Yazdırİndir

EĞİTİM FAKÜLTESİ

MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

2016- 2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS PROGRAMI

 

DERSİN KODU VE ADI

ÖĞRETIM ELEMANIN ADI

Haf.

saati

Salon

No

Dersin Günü ve Saati

P.tesi

Salı

Çarş.

Perş

Cuma

 

 

 

 

1

MÖP102 Soyut Matematik

Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ

3

A210

 

 

 

13-16

 

MÖP104 Geometri

Doç. Dr. Onur Alp İLHAN

3

A102

9-12

 

 

 

 

MÖP106 Bilgisayar II

Doç. Dr. Murat SARAÇOĞLU

4

Lab1

Lab2

 

13-15

 

10-12

 

MÖP108 Türkçe II: Sözlü Anlatım

ERUZEM

2

 

 

 

 

 

 

MÖP110 Yabancı Dil II

ERUZEM

3

 

 

 

 

 

 

MÖP112 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tar. II

ERUZEM

2

 

 

 

 

 

 

MÖP114 Eğitim Psikolojisi

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

3

A310

13-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

MÖP202 Analiz II

Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ

6

AZ09

AZ09

AZ08

 

 

8-10

10-12

10-12

MÖP204 Lineer Cebir II

Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ

3

A304

 

13-16

 

 

 

MÖP206 Fizik II

Prof. Dr. Hasan KAYA

4

AZ09

 

 

10-12

13-15

 

MÖP208 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı (A Gr.)

Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ

4

AZ09

Lab1

 

 

 

8-10

8-10

MÖP208 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı (B Gr.)

Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ

4

A103

8-12

 

 

 

 

MÖP210 Mantık (S)

Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ

3

A102

 

 

 

 

13-16

 

 

 

 

 

 

 

3

MÖP302 Diferansiyel Denklemler

Doç. Dr. Onur Alp İLHAN

4

AZ09

A210

 

8-10

10-12

 

 

MÖP304 Analitik Geometri II

Doç. Dr. Onur Alp İLHAN

3

AZ09

 

 

 

 

9-12

MÖP306 İstatistik ve Olasılık II

Doç. Dr. Fatma BOZKURT

4

AZ09

AZ09

 

 

15-17

 

13-15

MÖP308 Özel Öğretim Yönt. II (A Gr.)

Doç. Dr. İbrahim BAYAZİT

4

AZ10

 

10-12

13-15

 

 

MÖP308 Özel Öğretim Yönt. II (B Gr.)

Doç. Dr. Cemalettin IŞIK

4

A101

 

10-12

13-15

 

 

MÖP310 Fen, Teknoloji ve Toplum

Prof. Dr. Sibel SARAÇOĞLU

2

AZ09

 

 

 

 

15-17

MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Fatma Berna BENLİ

3

Ofis*

 

 

 

13-16

 

MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (B Gr.)

Doç. Dr. Onur Alp İLHAN

3

Ofis*

 

 

 

9-12

 

MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (C Gr.)

Doç. Dr. Fatma BOZKURT

3

Ofis*

 

 

 

9-12

 

MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (D Gr.)

Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ

3

Ofis*

 

 

 

9-12

 

MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (E Gr.)

Doç. Dr. İbrahim BAYAZİT

3

Ofis*

13-16

 

 

 

 

MÖP312 Topluma Hizmet Uyg. (F Gr.)

Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ

3

Ofis*

13-16

 

 

 

 

MOP314 Ölçme ve Değerlendirme

Yrd. Doç. Dr. Mehmet İzzettin YILMAZER

3

AZ09

 

13-16

 

 

 

*:İlgili öğretim elemanının odasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

MÖP402 Matematik Felsefesi

Doç. Dr. Fatma BOZKURT

2

AZ09

 

 

13-15

 

 

MÖP404 Sınıf Yönetimi

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

2

A102

 

 

15-17

 

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (A Gr.)

Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ

2

Ofis*

 

10-12

 

 

 

Uyg. Öğr. Alper DENİZ

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (B Gr.)

Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ

2

Ofis*

 

13-15

 

 

 

Uyg. Öğr. Abdurrahman MORTAŞ

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (C Gr.)

Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ

2

Ofis*

 

15-17

 

 

 

Uyg. Öğr. Yeliz SÜNBÜL

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (D Gr.)

Arş. Gör. Servet Merve KIRNAP DÖNMEZ

2

Ofis*

10-12

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Gülşah SEVİNDİ

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (E Gr.)

Arş. Gör. Servet Merve KIRNAP DÖNMEZ

2

Ofis*

13-15

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Haluk SİVARİ

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (F Gr.)

Arş. Gör. Servet Merve KIRNAP DÖNMEZ

2

Ofis*

15-17

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Nesli BASAT

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (G Gr.)

Arş. Gör. Azime ATAY

2

Ofis*

 

8-10

 

 

 

Uyg. Öğr. Sedat YILMAZ

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (H Gr.)

Arş. Gör. Azime ATAY

2

Ofis*

 

13-15

 

 

 

Uyg. Öğr. Fatma Ebru YAHYALI

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (I Gr.)

Arş. Gör. Azime ATAY

2

Ofis*

 

15-17

 

 

 

Uyg. Öğr. Orhan NOM

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (İ Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Saime ZENGİN

2

A124*

 

10-12

 

 

 

Uyg. Öğr. Ertan IRMAKCAN

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (J Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Saime ZENGİN

2

A124*

 

13-15

 

 

 

Uyg. Öğr. Hasan ÇELEBİ

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (K Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Saime ZENGİN

2

A124*

 

15-17

 

 

 

Uyg. Öğr. Mustafa KARAKAYA

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (L Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Berrin KILIÇARSLAN

2

A101

 

8-10

 

 

 

Uyg. Öğr. Meral TANRIÖVER

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (M Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Berrin KILIÇARSLAN

2

A101

 

13-15

 

 

 

Uyg. Öğr. Ebru BEKTAŞ

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP406 Öğretmenlik Uyg. (N Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Berrin KILIÇARSLAN

2

A101

 

15-17

 

 

 

Uyg. Öğr. Süleyman YILMAZ

6

 

 

 

 

8-12

13-15

 

MÖP412 Öğretim Süreçlerinde Yeni Yaklaşımlar (S)

Doç. Dr. Cemalettin IŞIK

3

AZ09

9-12

 

 

 

 

MÖP420 İnsan ve Bilim (S)

Doç. Dr. Fatma BOZKURT

3

A102

 

 

9-12

 

 

*:İlgili öğretim elemanının odasıdır.

                         

10/02/2017

Prof. Dr. Ahmet ŞAHİN

Bölüm Başkanı