Yazdırİndir

 

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
1. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
07.06.2018 Tüm Sınıf SÖP102 Temel Matematik II 13.00 A210 Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ  
08.06.2018 Tüm Sınıf SÖP104 Genel Kimya 13.00 A210 Doç. Dr. Murat SARAÇOĞLU  
11.06.2018 Tüm Sınıf SÖP106 Türk Tarihi ve Kültürü 11.00 A210 Prof. Dr. Remzi KILIÇ  
12.06.2018 Tüm Sınıf SÖP108 Genel Coğrafya 09.00 A210 Üc. Öğr. Gör. Hasan GÖNÜLAÇAR  
13.06.2018 A GR. SÖP110 Bilgisayar II (A Gr.) 13.00 LAB 1 Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU  
13.06.2018 B GR. SÖP110 Bilgisayar II (B Gr.) 13.00 LAB 2 Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ  
_ Tüm Sınıf SÖP112 Türkçe II: Sözlü Anlatım _ _ ERUZEM  
_ Tüm Sınıf SÖP114 Yabancı Dil II _ _ ERUZEM  
_ Tüm Sınıf SÖP116 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II _ _ ERUZEM  
11.06.2018 Tüm Sınıf SÖP118 Eğitim Psikolojisi 13.00 A210 Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER  
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
2. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
11.06.2018 Tüm Sınıf SÖP202 Türk Dili II: Cümle ve Metin Bil. 14.00 A210 Okt. Nesibe Didem KOÇAK  
13.06.2018 Tüm Sınıf SÖP204 Çocuk Edebiyatı 14.00 A210 Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ  
11.06.2018 Tüm Sınıf SÖP206 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği 10.00 A210 Üc. Öğr. Gör. Hasan GÖNÜLAÇAR  
20.06.2018 Tüm Sınıf SÖP208 Sanat Eğitimi 14.00 A210 Öğr. Gör. Feride ACAR  
13.06.2018 A GR. SÖP210 Fen ve Teknoloji Lab. Uyg.  II (A Gr.) 14.00 A101 Doç. Dr. Emine GÜNERİ  
13.06.2018 B GR. SÖP210 Fen ve Teknoloji Lab. Uyg.  II (B Gr.) 14.00 A101 Doç. Dr. Emine GÜNERİ  
19.06.2018 A GR. SÖP212 Müzik Öğretimi (A Gr.) 14.00 GSF Yrd. Doç. Dr. Kıvanç AYCAN  
19.06.2018 B GR. SÖP212 Müzik Öğretimi (B Gr.) 14.00 GSF Yrd. Doç. Dr. Kıvanç AYCAN  
18.06.2018 A GR. SÖP214 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi (A Gr.) 14.00 A210 Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER  
18.06.2018 B GR. SÖP214 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi (B Gr.) 14.00 A101 Öğr. Gör. Feride ACAR  
12.06.2018 A GR. SÖP216 Güzel Yazı Teknikleri (A Gr.) 11.00 A101 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK  
12.06.2018 B GR. SÖP216 Güzel Yazı Teknikleri (B Gr.) 11.00 A210 Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ  
12.06.2018 A GR. SÖP218 Bilimsel Araştırma Yöntemleri (A Gr.) 10.00 A210 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK  
12.06.2018 B GR. SÖP218 Bilimsel Araştırma Yöntemleri (B Gr.) 10.00 A210 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK  
11.06.2018 Tüm Sınıf SÖP220 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı 11.00 A101 Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU  
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ 
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
3. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
08.06.2018 A GR. SÖP302 Fen ve Teknoloji Öğretimi II (A Gr.) 15.00 A210 Yrd. Doç. Dr. Fulya ÖNER ARMAĞAN  
08.06.2018 B GR. SÖP302 Fen ve Teknoloji Öğretimi II (B Gr.) 15.00 A210 Yrd. Doç. Dr. Fulya ÖNER ARMAĞAN  
12.06.2018 A GR. SÖP304 Türkçe Öğretimi (A Gr.) 15.00 A210 Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ  
12.06.2018 B GR. SÖP304 Türkçe Öğretimi (B Gr.) 15.00 AZ01 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK  
11.06.2018 Tüm Sınıf SÖP306 Sosyal Bilgiler Öğretimi  15.00 A210/AZ01 Doç. Dr. Mustafa ÖZTÜRK  
07.06.2018 A GR. SÖP308 Matematik Öğretimi II (A Gr.) 15.00 A210 Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ  
07.06.2018 B GR. SÖP308 Matematik Öğretimi II (B Gr.) 15.00 A210 Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ  
12.06.2018 Tüm Sınıf SÖP310 Erken Çocukluk Eğitimi 09.00 AZ01 Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ  
13.06.2018 Tüm Sınıf SÖP312 Sınıf Yönetimi 15.00 A101 Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER  
11.06.2018 A GR. SÖP314 Okul Deneyimi (A Gr.) 16.00 Ofis* Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK  
12.06.2018 B GR. SÖP314 Okul Deneyimi (B Gr.) 16.00 Ofis* Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK  
13.06.2018 C GR. SÖP314 Okul Deneyimi (C Gr.) 16.00 Ofis* Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK  
11.06.2018 D GR. SÖP314 Okul Deneyimi (D Gr.) 16.00 Ofis* Doç. Dr. Kasım KARAMAN  
12.06.2018 E GR. SÖP314 Okul Deneyimi (E Gr.) 16.00 Ofis* Doç. Dr. Kasım KARAMAN  
13.06.2018 F GR. SÖP314 Okul Deneyimi (F Gr.) 16.00 Ofis* Doç. Dr. Kasım KARAMAN  
11.06.2018 G GR. SÖP314 Okul Deneyimi (G Gr.) 16.00 Ofis* Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER  
12.06.2018 H GR. SÖP314 Okul Deneyimi (H Gr.) 16.00 Ofis* Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER  
13.06.2018 İ GR. SÖP314 Okul Deneyimi (İ Gr.) 16.00 Ofis* Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER  
11.06.2018 J GR. SÖP314 Okul Deneyimi (J Gr.) 16.00 Ofis* Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU  
12.06.2018 K GR. SÖP314 Okul Deneyimi (K Gr.) 16.00 Ofis* Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU  
13.06.2018 L GR. SÖP314 Okul Deneyimi (L Gr.) 16.00 Ofis* Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU  
11.06.2018 M GR. SÖP314 Okul Deneyimi (M Gr.) 16.00 Ofis* Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ  
12.06.2018 N GR. SÖP314 Okul Deneyimi (N Gr.) 16.00 Ofis* Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ  
13.06.2018 O GR. SÖP314 Okul Deneyimi (O Gr.) 16.00 Ofis* Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ  
11.06.2018 P GR. SÖP314 Okul Deneyimi (P Gr.) 16.00 Ofis* Arş. Gör. Dr. Gürkan TABAK  
12.06.2018 R GR. SÖP314 Okul Deneyimi (R Gr.) 16.00 Ofis* Arş. Gör. Dr. Gürkan TABAK  
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
4. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
07.06.2018 Tüm Sınıf SÖP402 Birleştirilmiş Sınıflarda Öğretim 11.00 AZ01 Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER  
08.06.2018 Tüm Sınıf SÖP404 Cumhuriyet Tarihi 10.00 AZ01 Prof. Dr. Cevdet KIRPIK  
08.06.2018 Tüm Sınıf SÖP406 İlköğretimde Kaynaştırma 11.00 AZ01 Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN  
13.06.2018 Tüm Sınıf SÖP408 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi 13.00 AZ01 Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER  
11.06.2018 Tüm Sınıf SÖP410 Rehberlik 13.00 AZ01 Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU  
11.06.2018 A GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (A Gr.) 08.00 Ofis Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK   
12.06.2018 B GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (B Gr.) 08.00 Ofis Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK   
13.06.2018 C GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (C Gr.) 08.00 Ofis Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK   
11.06.2018 D GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (D Gr.) 08.00 Ofis Üc. Öğr. Gör. Rabia ÜNAL  
12.06.2018 E GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (E Gr.) 08.00 Ofis Üc. Öğr. Gör. Rabia ÜNAL  
13.06.2018 F GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (F Gr.) 08.00 Ofis Üc. Öğr. Gör. Rabia ÜNAL  
11.06.2018 G GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (G Gr.) 08.00 Ofis Üc. Öğr. Gör. Murat BÜYÜKBAŞ  
12.06.2018 H GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (H Gr.) 08.00 Ofis Üc. Öğr. Gör. Murat BÜYÜKBAŞ  
13.06.2018 İ GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (İ Gr.) 08.00 Ofis Üc. Öğr. Gör. Murat BÜYÜKBAŞ  
11.06.2018 J GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (J Gr.) 08.00 Ofis Üc. Öğr. Gör. Kasım BUÇAKLAR  
12.06.2018 K GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (K Gr.) 08.00 Ofis Üc. Öğr. Gör. Kasım BUÇAKLAR  
13.06.2018 L GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (L Gr.) 08.00 Ofis Üc. Öğr. Gör. Kasım BUÇAKLAR  
11.06.2018 M GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (M Gr.) 08.00 Ofis Üc. Öğr. Gör. Mustafa ÇAĞLIKÖSE  
12.06.2018 N GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (N Gr.) 08.00 Ofis Üc. Öğr. Gör. Mustafa
ÇAĞLIKÖSE
 
13.06.2018 O GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (O Gr.) 08.00 Ofis Üc. Öğr. Gör. Mustafa
ÇAĞLIKÖSE
 
11.06.2018 P GR. SÖP412 Öğretmenlik Uygulaması II (P Gr.) 08.00 Ofis Arş. Gör. Dr. Gürkan TABAK  
13.06.2018 Seçmeli SÖP416 İlköğretimde Sosyal Becerilerin Geliştirilmesi (S) 11.00 A210 Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ  
13.06.2018 Seçmeli SÖP418 Aile Eğitimi (S) 11.00 A101 Doç. Dr. Kasım KARAMAN  
13.06.2018 Seçmeli SÖP426 Türkçenin Güncel Sorunları (S) 11.00 AZ01 Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK