Yazdırİndir

EĞİTİM FAKÜLTESİ

TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ

2016- 2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS PROGRAMI

 

DERSİN KODU VE ADI

ÖĞRETIM ELEMANIN ADI

Haf.

saati

Salon

No

Dersin Günü ve Saati

P.tesi

Salı

Çarş.

Perş

Cuma

 

 

 

 

 

 

1

SÖP102 Temel Matematik II

Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ

2

A102

 

 

 

10-12

 

SÖP104 Genel Kimya

Doç. Dr. Murat SARAÇOĞLU

2

A310

 

10-12

 

 

 

SÖP106 Türk Tarihi ve Kültürü

Prof. Dr. Remzi KILIÇ

2

A210

 

13-15

 

 

 

SÖP108 Genel Coğrafya

Öğr. Halil İbrahim GÖKBAYRAK

2

AZ08

8-10

 

 

 

 

SÖP110 Bilgisayar II (A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

4

Lab1

13-17

 

 

 

 

SÖP110 Bilgisayar II (B Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

4

Lab2

13-17

 

 

 

 

SÖP112 Türkçe II: Sözlü Anlatım

ERUZEM

2

Online

 

 

 

 

 

SÖP114 Yabancı Dil II

ERUZEM

3

Online

 

 

 

 

 

SÖP116 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tar. II

ERUZEM

2

Online

 

 

 

 

 

SÖP118 Eğitim Psikolojisi

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

3

AZ08

 

 

 

13-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

SÖP202 Türk Dili II: Cümle ve Metin Bil.

Okt. Dr. Lütfiye GÜVENÇ

2

AZ09

 

10-12

 

 

 

SÖP204 Çocuk Edebiyatı

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

2

A210

 

 

8-10

 

 

SÖP206 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği

Öğr. Halil İbrahim GÖKBAYRAK

3

A210

13-16

 

 

 

 

SÖP208 Sanat Eğitimi

Öğr. Gör. Dr. Eda KARAKUŞ

3

A102

 

 

 

 

9-12

SÖP210 Fen ve Teknoloji Lab. Uyg.  II (A Gr.)

Prof. Dr. Ahmet ŞAHİN

2

Fizik Lab

 

 

 

15-17

 

SÖP210 Fen ve Teknoloji Lab. Uyg.  II (B Gr.)

Doç. Dr. Emine GÜNERİ

2

Fizik Lab

 

 

 

13-15

 

SÖP212 Müzik Öğretimi (A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Kıvanç AYCAN

3

Güzel SanatlarFak.*

 

 

14-17

 

 

SÖP212 Müzik Öğretimi (B Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Kıvanç AYCAN

3

Güzel SanatlarFak.*

 

 

 

 

14-17

SÖP214 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi (A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

3

AZ10

9-12

 

 

 

 

SÖP214 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi (B Gr.)

Öğr. Gör. Feride ACAR

3

A308

9-12

 

 

 

 

SÖP216 Güzel Yazı Teknikleri (A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

3

A110

 

13-16

 

 

 

SÖP216 Güzel Yazı Teknikleri (B Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

3

A308

 

13-16

 

 

 

SÖP218 Bilimsel Araştırma Yöntemleri (A Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

2

A308

 

 

10-12

 

 

SÖP218 Bilimsel Araştırma Yöntemleri (B Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

2

A308

 

 

13-15

 

 

SÖP220 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

4

A102

Lab1

 

 

 

8-10

10-12

 

* : Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonu (1. Kat)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

SÖP302 Fen ve Teknoloji Öğretimi II

(A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Fulya ÖNER ARMAĞAN

3

A210

 

 

13-16

 

 

SÖP302 Fen ve Teknoloji Öğretimi II

(B Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Fulya ÖNER ARMAĞAN

3

A103

 

 

9-12

 

 

SÖP304 Türkçe Öğretimi (A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

3

A210

 

9-12

 

 

 

SÖP304 Türkçe Öğretimi (B Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

3

A308

 

9-12

 

 

 

SÖP306 Sosyal Bilgiler Öğretimi

Doç. Dr. Mustafa ÖZTÜRK

3

A210

 

 

 

9-12

 

SÖP308 Matematik Öğretimi II

Arş. Gör. Dr. Sevim SEVGİ

3

A102

 

 

 

13-16

 

SÖP310 Erken Çocukluk Eğitimi

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

2

A210

 

 

 

 

8-10

SÖP312 Sınıf Yönetimi

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

2

A102

 

15-17

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (A Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

(Arş. Gör. Büşra Nur ŞAHİN)

1

A230*

15-16

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Cengiz UZUN

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (B Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Ramazan SIDAR

1

B106

14-15

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Seyit KANAT

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (C Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Ramazan SIDAR

1

B106

15-16

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Saime TAŞDEMİR

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (D Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Ramazan SIDAR

1

B106

16-17

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Derya BOZKURT

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (E Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Tarık İSOTCU

1

B107

14-15

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Cengiz ARSLAN

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (F Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Tarık İSOTCU

1

B107

15-16

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Fikret ÖZŞAHİN

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (G Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Tarık İSOTCU

1

B107

16-17

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Duygu SERTOĞLU

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (H Gr.)

Üc. Öğr. Gör. İlyashan ŞAHİN

1

B108

14-15

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Fatma DUMAN

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (I Gr.)

Üc. Öğr. Gör. İlyashan ŞAHİN

1

B108

15-16

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Zeynep YILMAZ GÜLEK

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (İ Gr.)

Üc. Öğr. Gör. İlyashan ŞAHİN

1

B108

16-17

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Ömer ÇÖKÜK

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (J Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Vedat KUŞKAYA

1

B206

14-15

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Hülya TATLI

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (K Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Vedat KUŞKAYA

1

B206

15-16

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Adem ATICI

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (L Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Vedat KUŞKAYA

1

B206

16-17

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Gülten CEYHUN

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (M Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Fatma KENDİR

1

B207

14-15

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Filiz SAN

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (N Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Fatma KENDİR

1

B207

15-16

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Bekir DAŞRUN

4

 

8-12

 

 

 

 

SÖP314 Okul Deneyimi (O Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Fatma KENDİR

1

B207

16-17

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Meral KAYA

4

 

8-12

 

 

 

 

*: İlgili öğretim elemanının oda numarasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

SÖP402 Birleştirilmiş Sınıflarda Öğretim

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

2

A102

 

13-15

 

 

 

SÖP404 Cumhuriyet Tarihi

Doç. Dr. Cevdet KIRPIK

2

AZ08

 

10-12

 

 

 

SÖP406İlköğretimde Kaynaştırma

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

2

A210

 

 

 

 

10-12

SÖP408 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

2

A102

15-17

 

 

 

 

SÖP410Rehberlik

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

3

A210

 

 

 

 

13-16

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (A Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Bilgen İLBASMIŞ

2

A224*

8-9

8-9

 

 

 

Uyg. Öğr. Yüksel İNAN KÖK

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (B Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Bilgen İLBASMIŞ

2

A224*

 

 

8-9

16-17

 

Uyg. Öğr. Mehmet YAGAN

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (C Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Bilgen İLBASMIŞ

2

A224*

 

9-10

 

 

16-17

Uyg. Öğr. Emine KILIÇ

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (D Gr.)

Arş. Gör. Büşra Nur ŞAHİN

2

A230*

8-10

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Bilal PALALI

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (E Gr.)

Arş. Gör. Büşra Nur ŞAHİN

2

A230*

10-12

 

 

 

 

Uyg. Öğr. Saniye SALİHOĞLU

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (F Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Muhammet Bahadır ŞAHİN

2

B106

 

 

8-10

 

 

Uyg. Öğr. Züleyha DURSUN

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (G Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Muhammet Bahadır ŞAHİN

2

B106

 

 

10-12

 

 

Uyg. Öğr. Hüseyin KARABURUN

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (H Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Muhammet Bahadır ŞAHİN

2

B106

 

 

13-15

 

 

Uyg. Öğr. Azmi AKTUNÇ

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (I Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Önder DEMİR

2

B107

 

 

8-10

 

 

Uyg. Öğr. Fuat ERKMEN

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP 412 Öğretmenlik Uyg. II (İ Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Önder DEMİR

2

B107

 

 

10-12

 

 

Uyg. Öğr. Oğuz Alpaslan ZOROĞLU

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (J Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Önder DEMİR

2

B107

 

 

13-15

 

 

Uyg. Öğr. Mehmet KARABULUT

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (K Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Nazif TÜRKMEN

2

B108

 

 

8-10

 

 

Uyg. Öğr. Şahin YILDIZ

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (L Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Nazif TÜRKMEN

2

B108

 

 

10-12

 

 

Uyg. Öğr. Hasan İMİR

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (M Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Nazif TÜRKMEN

2

B108

 

 

13-15

 

 

Uyg. Öğr. Duygu YILDIRIM

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (N Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Murat BÜYÜKBAŞ

2

B206

 

 

8-10

 

 

Uyg. Öğr. Orhan SAYGILI

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP412Öğretmenlik Uyg. II (O Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Murat BÜYÜKBAŞ

2

B207

 

 

10-12

 

 

Uyg. Öğr. Hikmet SACCI

6

 

 

 

15-17

8-12

 

SÖP416 İlköğretimde Sosyal Becerilerin Geliştirilmesi (S)

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

2

A110

13-15

 

 

 

 

SÖP418 Aile Eğitimi (S)

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

2

A102

13-15

 

 

 

 

SÖP426 Türkçenin Güncel Sorunları (S)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

2

A308

13-15

 

 

 

 

*: İlgili öğretim elemanının oda numarasıdır.

                                                                                                                                    10/02/2017

                                                                                                                            Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK 

                                                                                                                                 Bölüm Başkanı