Yazdırİndir

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI ARA SINAV PROGRAMI
 
               
ALMAN DİLİ EĞİTİMİ PROGRAMI 
1. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
05.04.2018 A+B AÖP 102 Almanca Dilbilgisi-II 15.30 A-208 Arş. Gör. Yasemin Acar Çimen  
02.04.2018 A+B AÖP 104 Sözlü İletişim Becerileri-II 15.30 A-208 Arş. Gör. Yasemin Acar Çimen  
03.04.2018 A+B AÖP 106 Okuma Becerileri-II 10.30 A-208 Doç. Dr. Hüseyin Arak  
04.04.2018 A+B AÖP 108 Yazma Becerileri-II 09.00 A-208 Doç. Dr. Hüseyin Arak  
06.04.2018 A+B AÖP 110  Karşılaştırmalı Ülke Bilgisi 14.30 A-208 Arş. Gör. Yasemin Acar Çimen  
09.04.2018 A+B AÖP 112 Eğitim Psikolojisi 09.00 A-208  Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ  
06.04.2018 A+B AÖP 114 Bilgisayar-II 10.30 Bil.Lab (Yeni) Ok. Abdullah Gökşin  
31.03.-01.04.2018 A+B AÖP 116 Türkçe II: Sözlü Anlatım 08.30-12.30 online eruzem.erciyes.edu.tr  
               
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI ARA SINAV PROGRAMI
 
               
ALMAN DİLİ EĞİTİMİ PROGRAMI 
2. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
04.04.2018 A+B AÖP 202 Karşılaştırmalı Dilbilgisi 13.00 A-207 Doç. Dr. Hüseyin Arak  
05.04.2018 A+B AÖP 204 Dilbilim II 13.00 A-207 Arş. Gör. Yasemin Acar Çimen  
10.04.2018 A+B AÖP 206 Almanca Öğretiminde Yaklaşımlar II 10.30 A-207 Yrd. Doç. Dr. Aysın Kalaycı  
03.04.2018 A+B AÖP 208 Alman Edebiyatı II 13.00 A-207 Doç. Dr. Hüseyin Arak  
02.04.2018 A+B AÖP 210 İleri Okuma ve Yazma Becerileri II 10.30 A-207 Doç. Dr. Hüseyin Arak  
06.04.2018 A+B AÖP 212 Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı 09.00 A-207 Yrd. Doç. Dr. Emre Toprak  
09.04.2018 A+B AÖP 214 Bilimsel Araştırma Yönt. 10.30 A-207 Doç. Dr. Mustafa Durmuşçelebi  
               
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI ARA SINAV PROGRAMI
 
               
    ALMAN DİLİ EĞİTİMİ PROGRAMI
3. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
03.04.2018 A+B AÖP 302 Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi 14.30 A-206 Arş. Gör. Yasemin Acar Çimen  
10.04.2018 A+B AÖP 304 Özel Ögretim Yöntemleri II 13.00 A-206 Yrd. Doç. Dr. Aysın Kalaycı  
02.04.2018 A+B AÖP 306 Edebi Metin İnceleme ve Ögretimi-II 15.00 A-206 Doç. Dr. Hüseyin Arak  
09.04.2018 A+B AÖP 308 Almanca-Türkçe Çeviri II(Seç: I) 13.00 A-206 Doç. Dr. Hüseyin Arak  
06.04.2018 A+B AÖP 310 Ölçme ve Değerlendirme 10.30 A-206 Yrd. Doç. Dr. Emre Toprak  
09.04.2018 A+B AÖP 312 Türk Eğitim Tarihi 09.00 A-206 Doç. Dr. Mustafa Güçlü  
05.04.2018 A+B AÖP 314 İkinci Yabancı Dil I 10:30 A-206 Okt. Abdullah Gökşin  
11.04.2018 A AÖP 316 Topluma Hizmet Uygulamaları (A) 13.00 A-206 Doç. Dr. Hüseyin Arak  
11.04.2018 B AÖP 316 Topluma Hizmet Uygulamaları (B) 15.00 A-206 Doç. Dr. Hüseyin Arak  
               
               
               
               
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI ARA SINAV PROGRAMI
 
               
ALMAN DİLİ EĞİTİMİ PROGRAMI
4. SINIF            
Sınav Tarihi Şube/Grup No D Kodu Dersin Adı Sınav Saati Sınav Yeri Öğretim Elemanı Gözetmen
04.04.2018 A+B AÖP 402  Türkçe - Almanca Çeviri (Seç: IV) 10:30 A-205 Doç. Dr. Hüseyin Arak  
02.04.2018 A+B AÖP 404  Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi 13.00 A-205 Arş. Gör. Dr. Durdane Tor  
05.04.2018 A+B+C AÖP 406  Öğretmenlik Uygulaması (A+B+C) 13.00 A-205 Arş. Gör. Yasemin Acar Çimen  
10.04.2018 A+B AÖP 408 Yabancı Dil Öğretm. Mes. Gel. (Seç) 14.30 ERUZEM Yrd. Doç. Dr. Aysın Kalaycı  
31.03.-01.04.2018 A+B AÖP 410 Atatürk İlkeleri ve Inkilap Tarihi 08.30-12.30 online ERUZEM http://eruzem.erciyes.edu.tr/  
05.04.2018 A+B AÖP 412 Kültürler Arası İletişim (Seçm. II) 09.00 A-205 Okt. Abdullah Gökşin