Yazdırİndir

 

EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI (NORMAL ÖĞRETİM) 2016–2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI

 

 

1. SINIF

 

Ders Adı

Öğretim Elemanı

Ders Saati

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

RPD 102

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II

ERUZEM

2

 

 

 

 

 

 

RPD 104

Türkçe-II: Sözlü Anlatım

ERUZEM

2

 

 

 

 

 

 

RPD 106

Yabancı Dil-II

ERUZEM

3

 

 

 

 

 

 

RPD 108

Bilgisayar -II

Yrd. Doç. Dr.

M. İzzettin YILMAZER

4

LAB-B

 

8-12

 

 

 

RPD 110

Gelişim Psikoloji

Doç. Dr. Hasan BOZGEYİKLİ

3

BZ-04

 

 

9-12

 

 

RPD 112

Sosyal Antropoloji

Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

3

BZ-04

9-12

 

 

 

 

RPD 114

Eğitim Felsefesi

Yrd. Doç. Dr.

Candan HAMURCU

2

BZ-04

 

13-15

 

 

 

RPD 116

Kaynak Tarama ve Rapor Yazma

Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

3

BZ-04

 

 

 

9-12

 

RPD 118

Türk Eğitim Tarihi

Prof. Dr. Remzi KILIÇ

2

BZ-04

 

 

13-15

 

 

 

 

2. SINIF

 

Ders Adı

 

 

Öğretim Elemanı

 

 

Ders Saati

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

RPD 202

İstatistik-II

Doç. Dr.

Mustafa DURMUŞÇELEBİ

3

B-102

 

8-11

 

 

 

RPD 204

Test Dışı Teknikler

Öğretmen

Rahmi DANİŞMENT

3

B-102

 

 

 

10-12

13-14

 

RPD 206

Öğrenme Psikolojisi

Yrd. Doç. Dr.

Habib HAMURCU

3

B-102

 

13-16

 

 

 

RPD 208

İnsan İlişkileri ve İletişim

Öğrt. Gör. Hatice ŞAHİN

4

B-102

 

 

8-9

14-17

 

RPD 210

Sınıf Yönetimi

Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

2

B-102

 

 

 

 

9-11

RPD 212

Sosyal Psikoloji

Doç. Dr. Hasan BOZGEYİKLİ

3

B-102

 

 

13-16

 

 

RPD 214

Öğretim İlke ve Yöntemleri

Öğrt. Gör. Hatice ŞAHİN

3

B-102

 

11-12

 

8-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. SINIF

 

Ders Adı

 

 

Öğretim Elemanı

 

 

Ders Saati

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

RPD 302

Grupla Psikolojik Danışma

Yrd. Doç. Dr. Evrim ÇETİNKAYA YILDIZ

3

BZ-02

9-12

 

 

 

 

RPD 304

Rehberlikte Program Geliştirme

Doç. Dr.

Mustafa DURMUŞÇELEBİ

3

BZ-02

8-9

 

 

 

15-17

RPD 306

Psikolojik Danışma Kuramları

Yrd. Doç. Dr.

Habib HAMURCU

3

BZ-02

13-16

 

 

 

 

RPD 308

Mesleki Rehberlik ve Danışma Uygulaması

(Koordinatör) Yrd. Doç. Dr. Evrim ÇETİNKAYA YILDIZ Arş. Gör. Sümeyye DERİN

(Öğretim Yardımcısı)

5

BZ-02

 

 

 

9-12

13-15

 

RPD 310

Davranış Bozuklukları

Doç. Dr.

Hasan BOZGEYİKLİ

3

BZ-02

 

13-16

 

 

 

RPD 316-s

Özel Eğitim Kur. Psi. Dan. ve Rehberlik

Öğr. Gör. Hatice ŞAHİN

3

BZ-02

 

 

13-16

 

 

RPD 318-s

İlköğretimde Rehberlik Hizmetleri

Yrd. Doç. Dr.

Candan HAMURCU

3

BZ-03

 

 

13-16

 

 

RPD 322-s

Kurum Kültürü

Prof. Dr.

Mustafa ÇELİKTEN

3

BZ-02

 

9-12

 

 

 

RPD 326-s

Karşılaştırmalı Eğitim

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

3

BZ-03

 

9-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. SINIF

 

Ders Adı

 

 

Öğretim Elemanı

 

 

Ders Saati

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

RPD402

RPD’de Alan Çalışması

Öğretmen

Rahmi DANİŞMENT

5

B-104

 

 

 

14-16

8-11

RPD 404

Rehb. Ve Psi. Dan. Sem.

Yrd. Doç. Dr.

 Habib HAMURCU

4

B-104

 

 

 

9-12

13-14

 

RPD 406

Meslek Etiği ve Yasal Konular

Yrd. Doç. Dr. Evrim ÇETiNKAYA YILDIZ

2

B-104

13-15

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-A-B-C

Uc. Öğr. Gör.

Ayşe Fikriye SARSIKOĞLU

3

Ofis

 

8-9

8-9

8-9

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-A

Uyg. Öğr. Mehpare YÜKSEL

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-B

Uyg. Öğr. Emine AKMAN

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-C

Uyg. Öğr. Ahmet NEVAR

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-D-E-F

Uc. Öğr. Gör. Başak SÖNMEZER

3

Ofis

 

8-9

8-9

8-9

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-D

Uyg. Öğr. Canberk DEMİRTAŞ

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-E

Uyg. Öğr. Tuğba ERDENİZ

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-F

Uyg. Öğr. Havva ÖZKAN

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-G-H-İ

Uc. Öğr. Gör. Ahmet AYDEMİR

3

Ofis

 

8-9

8-9

8-9

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-G

Uyg. Öğr. Seher KAYA

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-H

Uyg. Öğr. Selda AKSU

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-İ

Uyg. Öğr.  Menderes KÖYLÜ

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-J-K-L

Uc. Öğr. Gör. Mehmet KAYNAK                                                

3

Ofis

 

8-9

8-9

8-9

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-J

Uyg. Öğr.  Deniz ALVER

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-K

Uyg. Öğr. Elif Sultan ALTINTAŞ

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-L

Uyg. Öğr.  Emine AKKAYMAK

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-M-N-O

Uc. Öğr. Gör. Ali DOĞAN

3

Ofis

 

8-9

8-9

8-9

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-M

Uyg. Öğr. Mustafa YÜCE

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-N

Uyg. Öğr.  Solmaz DÜŞÜNCELİ

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 408

Kurum Deneyimi-O

Uyg. Öğr.  Rabia İNCEDAĞ

4

 

8-12

 

 

 

 

RPD 410-s

Okullarda Şiddet

Yrd. Doç. Dr. Evrim ÇETİNKAYA YILDIZ

3

B-104

 

9-12

 

 

 

RPD 412-s

Ölçek Gel. Ve Uy.

Doç. Dr.

Semra DEMİR BAŞARAN

3

B-104

 

 

9-12

 

 

RPD 414-s

RPD’de Güncel Sorunlar

Doç. Dr.

Hasan BOZGEYİKLİ

3

BZ-04

 

9-12

 

 

 

RPD 418-s

Eğitimde Yeni Yönelimler

Prof. Dr.

Mustafa ÇELİKTEN

3

B-104

 

 

 

 

11-12

13-15

RPD 420-s

Çocuk İhmali ve İstismarı

Yrd. Doç. Dr.

Habib HAMURCU

3

B-102

 

 

 

 

11-12

13-15

RPD 422-s

Nitel Araştırma

Doç. Dr.

Mustafa DURMUŞÇELEBİ

3

BZ-04

 

 

 

 

11-12

13-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. SINIF

 

Ders Adı

 

 

Öğretim Elemanı

 

 

Ders Saati

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

İRPD 302

Grupla Psikolojik Danışma

Yrd. Doç. Dr. Evrim ÇETİNKAYA YILDIZ

3

B-103

16-18

 

19-20

 

 

İRPD 304

Rehberlikte Program Geliştirme

Doç. Dr.

Mustafa DURMUŞÇELEBİ

3

B-103

21-22

 

 

 

20-22

İRPD 306

Psikolojik Danışma Kuramları

Yrd. Doç. Dr.

 Habib HAMURCU

3

B-103

18-21

 

 

 

 

İRPD 308

Mesleki Rehberlik ve Danışma Uygulaması

(Koordinatör)

Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

Arş. Gör. Sümeyye DERİN

(Öğretim Yardımcısı)

5

B-103

 

 

20-22

15-17

20-21

 

İRPD 310

Davranış Bozuklukları

Doç. Dr. Hasan BOZGEYİKLİ

3

B-103

 

16-19

 

 

 

İRPD 316-s

Özel Eğitim Kur. Psi. Dan. ve Rehberlik

Öğr. Gör. Hatice ŞAHİN

3

B-103

 

 

16-19

 

 

İRPD 318-s

İlköğretimde Rehberlik Hizmetleri

Yrd. Doç. Dr.

Candan HAMURCU

3

B-101

 

 

16-19

 

 

İRPD 322-s

Kurum Kültürü

Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

3

B-103

 

19-22

 

 

 

İRPD 326-s

Karşılaştırmalı Eğitim

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

3

B-101

 

19-22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. SINIF

 

Ders Adı

 

 

Öğretim Elemanı

 

 

Ders Saati

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

İRPD 402

RPD’de Alan Çalışması

Öğretmen

 Rahmi DANİŞMENT

5

B-104

 

 

18-21

16-17

 20-21

İRPD 404

Rehb. Ve Psi. Dan. Sem.

Yrd. Doç. Dr.

 Habib HAMURCU

4

B-104

 

 

 

17-20

21-22

İRPD 406

Meslek Etiği ve Yasal Konular

Yrd. Doç. Dr.

 Evrim ÇETİNKAYA YILDIZ

2

B-104

 

15-17

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-

A-B-C (Gruplar)

(Koordinatör)

Yrd. Doç. Dr. Candan HAMURCU

Arş Gör. Dr. Emre TOPRAK

(Öğretim Yardımcısı)

1

Ofis

 

 

8-9

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-A

Uyg. Öğr. İbrahim GÜNGÖR

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-B

Uyg. Öğr. Nurhan POLAT

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-C

Uyg. Öğr.  Fadime KARAGEDİK

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-

D-E-F (Gruplar)

(Koordinatör)

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

Arş Gör. Almıla  Elif  SELÇUKLU

(Öğretim Yardımcısı)

3

Ofis

 

8-9

8-9

8-9

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-D

Uyg. Öğr. Özgün ALTINOLUK

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-E

Uyg. Öğr.  Sıdıka YEŞİL

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-F

Uyg. Öğr.  Songül KARATAŞ

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-

G-H-İ (Gruplar)

(Koordinatör)

Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

Arş Gör. Sümeyye DERİN

(Öğretim Yardımcısı)

3

Ofis

 

8-9

8-9

8-9

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-G

Uyg. Öğr.  Emine YÖNDEM

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-H

Uyg. Öğr.  Canan PEKEL

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-İ

Uyg. Öğr.  Evren BURSA

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-

J-K-L (Gruplar)

(Koordinatör)

Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

Arş Gör. Dr. Bilgin NAVRUZ

(Öğretim Yardımcısı)

3

Ofis

 

8-9

8-9

8-9

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-J

Uyg. Öğr.  Ayşe GÜNDÜZ

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-K

Uyg. Öğr. Demet BAYKARA

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-L

Uyg. Öğr.  Merve KARAMAN

4

 

  8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-

M-N-O (Gruplar)

(Koordinatör)

Yrd. Doç. Dr. Evrim

ÇETİNKAYA YILDIZ

Arş. Gör. Dilruba AKKAYA

(Öğretim Yardımcısı)

3

Ofis

 

8-9

8-9

8-9

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-M

Uyg. Öğr.  Züleyha SARI

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-N

Uyg. Öğr. Yücel Hakan ÜNSAL

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 408

Kurum Deneyimi-O

Uyg. Öğr. Sevda KARABULUT

4

 

8-12

 

 

 

 

İRPD 410-s

Okullarda Şiddet

Yrd. Doç. Dr.

Evrim ÇETİNKAYA YILDIZ

3

B-104

21-22

17-19

 

 

 

İRPD 412-s

Ölçek Gel. Ve Uy.

Doç. Dr.

Semra DEMİR BAŞARAN

 

B-104

 

 

15-18

 

 

İRPD 414-s

RPD’de Güncel Sorunlar

Doç. Dr. Hasan BOZGEYİKLİ

3

B-104

 

19-22

 

 

 

İRPD 418-s

Eğitimde Yeni Yönelimler

Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

3

B-104

 

 

21-22

20-22

 

İRPD 420-s

Çocuk İhmali ve İstismarı

Yrd. Doç. Dr.

Habib HAMURCU

3

B-101

 

 

 

 

17-20

İRPD 422-s

Nitel Araştırma

Doç. Dr.

Mustafa DURMUŞÇELEBİ

3

B-103

 

 

 

 

17-20

                                                                                              Prof. Dr. Remzi KILIÇ

                                                                                                Bölüm Başkanı

 

T.C.

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI KURUM DENEYİMİ (NORMAL EĞİTİM) DERSİNE AİT UYGULAMA LİSTESİ

Sıra

Öğrenci T.C.Kimli

Öğrenci Adı-Soyad

Öğrenci  Bölüm/Program

Adı

Uygulama Okulunun Ad

Uygulama Öğretmeni

Uygulama Öğretim Elemanı/T.C. kimlik No/Anabilim Dalı

1

10255341506

LÜTFİYE SEVİNÇ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

Refika KÜÇÜKÇALIK

Ortaokulu

 

 

Mehpare YÜKSEL

 

 

Uc. Öğr. Gör.

Ayşe Fikriye SARSIKOĞLU

 (A Grubu)

2

13282341228

OZAN YARDIMCI

3

48166416860

FATMA AVŞAR

4

35476832176

MUSTAFA DEMİR

5

52681041322

BERİKA ARSLAN

6

26186135596

MİHRİBAN ACIKMAZ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

 

50 Yıl Dedeman İHO

 

 

 

Emine AKMAN

 

Uc. Öğr. Gör.

Ayşe Fikriye SARSIKOĞLU

 (B Grubu)

7

20990658098

NİHAL ÖZ

8

47680423026

FERAY ÇOPUR

9

33436957730

MUSTAFA KEMAL KALKAN

10

47692670180

ŞEYMA NUR ÖZEN

11

33208894928

İKBAL AKKAYA

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

 

50 Yıl Dedeman İHO

 

 

Ahmet NEVAR

 

Uc. Öğr. Gör.

Ayşe Fikriye SARSIKOĞLU

 (C Grubu)

12

51049366060

ÖZGENUR AYDEMİR

13

46630739200

ÇAĞLA MURTEZAOĞLU

14

27383291498

SAİDE SENA DOĞAN

15

45511495532

BATUHAN ANASOY

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

 

Besime Özderici

Ortaokulu

 

 

 

Canberk DEMİRTAŞ

Uc. Öğr. Gör.  

Başak SÖNMEZER

 (D Grubu)

16

44470791938

SEDA KILIÇ

17

32107691706

ŞULE BODUR

18

22828749800

ELİF TUBA UĞRAŞ

19

23212988140

SİNEM AKŞAR

20

15514476890

ESMA BAHAR ÇAKMAK

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

Besime Özderici   Ortaokulu

 

 

 

Tuğba ERDENİZ

 

Uc. Öğr. Gör.

 Başak SÖNMEZER

 (E Grubu)

21

49771790048

MERVE KARABULUT

22

55489416798

YUSUF FİDAN

23

47704417598

DERYA TAŞKIN

24

61219313084

MELİKE ÇAMDALI

25

29327319466

EBRU BAŞAK

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

75. Yıl Mühibe

Germirli

İlk/Ortaokulu

 

 

 

Havva ÖZKAN

 

Uc. Öğr. Gör.

Başak SÖNMEZER

 (F Grubu)

26

17072180646

OSMAN KAYAN

27

20129337580

AYŞE NUR PER

28

57061109852

SETANAY ÖZGÜR

29

48802218216

NURBANU YILDIZ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

 

Sahra Galip Özsan

İlk/Ortaokul

 

 

 

 

Seher KAYA

 

Uc. Öğr. Gör.

 Ahmet AYDEMİR

 (G Grubu)

30

14150536982

SEMİHA ATALAY

31

56791121608

EDA KOÇYİĞİT

32

57343100676

FATİH BEDİR

33

38663241676

FATİH ER

34

26125974040

AYŞE GÜNDÜZ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

Fatma Zehra Dülgeroğlu

İlk/Ortaokulu

 

Selda AKSU

 

 

Uc. Öğr. Gör.

 Ahmet AYDEMİR  

 (H Grubu)

35

66478132636

BAYRAM ERDOĞAN

36

51325303574

TUĞBA ALTINOLUK

37

51064299466

YAKUP DÜZGÜN

38

18311141404

HARUN KILIÇ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

TOKİ Şht.

Levent Çetinkaya  İlk/Ortaokulu

 

Menderes KÖYLÜ

Uc. Öğr. Gör.

Ahmet AYDEMİR

 (I Grubu)

39

44521294180

MERVE YÜKSEL

40

19262376242

MERVENUR ÇİMEN

41

22579241462

FEYZANUR ÖZTÜRK

42

12734576386

ÇAĞRI AKDAMAR

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

Sabahat Hıfzı Gözüböyük

İHO

 

Deniz ALVER

Uc. Öğr. Gör.

Mehmet KAYNAK

 (J Grubu)

43

37543784494

YETER ER

44

60232522428

KENAN AYAS

45

55381415844

EMEL BAY

46

21619013250

BUKET KILIÇ

47

61699144864

ABDULLAH KANTARCI

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Ferudun Cıngıllı

İlkokulu

 

Elif Sultan ALTINTAŞ

 

Uc. Öğr. Gör.  

Mehmet KAYNAK

 (K Grubu)

48

59680218694

EMİNE AŞKAN

49

11114301136

MERT DAYALI

50

23822468308

TUĞBA MUTLU

51

22456172100

SÜMEYYE ARSLAN

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Ferudun Cıngıllı

İlkokulu

 

Emine AKKAYMAK

 

Uc. Öğr. Gör.

Mehmet KAYNAK

 (L Grubu)

52

57277541750

MUHAMMED EMİN ŞAHİN

53

55582390322

ŞEREF YELER

54

43462554766

AYŞE SEVİNÇ

55

34351852360

HİLAL TAŞYÜREK

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Nuh Mehmet

küçük Çalık

Lisesi

 

Mustafa YÜCE

Uc. Öğr. Gör. Ali DOĞAN

 (M Grubu)

56

18313124474

AHMET BURAK ÇÜRÜK

57

21995347864

ŞEYMA ESEN

58

12022473236

EMİNE GÜMÜŞ

59

61534383878

ÖZNUR AKMAN

60

42703584654

ZEYNEP KİRAZ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Nuh Mehmet

küçük Çalık

Lisesi

 

Solmaz DÜŞÜNCELİ

 

 

Uc. Öğr. Gör. Ali DOĞAN

 (N Grubu)

 

61

39275130662

ÜMMÜGÜLSÜM GÜRGÜ

62

49246370768

MESUT YILMAZ

63

 

34946089430

SEMA  KÖYBAŞI

64

54382230142

BÜŞRA  ŞAHAN

65

47074429658

SEYİT ALİ KORKMAZ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Erkilet Ali

Osman Özel Ortaokulu

 

Rabia İNCEDAĞ

 

 

Uc. Öğr. Gör.  Ali DOĞAN

 (O Grubu)

 

66

13547312758

TUĞBA CİNGİL

67

26618110702

ESMA MİLLİDERE

68

65902164878

ELİF PATLAK

 

T.C.

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI KURUM DENEYİMİ (İKİNCİ EĞİTİM) DERSİNE AİT UYGULAMA LİSTESİ

Sıra

Öğrenci T.C.Kimli

Öğrenci Adı-Soyad

Öğrenci Bölüm/

Program Adı

Uygulama Okulunun Ad

Uygulama Öğretmeni

Uygulama Öğretim Elemanı/T.C. kimlik No/Anabilim Dalı

1

51757283154

FATİH DURMUŞ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

Argıncık Meslek ve Teknik

Anadolu Lisesi

 

 

Nalan DOĞAN

 

(Koordinatör) Yrd. Doç. Dr. Candan HAMURCU

Arş Gör. Emre TOPRAK Öğretim yardımcısı

 

(A Grubu)

2

38626733514

FATİH KARAKOÇ

3

17075428790

AHMET KÜÇÜKOĞLU

4

15836269606

KEVSER YILDIRIM

5

32870434258

MELEK AYBÜKE İYİLER

6

51991352982

ŞEYMA KARPUZ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

Nuh Mehmet Baldöktü

Anadolu Lisesi

 

 

Nurhan POLAT

 

(Koordinatör) Yrd. Doç. Dr. Candan HAMURCU

Arş Gör. Emre TOPRAK Öğretim yardımcısı

 

(B Grubu)

7

17216428832

BURCU DEMİRCAN

8

33439888512

EDANUR ULUTAŞ

9

54913610740

EBRU ÖZÜDOĞRU

10

33364683770

BAŞAK YAĞMUR GÜNDÜZOĞLU

11

36418463342

MUSTAFA UYAR

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

           Erbosan

Ortaokulu

 

 

Fadime KARAGEDİK

 

(Koordinatör) Yrd. Doç. Dr. Candan HAMURCU

Arş Gör. Emre TOPRAK Öğretim yardımcısı

 

(C Grubu)

12

37081797956

YILMAZ DEMİR

13

45922481476

RIDVAN GÜNGÖR

14

54424197792

SETENAY BEŞTEPE

15

43480554878

BERRANUR KENDİR

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

Müncübe

Cıngıllıoğlu

Ortaokulu

 

 

 

Özgün ALTINOLUK

(Koordinatör) Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

Arş Gör. Almıla  Elif  SELÇUKLU Öğretim yardımcısı

 

(D Grubu)

16

25529336690

ABDULLAH NARİN

17

23396351440

YAHYA AHMET TEKİN

18

10845170400

GİZEM SEVİL ÖZ

19

41675142718

ALİ COŞKUN TOPALOĞLU

20

25006944202

SÜMEYYE GÖZEN

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

Mehmet Alçı

İlkokulu

 

Sıdıka YEŞİL

(Koordinatör) Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

Arş Gör. Almıla  Elif  SELÇUKLU Öğretim yardımcısı

 

(E Grubu)

21

18187112942

HİLMİ MARAŞLIOĞLU

22

17720173402

FATMA HERDEM

23

64366053766

HİLMİ BUĞRA AVAN

24

21113026602

SERGEN BOZ

25

44926514432

OSMAN CIRDI

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

            Mehmet Alçı

 İlkokulu

 

 

Songül KARATAŞ

(Koordinatör) Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

Arş Gör. Almıla  Elif  SELÇUKLU Öğretim yardımcısı

 

(F Grubu)

26

17912415426

SÜMEYYE ÇALIŞKAN

27

47536683406

KÜBRA İKİZ

28

45598229914

LEYLA SULTAN AKPINAR

29

15316253736

İSMET CAN TURHAN

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

 

Kadir Has

Ortaokulu

 

 

 

Emine YÖNDEM

(Koordinatör) Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

Arş Gör. Sümeyye DERİN Öğretim yardımcısı

 

(G Grubu)

30

52225267034

MİNE KÖSE

31

20893086882

ASİYE OKAN

32

52036059460

MUHAMMET ALİ ŞIK

33

19873023160

MERVE NURSİMA ŞAFAK

34

46342896338

NURSEDEF ÖZTÜRK

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

Kadir Has

Ortaokulu

 

 

Canan PEKEL

(Koordinatör) Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

Arş Gör. Sümeyye DERİN Öğretim yardımcısı

 

(H Grubu)

35

31390957568

ENES METEHAN ŞAHİN

36

21383110414

MUSTAFA KAMİL KILIÇ

37

27398346664

TUĞBA KAYA

38

64624011408

ÇEŞMİNAZ TORLAK

39

27839089174

BAHAR ALTIPARMAK

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

            Kadir Has

Ortaokulu

 

         Evren BURSA

(Koordinatör) Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

Arş Gör. Sümeyye DERİN Öğretim yardımcısı

 

(İ Grubu)

40

15095341884

BÜŞRA AKDEMİR

41

29119735108

BÜŞRA BAŞGÖÇEROĞLU

42

31657947912

DUYGU ÖÇALAN

43

14636530480

HÜSEYİN BOZKURT

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

Sümer

Ortaokulu

 

Ayşe GÜNDÜZ

 

(Koordinatör) Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

Arş Gör. Dr. Bilgin NAVRUZ Öğretim yardımcısı

 

(J Grubu)

44

32674913904

CANSU SOYMAZLUMO

45

15383715700

SAMAHAT ALTINKAYA

46

13148024654

EMRE SABIR

47

16435186004

ASLIHAN TAŞYÜREK

48

13336288936

VİLDAN KARADENİZ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

              Kocasinan Anadolu Lisesi

 

 

Yusuf DERGEÇ

(Koordinatör) Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

Arş Gör. Dr. Bilgin NAVRUZ Öğretim yardımcısı

 

(K Grubu)

49

16021261504

YUSUF ASABİ

50

11782450402

GÜLÜSTAN İLHAN

51

67114116782

KUMEYRE MERVE KÜÇÜK

52

19634366918

ABDUSSAMET KÖSE

53

57550521516

RESUL TÜRKMEN

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

Sümer

Ortaokulu

 

 

Merve KARAMAN

(Koordinatör) Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

Arş Gör. Dr. Bilgin NAVRUZ Öğretim yardımcısı

 

(L Grubu)

54

43282181920

GÜLBAHAR BOZKURT

55

46015715706

GAMZE GÜVEN

56

38638716024

SENA EMRE

57

49528563574

AYHAN FERHAT ÖZANLAK

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

 

Refika KÜÇÜKÇALIK

Ortaokulu

 

 

Züleyha SARI

 

(Koordinatör) Yrd. Doç. Dr. Evrim

ÇETİNKAYA YILDIZ

Arş. Gör. Dilruba AKKAYA Öğretim yardımcısı

 

(M Grubu)

58

21359729558

MUSTAFA TALHA AYTEKİN

59

19073368108

GÖKÇE KALALİ

60

53692742772

AYŞE TİLKİ

61

29554714478

MURAD SAİD ÖZER

62

44077693550

MELİKE YOLCU

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

Refika KÜÇÜKÇALIK

Ortaokulu

 

Yücel Hakan ÜNSAL

 

(Koordinatör) Yrd. Doç. Dr. Evrim

ÇETİNKAYA YILDIZ

Arş. Gör. Dilruba AKKAYA Öğretim yardımcısı

 

(N Grubu)

63

22907254898

DURMUŞ BURAK

64

20395113666

HASAN AY

65

10568290034

SÜREYYA KÖROĞLU

66

23654209988

KÜBRA YALÇIN

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

 

Refika KÜÇÜKÇALIK

Ortaokulu

 

 

Sevda KARABULUT

 

(Koordinatör) Yrd. Doç. Dr. Evrim

ÇETİNKAYA YILDIZ

Arş. Gör. Dilruba AKKAYA Öğretim yardımcısı

 

(O Grubu)

67

27760295064

SÜMEYRA ÇINAR

68

53578222060

KÜBRA ULUTOPCU

69

14732273212

NURAN KAFA