Yazdırİndir

 

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ VİZE SINAV PROGRAMI
1. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
02.04.2018 Tüm Sınıf MÖP102 Soyut Matematik 10:00 AZ-09
AZ-10
Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
05.04.2018 Tüm Sınıf MÖP104 Geometri 10:00 AZ-09
AZ-10
Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
03.04.2018 Tüm Sınıf MÖP106 Bilgisayar II  10:00 Lab-1 Doç. Dr. Emine GÜNERİ  
  Tüm Sınıf MÖP108 Türkçe II: Sözlü Anlatım     ERUZEM  
  Tüm Sınıf MÖP110 Yabancı Dil II     ERUZEM  
  Tüm Sınıf MÖP112 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II     ERUZEM  
04.04.2018 Tüm Sınıf MÖP114 Eğitim Psikolojisi 13:00 AZ-09
AZ-10
Öğr. Gör. Hatice ŞAHİN  
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ VİZE SINAV PROGRAMI
2. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
04.04.2018 Tüm Sınıf MÖP202 Analiz II 09:00 AZ-09
A-210
Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
03.04.2018 Tüm Sınıf MÖP204 Lineer Cebir II 15:00 AZ-09
AZ-10
Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
06.04.2018 Tüm Sınıf MÖP206 Fizik II 10:00 AZ-09
AZ-10
Doç. Dr. Emine GÜNERİ  
02.04.2018 A GR. MÖP208 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı (A Gr.) 15:00 AZ-09
AZ-10
Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ  
02.04.2018 B GR. MÖP208 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı (B Gr.) 15:00 AZ-09
AZ-10
Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ  
05.04.2018 Seçmeli MÖP210 Mantık (S) 15:00 AZ-09
AZ-10
Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ VİZE SINAV PROGRAMI
3. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
05.04.2018 Tüm Sınıf MÖP302 Diferansiyel Denklemler 13:00 AZ-09
AZ-10
Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
03.04.2018 Tüm Sınıf MÖP304 Analitik Geometri II 13:00 AZ-09
AZ-10
Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
06.04.2018 Tüm Sınıf MÖP306 İstatistik ve Olasılık II 13:30 AZ-09
AZ-10
Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
  A GR. MÖP308 Özel Öğretim Yöntemleri II (A Gr.)     Doç. Dr. İbrahim BAYAZİT  
  B GR. MÖP308 Özel Öğretim Yöntemleri II (B Gr.)     Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
04.04.2018 Tüm Sınıf MÖP310 Fen, Teknoloji ve Toplum 11.00  AZ-09
AZ-10
Prof. Dr. Sibel SARAÇOĞLU  
  A GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (A Gr.)     Doç. Dr. Onur Alp İLHAN  
  B GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (B Gr.)     Doç. Dr. İbrahim BAYAZİT  
  C GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (C Gr.)     Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ  
  D GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (D Gr.)     Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
  E GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (E Gr.)     Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
  F GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (F Gr.)     Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ  
  G GR. MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (G Gr.)     Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ  
02.04.2018 Tüm Sınıf MOP314 Ölçme ve Değerlendirme 13:00 AZ-09
AZ-10
Yrd. Doç. Dr. Emre TOPRAK  
               
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ VİZE SINAV PROGRAMI
4. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
  Tüm Sınıf  MÖP402 Matematik Felsefesi     Doç. Dr. Fatma BOZKURT  
02.04.2018 Tüm Sınıf  MÖP404 Sınıf Yönetimi 09:00 AZ-09
AZ-10
Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER  
  A GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (A Gr.)     Doç. Dr. Onur Alp İLHAN   
  B GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (B Gr.)     Doç. Dr. Onur Alp İLHAN   
  C GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (C Gr.)     Doç. Dr. Onur Alp İLHAN   
  D GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (D Gr.)     Üc. Öğr. Gör. Nihat KOÇYİĞİT  
  E GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (E Gr.)     Üc. Öğr. Gör. Nihat KOÇYİĞİT  
  F GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (F Gr.)     Üc. Öğr. Gör. Nihat KOÇYİĞİT  
  G GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (G Gr.)     Üc. Öğr. Gör. Nadide UTKU  
  H GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (H Gr.)     Üc. Öğr. Gör. Nadide UTKU  
  I GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (I Gr.)     Üc. Öğr. Gör. Nadide UTKU  
  J GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (J Gr.)     Üc. Öğr. Gör. Yusuf ERGÜL  
  K GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (K Gr.)     Üc. Öğr. Gör. Yusuf ERGÜL  
  L GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (L Gr.)     Üc. Öğr. Gör. Yusuf ERGÜL  
  M GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (M Gr.)     Üc. Öğr. Gör. Betül AKBULUT  
  N GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (N Gr.)     Üc. Öğr. Gör. Betül AKBULUT  
  O GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (O Gr.)     Üc. Öğr. Gör. Betül AKBULUT  
  P GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (P Gr.)     Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ   
  R GR. MÖP406 Öğretmenlik Uygulaması (R Gr.)     Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ   
  Seçmeli MÖP412 Öğretim Süreçlerinde Yeni Yaklaşımlar (S)     Doç. Dr. Cemalettin IŞIK  
  Seçmeli MÖP420 İnsan ve Bilim (S)     Doç. Dr. Fatma BOZKURT