01.2018 Seçmeli MÖP213 Matematik Öğretiminde
Kavram Yanılgıları (S)
13:00 AZ-09 Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
17.01.2018 Seçmeli MÖP217 Sayıların Kuruluşu (S) 13:00 AZ-09 Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ SINAV PROGRAMI
               
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
3. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
11.01.2018 Tüm Sınıf MÖP301 Analiz III 13:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
17.01.2018 Tüm Sınıf MÖP303 Analitik Geometri I 10:00 AZ-09 Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
15.01.2017 Tüm Sınıf MÖP305 İstatistik ve Olasılık I 13:00 AZ-09 Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
16:01.2018 Tüm Sınıf MÖP307 Cebire Giriş 10:00 AZ-09 Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
12.01.2018 Tüm Sınıf MÖP309 Bilim Tarihi 10:00 AZ-09 Doç. Dr. İbrahim BAYAZIT  
10.01.2018 A GR. MÖP311 Özel Öğretim Yöntemleri I (A Gr.) 10:00 AZ-09 Doç. Dr. İbrahim BAYAZIT  
10.01.2018 B GR. MÖP311 Özel Öğretim Yöntemleri I (B Gr.) 10:00 AZ-09 Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
15.01.2018 Seçmeli MÖP315 Özel Eğitim (S) 15:00 AZ-09 Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN  
15.01.2018 Seçmeli MÖP317 Bireyi Tanıma Teknikleri (S) 15:00 AZ-09 Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN  
               
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ SINAV PROGRAMI
               
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
4. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
10.01.2017 Tüm Sınıf MÖP401 Elemanter Sayı Kuramı 13:00 AZ-09 Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
11.01.2017 Tüm Sınıf MÖP403  Matematik Tarihi 13:00 AZ-09 Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
15.01.2016 Tüm Sınıf MÖP405 İnsan İlişkileri ve İletişim 10:00 AZ-09 Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN  
16.01.2018 Tüm Sınıf MÖP407 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi 13:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER  
12.01.2018 Tüm Sınıf MÖP409 Rehberlik 13:30 AZ-09 Öğr. Gör. Hatice ŞAHİN  
17.01.2018 A GR. MÖP411 Okul Deneyimi (A Gr.) 15:00 AZ-09 Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
17.01.2018 B GR. MÖP411 Okul Deneyimi (B Gr.) 15:00 AZ-09 Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
17.01.2018 C GR. MÖP411 Okul Deneyimi (C Gr.) 15:00 AZ-09 Doç. Dr. İbrahim BAYAZIT  
17.01.2018 D GR. MÖP411 Okul Deneyimi (D Gr.) 15:00 AZ-09 Doç. Dr. İbrahim BAYAZIT  
17.01.2018 E GR. MÖP411 Okul Deneyimi (E Gr.) 15:00 AZ-09 Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
17.01.2018 F GR. MÖP411 Okul Deneyimi (F Gr.) 15:00 AZ-09 Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
17.01.2018 G GR. MÖP411 Okul Deneyimi (G Gr.) 15:00 AZ-09 Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
17.01.2018 H GR. MÖP411 Okul Deneyimi (H Gr.) 15:00 AZ-09 Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
17.01.2018 İ GR. MÖP411 Okul Deneyimi (İ Gr.) 15:00 AZ-09 Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
17.01.2018 J GR. MÖP411 Okul Deneyimi (J Gr.) 15:00 AZ-09 Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
17.01.2018 K GR. MÖP411 Okul Deneyimi (K Gr.) 15:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
17.01.2018 L GR. MÖP411 Okul Deneyimi (L Gr.) 15:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
17.01.2018 M GR. MÖP411 Okul Deneyimi (M Gr.) 15:00 AZ-09 Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
17.01.2018 N GR. MÖP411 Okul Deneyimi (N Gr.) 15:00 AZ-09 Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
17.01.2018 O GR. MÖP411 Okul Deneyimi (O Gr.) 15:00 AZ-09 Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
18.01.2018 Seçmeli MÖP417 Matematikte Güncel Konular (S) 16:00 AZ-09 Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
18.01.2018 Seçmeli MÖP419 Uygulamalı Matematik (S) 16:00 AZ-09 Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
18.01.2018 Seçmeli MÖP421 Matematiksel Düşünce Yöntemleri (S) 16:00 AZ-09 Doç. Dr. Fatma BOZKURT