Yazdırİndir

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ FİNAL SINAV PROGRAMI
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI
1. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
31.05.2017 Tüm Sınıf MÖP102 Soyut Matematik 10:00 A-Z09
A-102
Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
29.05.2017 Tüm Sınıf MÖP104 Geometri 10:00 A-Z09
A-Z10
Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
05.06.2017 Tüm Sınıf MÖP106 Bilgisayar II  13:00 A-Z09 Doç. Dr. Murat SARAÇOĞLU  
ERUZEM Tüm Sınıf MÖP108 Türkçe II: Sözlü Anlatım     ERUZEM  
ERUZEM  Tüm Sınıf MÖP110 Yabancı Dil II     ERUZEM  
ERUZEM  Tüm Sınıf MÖP112 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II     ERUZEM  
02.06.2017 Tüm Sınıf MÖP114 Eğitim Psikolojisi 14:00 A-Z09
A-Z10
Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ  
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ FİNAL SINAV PROGRAMI
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI
2. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
01.06.2017 Tüm Sınıf MÖP202 Analiz II 10:00 A-Z09
A-Z10
A-103
Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
06.06.2017 Tüm Sınıf MÖP204 Lineer Cebir II 09:00 A-Z09
A-102
Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
31.05.2017 Tüm Sınıf MÖP206 Fizik II 13:00 A-Z09
A-Z10
A-103
Prof. Dr. Hasan KAYA  
30.05.2017 A GR. MÖP208 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı (A Gr.) 15:00 A-Z09
A-Z10
 
Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
30.05.2017 B GR. MÖP208 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı (B Gr.) 15:00 A-Z09
A-Z10
Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
02.06.2017 Seçmeli  MÖP210 Mantık (S) 15:30 A-Z09
A-Z10
Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ FİNAL SINAV PROGRAMI
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI
3. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
02.06.2017 Tüm Sınıf MÖP302 Diferansiyel Denklemler 09:00 A-Z09
A-102
Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
01.06.207 Tüm Sınıf MÖP304 Analitik Geometri II 15:00 A-Z09
A-Z10
Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
30.05.2017 Tüm Sınıf MÖP306 İstatistik ve Olasılık II 13:00 A-Z09
A-Z10
A-103
Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
05.06.2017 A GR. MÖP308 Özel Öğretim Yöntemleri II (A Gr.) 10:00 A-Z09
 
Doç. Dr. İbrahim BAYAZİT  
05.06.2017 B GR. MÖP308 Özel Öğretim Yöntemleri II (B Gr.) 10:00
A-Z10
Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
31.05.2017 Tüm Sınıf MÖP310 Fen, Teknoloji ve Toplum 15:00 A-Z09
A-Z10
Prof. Dr. Sibel SARAÇOĞLU  
29.05.2017 A GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uygulamaları (A Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
29.05.2017 B GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uygulamaları (B Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
29.05.2017 C GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uygulamaları (C Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
29.05.2017 D GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uygulamaları (D Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
29.05.2017 E GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uygulamaları (E Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Doç. Dr. İbrahim BAYAZİT  
29.05.2017 F GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uygulamaları (F Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
29.05.2017 Tüm Sınıf MOP314 Ölçme ve Değerlendirme 13:00 A-Z09
A-Z10
Yrd. Doç. Dr. Mehmet İzzettin YILMAZER  
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ FİNAL SINAV PROGRAMI
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI
4. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
29.05.2017 Tüm Sınıf  MÖP402 Matematik Felsefesi 15:00 A-Z09
A-Z10
Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
01.06.2017 Tüm Sınıf  MÖP404 Sınıf Yönetimi 13:00 A-Z09
A-Z10
Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER  
30.05.2017 A GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (A Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
30.05.2017 B GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (B Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
30.05.2017 C GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (C Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
30.05.2017 D GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (D Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Arş. Gör. S. Merve KIRNAP DÖNMEZ  
30.05.2017 E GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (E Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Arş. Gör. S. Merve KIRNAP DÖNMEZ  
30.05.2017 F GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (F Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Arş. Gör. S. Merve KIRNAP DÖNMEZ  
30.05.2017 G GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (G Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Arş. Gör. Azime ATAY  
30.05.2017 H GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (H Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Arş. Gör. Azime ATAY  
30.05.2017 I GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (I Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Arş. Gör. Azime ATAY  
30.05.2017 İ GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (İ Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Üc. Öğr. Gör. Saime ZENGİN  
30.05.2017 J GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (J Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Üc. Öğr. Gör. Saime ZENGİN  
30.05.2017 K GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (K Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Üc. Öğr. Gör. Saime ZENGİN  
30.05.2017 L GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (L Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Üc. Öğr. Gör. Berrin KILIÇARSLAN  
30.05.2017 M GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (M Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Üc. Öğr. Gör. Berrin KILIÇARSLAN  
30.05.2017 N GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (N Gr.) 16:00 A-Z09
A-Z10
Üc. Öğr. Gör. Berrin KILIÇARSLAN  
31.05.2017 Seçmeli MÖP412 Öğretim Süreçlerinde Yeni Yaklaşımlar (S) 16:00 A-Z09
A-Z10
Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
30.05.2017 Seçmeli MÖP420 İnsan ve Bilim (S) 10:00 A-Z09
A-Z10
Doç. Dr. Fatma BOZKURT  

 

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI
1. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
16.06.2017 Tüm Sınıf MÖP102 Soyut Matematik 14:00 A-Z09
 
Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
12.06.2017 Tüm Sınıf MÖP104 Geometri 10:00 A-Z09
 
Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
14.06.2017 Tüm Sınıf MÖP106 Bilgisayar II  10:00 A-Z09 Doç. Dr. Murat SARAÇOĞLU  
ERUZEM Tüm Sınıf MÖP108 Türkçe II: Sözlü Anlatım     ERUZEM  
ERUZEM  Tüm Sınıf MÖP110 Yabancı Dil II     ERUZEM  
ERUZEM  Tüm Sınıf MÖP112 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II     ERUZEM  
15.06.2017 Tüm Sınıf MÖP114 Eğitim Psikolojisi 10:00 A-Z09 Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ  
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI
2. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
14.06.2017 Tüm Sınıf MÖP202 Analiz II 13:00 A-Z09 Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
15.06.2017 Tüm Sınıf MÖP204 Lineer Cebir II 13:00 A-Z09 Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
12.06.2017 Tüm Sınıf MÖP206 Fizik II 13:00 A-Z09 Prof. Dr. Hasan KAYA  
13.06.2017 A GR. MÖP208 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı (A Gr.) 10:00 A-Z09

 
Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
13.06.2017 B GR. MÖP208 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı (B Gr.) 10:00 A-Z09 Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
16.06.2017 Seçmeli  MÖP210 Mantık (S) 10:00 A-Z09 Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI
3. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
16.06.2017 Tüm Sınıf MÖP302 Diferansiyel Denklemler 10:00 A-Z09
 
Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
15.06.2017 Tüm Sınıf MÖP304 Analitik Geometri II 10:00 A-Z09
 
Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
13.06.2017 Tüm Sınıf MÖP306 İstatistik ve Olasılık II 13:00 A-Z09 Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
16.06.2017 A GR. MÖP308 Özel Öğretim Yöntemleri II (A Gr.) 14:00 A-Z09
 
Doç. Dr. İbrahim BAYAZİT  
16.06.2017 B GR. MÖP308 Özel Öğretim Yöntemleri II (B Gr.) 14:00
A-Z09
Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
14.06.2017 Tüm Sınıf MÖP310 Fen, Teknoloji ve Toplum 10:00 A-Z09
 
Prof. Dr. Sibel SARAÇOĞLU  
13.06.2017 A GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uygulamaları (A Gr.) 15:00 A-Z09
 
Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
13.06.2017 B GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uygulamaları (B Gr.) 15:00 A-Z09
 
Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
13.06.2017 C GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uygulamaları (C Gr.) 15:00 A-Z09
 
Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
13.06.2017 D GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uygulamaları (D Gr.) 15:00 A-Z09
 
Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
13.06.2017 E GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uygulamaları (E Gr.) 15:00 A-Z09
 
Doç. Dr. İbrahim BAYAZİT  
13.06.2017 F GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uygulamaları (F Gr.) 15:00 A-Z09
 
Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
12.06.2017 Tüm Sınıf MOP314 Ölçme ve Değerlendirme 10:00 A-Z09
 
Yrd. Doç. Dr. Mehmet İzzettin YILMAZER  
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
               
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI
4. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
12.06.2017 Tüm Sınıf  MÖP402 Matematik Felsefesi 13:00 A-Z09 Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
14.06.2017 Tüm Sınıf  MÖP404 Sınıf Yönetimi 13:00 A-Z09 Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER  
14.06.2017 A GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (A Gr.) 15:00 A-Z09 Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
14.06.2017 B GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (B Gr.) 15:00 A-Z09 Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
14.06.2017 C GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (C Gr.) 15:00 A-Z09 Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ  
14.06.2017 D GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (D Gr.) 15:00 A-Z09 Arş. Gör. S. Merve KIRNAP DÖNMEZ  
14.06.2017 E GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (E Gr.) 15:00 A-Z09 Arş. Gör. S. Merve KIRNAP DÖNMEZ  
14.06.2017 F GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (F Gr.) 15:00 A-Z09 Arş. Gör. S. Merve KIRNAP DÖNMEZ  
14.06.2017 G GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (G Gr.) 15:00 A-Z09 Arş. Gör. Azime ATAY  
14.06.2017 H GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (H Gr.) 15:00 A-Z09 Arş. Gör. Azime ATAY  
14.06.2017 I GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (I Gr.) 15:00 A-Z09 Arş. Gör. Azime ATAY  
14.06.2017 İ GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (İ Gr.) 15:00 A-Z09 Üc. Öğr. Gör. Saime ZENGİN  
14.06.2017 J GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (J Gr.) 15:00 A-Z09 Üc. Öğr. Gör. Saime ZENGİN  
14.06.2017 K GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (K Gr.) 15:00 A-Z09 Üc. Öğr. Gör. Saime ZENGİN  
14.06.2017 L GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (L Gr.) 15:00 A-Z09 Üc. Öğr. Gör. Berrin KILIÇARSLAN  
14.06.2017 M GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (M Gr.) 15:00 A-Z09 Üc. Öğr. Gör. Berrin KILIÇARSLAN  
14.06.2017 N GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (N Gr.) 15:00 A-Z09 Üc. Öğr. Gör. Berrin KILIÇARSLAN  
15.06.2017 Seçmeli MÖP412 Öğretim Süreçlerinde Yeni Yaklaşımlar (S) 15:00 A-Z09 Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
13.06.2017 Seçmeli MÖP420 İnsan ve Bilim (S) 10:00 A-Z09 Doç. Dr. Fatma BOZKURT