Yazdırİndir

EĞİTİM FAKÜLTESİ

TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ

2017- 2018 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS PROGRAMI

 

DERSİN KODU VE ADI

ÖĞRETIM ELEMANIN ADI

Haf.

saati

Salon

No

Dersin Günü ve Saati

P.tesi

Salı

Çarş.

Perş

Cuma

 

 

 

 

 

 

1

SÖP102 Temel Matematik II

Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ

2

A210

AZ09

 

8-9

8-9

 

 

SÖP104 Genel Kimya

Doç. Dr. Murat SARAÇOĞLU

2

A304

 

 

 

13-15

 

SÖP106 Türk Tarihi ve Kültürü

Prof. Dr. Remzi KILIÇ

2

A210

 

9-11

 

 

 

SÖP108 Genel Coğrafya

Üc. Öğr. Gör. Hasan GÖNÜLAÇAR

2

A210

 

15-17

 

 

 

SÖP110 Bilgisayar II (A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

4

Lab 1

Lab 2

15-17

13-15

 

 

 

SÖP110 Bilgisayar II (B Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

4

Lab 2

13-15

 

10-12

 

 

SÖP112 Türkçe II: Sözlü Anlatım

ERUZEM

2

 

 

 

 

 

 

SÖP114 Yabancı Dil II

ERUZEM

3

 

 

 

 

 

 

SÖP116 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tar. II

ERUZEM

2

 

 

 

 

 

 

SÖP118 Eğitim Psikolojisi

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

3

A210

 

 

13-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

SÖP202 Türk Dili II: Cümle ve Metin Bil.

Okt. Nesibe Didem KOÇAK

2

AZ01

 

 

8-10

 

 

SÖP204 Çocuk Edebiyatı

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

2

A210

10-12

 

 

 

 

SÖP206 Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği

Üc. Öğr. Gör. Hasan GÖNÜLAÇAR

3

A210

 

 

 

 

9-12

SÖP208 Sanat Eğitimi

Öğr. Gör. Feride ACAR

3

AZ01

 

 

 

14-17

 

SÖP210 Fen ve Teknoloji Lab. Uyg.  II (A Gr.)

Doç. Dr. Emine GÜNERİ

2

Fizik Lab

 

8-10

 

 

 

SÖP210 Fen ve Teknoloji Lab. Uyg.  II (B Gr.)

Doç. Dr. Emine GÜNERİ

2

Fizik Lab

 

 

 

 

13-15

SÖP212 Müzik Öğretimi (A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Kıvanç AYCAN

3

GSF

 

 

 

 

14-17

SÖP212 Müzik Öğretimi (B Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Kıvanç AYCAN

3

GSF

 

 

13-16

 

 

SÖP214 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi (A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

3

AZ10

 

13-16

 

 

 

SÖP214 Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi (B Gr.)

Öğr. Gör. Feride ACAR

3

DS

 

 

 

9-12

 

SÖP216 Güzel Yazı Teknikleri (A Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

3

A308

 

 

13-16

 

 

SÖP216 Güzel Yazı Teknikleri (B Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

3

AZ10

 

9-12

 

 

 

SÖP218 Bilimsel Araştırma Yöntemleri (A Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

2

A110

 

10-12

 

 

 

SÖP218 Bilimsel Araştırma Yöntemleri (B Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

2

A110

 

13-15

 

 

 

SÖP220 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

4

A210

Lab1

13-15

 

10-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

SÖP302 Fen ve Teknoloji Öğretimi II

(A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Fulya ÖNER ARMAĞAN

3

A101

 

13-16

 

 

 

SÖP302 Fen ve Teknoloji Öğretimi II

(B Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Fulya ÖNER ARMAĞAN

3

A101

 

9-12

 

 

 

SÖP304 Türkçe Öğretimi (A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

3

BZ05

 

 

13-16

 

 

SÖP304 Türkçe Öğretimi (B Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

3

BZ05

 

 

9-12

 

 

SÖP306 Sosyal Bilgiler Öğretimi

Doç. Dr. Mustafa ÖZTÜRK

3

A210

 

 

 

13-16

 

SÖP308 Matematik Öğretimi II (A Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ

3

A101

 

 

9-12

 

 

SÖP308 Matematik Öğretimi II (B Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ

3

A101

 

 

13-16

 

 

SÖP310 Erken Çocukluk Eğitimi

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

2

A210

15-17

 

 

 

 

SÖP312 Sınıf Yönetimi

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

2

A210

 

 

 

10-12

 

SÖP314 Okul Deneyimi (A Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

1

Ofis*

 

 

16-17

 

 

Öğr. İsmail Kazım ÖZEN

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (B Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

1

Ofis*

 

 

 

16-17

 

Öğr. Bekir SÖNMEZ

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (C Gr.)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

1

Ofis*

 

 

 

8-9

 

Öğr. Kadir PALUT

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (D Gr.)

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

1

Ofis*

 

 

16-17

 

 

Öğr. H. Murat KONCA

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (E Gr.)

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

1

Ofis*

 

 

 

16-17

 

Öğr. Hatice COŞKUNSU

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (F Gr.)

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

1

Ofis*

 

 

 

8-9

 

Öğr. Mehmet YAŞAR

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (G Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

1

Ofis*

 

 

16-17

 

 

Öğr. Serap İSOTCU

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (H Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

1

Ofis*

 

 

 

16-17

 

Öğr. Ahmet DOĞAN

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (I Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

1

Ofis*

 

16-17

 

 

 

Öğr. Yusuf DURMUŞ

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (J Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

1

Ofis*

 

 

16-17

 

 

Öğr. Sadet YILDIRIM

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (K Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

1

Ofis*

 

 

 

16-17

 

Öğr. Lebuda ERCİYES

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (L Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

1

Ofis*

 

 

 

8-9

 

Öğr. Ayhan ÇİNAR

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (M Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

1

Ofis*

 

 

16-17

 

 

Öğr. Hasan AYDOĞAN

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (N Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

1

Ofis*

 

 

 

16-17

 

Öğr. Rukiye POLAT

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (O Gr.)

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

1

Ofis*

 

 

 

8-9

 

Öğr. Özcan TAZE

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (P Gr.)

Arş. Gör. Dr. Gürkan TABAK

1

Ofis*

 

 

16-17

 

 

Öğr. Nevin ORHAN

4

 

 

 

 

 

13-17

SÖP314 Okul Deneyimi (R Gr.)

Arş. Gör. Dr. Gürkan TABAK

1

Ofis*

 

 

 

16-17

 

Öğr.Kevser KARACA YAZICI

4

 

 

 

 

 

13-17

*: İlgili öğretim elemanının oda numarasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

SÖP402 Birleştirilmiş Sınıflarda Öğretim

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

2

AZ01

 

 

10-12

 

 

SÖP404 Cumhuriyet Tarihi

Prof. Dr. Cevdet KIRPIK

2

A210

 

13-15

 

 

 

SÖP406 İlköğretimde Kaynaştırma

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

2

A210

8-10

 

 

 

 

SÖP408 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

2

AZ01

 

10-12

 

 

 

SÖP410 Rehberlik

Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

3

AZ01

13-16

 

 

 

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (A Gr.)

Arş. Gör. Büşra Nur ŞAHİN

2

Ofis*

 

 

8-10

 

 

Öğr. Recep YÜCE

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (B Gr.)

Arş. Gör. Büşra Nur ŞAHİN

2

Ofis*

 

 

10-12

 

 

Öğr. Mustafa TEMİZER

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (C Gr.)

Arş. Gör. Büşra Nur ŞAHİN

2

Ofis*

 

 

 

10-12

 

Öğr. Fatma PEKER

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (D Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Rabia ÜNAL

2

A101

 

 

 

10-12

 

Öğr. Hacer TİPİ

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (E Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Rabia ÜNAL

2

A101

 

 

 

 

13-15

Öğr. Yusuf KAHYA

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (F Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Rabia ÜNAL

2

A101

 

 

 

 

15-17

Öğr. Mustafa EROĞLU

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (G Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Murat BÜYÜKBAŞ

2

102

 

 

 

10-12

 

Öğr. Necla SAKICI

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (H Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Murat BÜYÜKBAŞ

2

102

 

 

 

 

13-15

Öğr. M. Duran GÜLTEKİN

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (I Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Murat BÜYÜKBAŞ

2

102

 

 

 

 

15-17

Öğr. Mehmet TURGUT

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (J Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Kasım BUÇAKLAR

2

AZ10

 

 

 

10-12

 

Öğr. Abidin KILINÇER

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (K Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Kasım BUÇAKLAR

2

AZ10

 

 

 

 

13-15

Öğr. Mehtap YÜKSEL

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (L Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Kasım BUÇAKLAR

2

AZ10

 

 

 

 

15-17

Öğr. Emine KARA

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (M Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Mustafa ÇAĞLIKÖSE

2

BZ05

 

 

 

10-12

 

Öğr. Fatma KAHRAMAN

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (N Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Mustafa ÇAĞLIKÖSE

2

BZ05

 

 

 

 

13-15

Öğr. Servet ATABEY

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (O Gr.)

Üc. Öğr. Gör. Mustafa ÇAĞLIKÖSE

2

BZ05

 

 

 

 

15-17

Öğr. Özlem ÖZTÜRK

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP412 Öğretmenlik Uyg. II (P Gr.)

Arş. Gör. Dr. Gürkan TABAK

2

Ofis*

 

 

 

8-9

8-9

Öğr. Büket YILDIRIM

6

 

 

 

13-16

13-16

 

SÖP416 İlköğretimde Sosyal Becerilerin Geliştirilmesi (S)

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

2

Lab 2

 

15-17

 

 

 

SÖP418 Aile Eğitimi (S)

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

2

A101

10-12

 

 

 

 

SÖP426 Türkçenin Güncel Sorunları (S)

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

2

A110

10-12

 

 

 

 

*: İlgili öğretim elemanının oda numarasıdır.

                                   

05/02/2018

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

Bölüm Başkanı