Yazdırİndir

 

 

EĞİTİM FAKÜLTESİ

SOSYAL BİLİMLER VE TÜRKÇE EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

2016- 2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ DERS PROGRAMI

 

 

DERSİN KODU VE ADI

ÖĞRETIM ELEMANIN ADI

Haf.

saati

Salon

No

Dersin Günü ve Saati

P.tesi

Salı

Çarş.

Perş

Cuma

 

 

 

 

 

 

1

SBÖ102 Genel Fiziki Coğrafya

Ücr. Öğr Gör. Halil İbrahim GÖKBAYRAK

4

A-210

AZ01

10-12

 

 

 

8-10

SBÖ104 Eskiçağ Tarihi ve Uygarlığı

Prof. Dr. Hasan Ali ŞAHİN

2

AZ08

 

 

 

 

15-17

SBÖ106 Felsefe                                   

Yrd. Doç. Dr. Vedat ÇELEBİ

2

A-Z08

13-15

 

 

 

 

SBÖ108 Ekonomi

Yrd. Doç. Dr. Aytekin ALTIPARMAK

2

AZ08

 

 

 

 

13-15

SBÖ110 Bilgisayar II (A Gr.)

Prof. Dr. Buket SAATÇİ

4

Lab 2

 

 

8-10

13-15

 

 

SBÖ110 Bilgisayar II (B Gr.)

Prof. Dr. Buket SAATÇİ

4

Lab 2

 

 

10-12

15-17

 

 

SBÖ112 Türkçe II: Sözlü Anlatım

ERUZEM DERSLERİ

2

Online

 

 

 

 

 

SBÖ114 Yabancı Dil II

ERUZEM DERSLERİ

3

Online

 

 

 

 

 

SBÖ116 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tar. II

ERUZEM DERSLERİ

2

Online

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

SBÖ202 Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya

Ücr. Öğr Gör Halil İbrahim GÖKBAYRAK

4

AZ01

 

 

 

 

13-17

SBÖ204 Antropoloji

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

2

AZ08

10-12

 

 

 

 

SBÖ206 Ortaçağ Tarihi

Doç. Dr. Cevdet KIRPIK

4

AZ08

 

13-15

08-10

 

 

SBÖ208 Bilim, Teknoloji ve Sosyal Değişme

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

2

AZ01

8-10

 

 

 

 

SBÖ210 Vatandaşlık Bilgisi

Yürütücü Koordinatör

Doç. Dr. Mustafa ÖZTÜRK

2

AZ08

 

 

10-12

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Galip ÖNER

SBÖ212 Çevre Bilimi

Yrd. Doç. Dr. Mustafa HAMALOSMANOĞLU

2

AZ08

 

 

13-15

 

 

SBÖ214 Öğretim İlke ve Yöntemleri

Doç. Dr. Mustafa ÖZTÜRK

3

AZ01

 

9-12

 

 

 

SBÖ216 Eğitsel Oyunlarla Sosyal Bilgiler Öğretimi (S)

Öğr. Gör. Feride ACAR

2

Drama

13-15

 

 

 

 

SBÖ218 Kültürlerarası İletişim (S)

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

2

A-204

 

 

 

10-12

 

SBÖ226 Bireyi Tanıma Teknikleri (S)

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

2

AZ01

 

 

 

8-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

SBÖ302 Osmanlı Tarihi ve Uygarlığı-II

Doç. Dr. Cevdet KIRPIK

2

AZ08

 

8-10

 

 

 

SBÖ304 Sos.  Bil. Sözlü ve Yazılı Ed. İnc.

Yrd. Doç. Dr. Erol AKSOY

2

AZ01

13-15

 

 

 

 

SBÖ306 İnsan İlişkileri ve İletişim

Öğr. Gör. Feride ACAR

2

AZ01

15-17

 

 

 

 

SBÖ308 Çağdaş Dünya Tarihi

Prof. Dr. Abdullah SAYDAM

2

AZ08

 

15-17

 

 

 

SBÖ310 Siyasi Coğrafya

Ücr. Öğr Gör Halil İbrahim GÖKBAYRAK

2

AZ08

 

 

15-17

 

 

SBÖ312 Ölçme ve Değerlendirme

Yrd. Doç. Dr. M. İzzettin YILMAZER

3

AZ01

 

 

9-12

 

 

SBÖ314 Özel Öğretim Yön-I

Doç. Dr. Mustafa ÖZTÜRK

4

AZ01

AZ08

10-12

13-15

 

 

 

SBÖ316 Türk Eğitim Sis. Ve Okul Yön.

Yrd. Doç. Dr. G. Candan HAMURCU

2

A-103

 

10-12

 

 

 

SBÖ318 Türkiye’de Yenileşme Hareketleri (S)

Prof. Dr. Abdullah SAYDAM

2

AZ01

 

 

13-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

SBÖ402 Türkiye Cumhuriyeti Tarihi-II

Doç. Dr. Cevdet KIRPIK

2

AZ01

 

15-17

 

 

 

SBÖ404 Sosyal Proje Geliştirme (A Gr.)

Prof. Dr. Abdullah SAYDAM

3

A-216*

 

13-15

 

 

16-17

SBÖ404 Sosyal Proje Geliştirme (B Gr.)

Doç. Dr. Cevdet KIRPIK

3

A-222*

 

 

10-12

16-17

 

 

SBÖ404 Sosyal Proje Geliştirme (C Gr.)

Doç. Dr. Mustafa ÖZTÜRK

3

A-220*

8-10

8-9

 

 

 

SBÖ406 Drama (A Gr.)

Öğr. Gör. Feride ACAR

4

Drama

 

 

 

8-12

 

SBÖ406 Drama (B Gr.)

Öğr. Gör. Feride ACAR

4

Drama

 

 

 

13-17

 

SBÖ408 Rehberlik

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

3

A-204

 

9-12

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (A Gr.) Yürütücü Koordinatör

Prof. Dr. Abdullah SAYDAM

2

A-221*

 

 

 

 

13-15

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Galip ÖNER

 

Uygulama Öğretmeni

Cemile Bilge YAVUZ

6

 

13-17

 

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (B Gr.) Yürütücü Koordinatör

Prof. Dr. Abdullah SAYDAM

2

A-221*

 

 

 

 

13-15

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Galip ÖNER

 

Uygulama Öğretmeni

Figen TÜRK

6

 

13-17

 

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (C Gr.) Yürütücü Koordinatör

Prof. Dr. Abdullah SAYDAM

2

A-221*

 

 

 

 

13-15

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Galip ÖNER

 

Uygulama Öğretmeni

Nihat ERCAN

6

 

13-17

 

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (D Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Mukaddes YILMAZ

2

 

8-10

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Selma TEMUR

6

 

10-12

13-17

 

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (E Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Mukaddes YILMAZ

2

 

10-12

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Turan DEMİRKAYNAK

6

 

10-12

13-17

 

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (F Gr.)

Üc. Öğr Gör. Mukaddes YILMAZ

2

 

13-15

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Pınar MÜLAYİM

6

 

10-12

13-17

 

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (G Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Ahmet UZUN

2

 

13-15

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Durmuş APAYDIN

6

 

10-12

13-17

 

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (H Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Ahmet UZUN

2

 

15-17

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Gönül BEKTAŞ

6

 

10-12

13-17

 

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (I Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Ahmet UZUN

2

 

 

 

 

 

8-10

Uygulama Öğretmeni

Esra DELİCEO

6

 

10-12

13-17

 

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (i Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Ömer KILIÇ

2

 

 

 

 

 

8-10

Uygulama Öğretmeni

Yasemin DANACI

6

 

10-12

13-17

 

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (J Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Ömer KILIÇ

2

 

 

 

 

 

10-12

Uygulama Öğretmeni

Bahtiyar BİLEN

6

 

10-12

13-17

 

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (K Gr.)

Üc. Öğr Gör. Ömer KILIÇ

2

 

 

 

 

 

13-15

Uygulama Öğretmeni

Fatih ALDA

6

 

10-12

13-17

 

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (L Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Önder YILMAZ

2

 

13-15

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Nezahat DEMİR

6

 

10-12

13-17

 

 

 

 

SBÖ410 Öğretmenlik Uyg. (M Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Önder YILMAZ

2

 

15-17

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Kemal ARSLAN

6

 

10-12

13-17

 

 

 

 

SBÖ418 Medya Okuryazarlığı (S)

Öğr. Gör. Erhan YILDIRIM

2

A-204

 

 

08-10

 

 

                                                                                                                                                                                    

                       

*: İlgili öğretim elemanının oda numarasıdır.                        

                                                                                                                                                                      07/02/2017

 

     Prof. Dr. Önder ÇAĞIRAN

                  Bölüm Başkanı

NOT 1: 1., 2., 3.ve 4. sınıftan dersi olan II. Öğretim öğrencileri, ilgili dersleri gündüz programında görevlendirilen öğretim elemanlarından alacaklardır.

NOT 2: Öğretmenlik Uygulaması, Okul Deneyimi, Topluma Hizmet Uygulamaları gibi dersler ilgili öğretim elemanlarının odalarında işlenecektir.

 

 

ÖĞRENCİ T.C.KİMLİK

ÖĞRENCİ ADI-SOYADI

ÖĞRENCİ  BÖLÜM/PROGRAM

ADI

UYGULAMA OKULUNUN ADI

UYGULAMA ÖĞRETMENİ

UYGULAMA ÖĞRETİM ELEMANI/T.C. KİMLİK NO/ANABİLİM DALI

1

 

UFUK KİRİK

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

Nuri Has O.O.

Cemile Bilge YAVUZ

SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

A GRB.

Arş. Gör. Galip ÖNER

 

2

 

ZEYNEP USTA

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

3

 

FİLİZ DANIŞMAN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

4

 

REMZİ ŞAHİN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

5

 

İSRAFİL KALENDER

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

Nuri Has O.O.

Figen TÜRK

SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

B GRB.

Arş. Gör. Galip ÖNER

 

6

 

MUSTAFA GÜZEL

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

7

 

ZEYNEP SERT

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

8

 

MUHİTTİN ARIK

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

9

 

BEKİR KARADEMİR

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

10

 

SEVCAN ORHAN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

75. Yıl Mühibe Germirli O.O.

Nihat ERCAN

SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

C GRB.

Arş. Gör. Galip ÖNER

 

11

 

MURAT AK

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

12

 

BARIŞ DAŞDEMİR

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

13

 

UĞUR OKAN DİLCİ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

14

 

HÜSEYİN KAVAK

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

15

 

MURAT ONAY

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

75. Yıl Mühibe Germirli O.O.

Selma TEMUR

D GRB

Üc. Öğr. Gör. Mukaddes YILMAZ

 

16

 

MEHMET ÖZBAY

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

17

 

MERVE KULMAÇ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

18

 

FATMA MANTIOĞLU

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

19

 

AHMET ÇETİN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

20

 

ZEYNEP ARSLAN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

Refika Küçükçalık O.O.

Turan DEMİRKAYNAK

E GRB

Üc. Öğr. Gör. Mukaddes YILMAZ

 

21

 

NAİLE KARA

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

22

 

ELİF YALÇIN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

23

 

UĞUR KÖYLÜ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

24

 

MURAT AKAR

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

25

 

MEHMET ÖZER

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

Refika Küçükçalık O.O.

Pınar MÜLAYİM

F GRB

Üc. Öğr. Gör. Mukaddes YILMAZ

 

26

 

VASFİ ZENGİN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

27

 

AHMET FİDAN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

28

 

ARZU ERDEM

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

29

 

EMRE MAYDA

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

30

 

YUSUF GÜNÇÜ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

Refika Küçükçalık O.O.

Durmuş APAYDIN

G GRB.

Üc. Öğr. Gör. Ahmet UZUN

 

31

 

SERENAY ALBAYRAK

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

32

 

ZEHRA GÜRDAP

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

33

 

SONER ALDAĞ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

34

 

BETÜL PARMAKSIZOĞLU

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

Refika Küçükçalık O.O.

Gönül BEKTAŞ

H GRB

Üc. Öğr. Gör. Ahmet UZUN

 

35

 

ESRA DUMAN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

36

 

ABDULLAH CAN ÖZTÜRK

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

37

 

FATMA ÜNAL

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

38

 

MELİKE İMAN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

39

 

SERGEN KILIÇ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

Erbosan O.O.

Esra DELİCEO

I GRB

Üc. Öğr. Gör. Ahmet UZUN

 

40

 

ŞAFAK ÖZEN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

41

 

CEMALETTİN ÖZSOY

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

42

 

SERPİL AKDAĞ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

43

 

İSMAİL ERDOĞAN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

44

 

YASEMİN ÇAVUŞ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

Erbosan O.O.

Yasemin DANACI

İ GRB.

Üc. Öğr. Gör. Ömer KILIÇ

 

45

 

ÖZGE KARAKAYA

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

46

 

FATMA AK

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

47

 

KADİR YAVUZ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

48

 

MELİK ATEŞ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

Sahra Galip Özhan O.O.

Bahtiyar BİLEN

J GRB

Üc. Öğr. Gör. Ömer KILIÇ

 

49

 

ASLI BALIKCI

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

50

 

MEHMET MANSUR KAYA

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

51

 

MÜSLÜM SARIOĞLAN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

52

 

FAHRİ GENÇ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

53

 

AHMET ONGUN DOĞAN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

Sahra Galip Özhan O.O.

Fatih ALDA

K GRB

Üc. Öğr. Gör. Ömer KILIÇ

 

54

 

MUSTAFA UÇAR

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

55

 

ŞAHİN ÜNAL

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

56

 

FATMA ÖNAL

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

57

 

ERDOĞAN DEĞDAŞ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

58

 

NEVİN ERŞEN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

Salih Avgın Paşa Ortaokulu

Nezahat DEMİR

L GRB.

Üc. Öğr. Gör. Önder YILMAZ

 

59

 

AZBİYE KAYABAŞI

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

60

 

KÜBRA DUMLU

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

61

 

YAHYA YÜCEÜNÜVAR

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

62

 

HATİCE ÇAĞLIOĞLU

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

Salih Avgın Paşa Ortaokulu

Kemal ARSLAN

 

M GRB.

Üc. Öğr. Gör. Önder YILMAZ

 

63

 

ARİF SARIKAYA

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

64

 

EGE KUYULU

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

65

 

ABDULLAH DOKUMUŞ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ