Yazdırİndir

 

EĞİTİM FAKÜLTESİ

EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ

2017- 2018 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI LİSANS PROGRAMI

Sınıf

Dersin Kodu Ve Adı

Öğretim Elemanı                Unvanı, Adı Soyadı

Haftalık
Ders Saati

Salon No

Dersin Günü ve Saati

Pazartesi

Salı

Çrşmb

Perşembe

Cuma

1

RPD102 Atatürk İlkeleri Ve İnkılap Tarihi II

ERUZEM

2

ERUZEM

 

 

 

 

 

RPD104 Türkçe II-Sözlü
Anlatım

ERUZEM

2

 

 

 

 

 

RPD106 Yabancı Dil II

ERUZEM

3

 

 

 

 

 

RPD108 Bilgisayar-II A Gurubu

Yrd. Doç. Dr.
M. İzzettin YILMAZER

4

LAB-B

 

 

 

08-12

 

RPD108 Bilgisayar-II B Gurubu

Yrd. Doç. Dr.
M. İzzettin YILMAZER

4

LAB-B

 

 

 

13-17

 

RPD110 Gelişim Psikolojisi-I

Koordinatör
Yrd. Doç. Dr. Candan HAMURCU
Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Almıla Elif SELÇUKLU

3

BZ-04

 

09-12

 

 

 

RPD112 Sosyal Antropoloji

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

3

BZ-04

13-16

 

 

 

 

RPD114 Eğitim Felsefesi

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

2

BZ-04

 

 

 

 

11-12/
13-14

RPD116 Kaynak Tarama ve Rapor Yazma

Yrd. Doç. Dr. Emre TOPRAK

3

BZ-04

 

 

09-12

 

 

RPD118 Türk Eğitim Tarihi

Prof. Dr. Remzi KILIÇ

2

BZ-04

 

 

13-15

 

 

2

RPD202 İstatistik-II A Gurubu

Yrd. Doç. Dr. Emre TOPRAK

3

LAB-B

09-12

 

 

 

 

RPD202 İstatistik-II B Gurubu

Yrd. Doç. Dr. Emre TOPRAK

3

LAB-B

 

09-12

 

 

 

RPD204 Test Dışı Teknikler

Doç. Dr. Hasan BOZGEYİKLİ

3

B-102

 

 

13-16

 

 

RPD206 Öğrenme Psikolojisi

Üc. Öğrt. Gör. Ayşe SARSIKOĞLU

3

B-102

14-17

 

 

 

 

RPD208 İnsan İlişkileri ve İletişim

Öğr. Gör. Hatice ŞAHİN

4

B-102

 

 

08-12

 

 

RPD210 Sınıf Yönetimi

Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

2

B-102

 

13-15

 

 

 

RPD212 Sosyal Psikoloji

Koordinatör
Yrd. Doç. Dr. Emre TOPRAK
Öğretim Yardımcısı
Arş. Gör. Sümeyye DERİN

3

B-102

 

 

 

 

09-12

RPD214 Öğretim İlke ve
Yöntemleri

Yrd. Doç. Dr. Candan HAMURCU

3

B-102

13-14

15-17

 

 

 

3

RPD 302 Grupla Psikolojik
Danışma

Yrd. Doç. Dr. Evrim
ÇETİNKAYA YILDIZ

3

BZ-02

 

09-12

 

 

 

RPD304 Rehberlikte Program
Geliştirme

Doç. Dr. Semra DEMİR BAŞARAN

3

BZ-02

 

 

09-12

 

 

RPD306 Psikolojik Danışma Kuramları

Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

3

BZ-02

09-12

 

 

 

 

RPD308 Mesleki Rehberlik ve
Danışma Uygulaması

Doç. Dr. Hasan BOZGEYİKLİ

5

BZ-02

 

 

 

08-12/
13-14

 

RPD310 Davranış Bozuklukları

Öğrt. Gör. Bilge ERTAŞ

3

BZ-02

 

13-16

 

 

 

RPD314 Endüstride PDR (S)

Doç. Dr. Hasan BOZGEYİKLİ

3

BZ-02

 

 

 

 

09-12

RPD316 Özel Eğitim Kurumlarında PDR (S)

Öğrt. Gör. Hatice ŞAHİN

3

BZ-02

 

 

13-16

 

 

RPD 318 İlköğretimde Rehberlik
Hizmetleri (S)

Yrd. Doç. Dr. Candan HAMURCU

3

BZ-02

14-17

 

 

 

 

RPD322 Kurum Kültürü (S)

Yrd. Doç. Dr. Emre TOPRAK

3

BZ-03

13-16

 

 

 

 

4

RPD402 RPD Alan Çalışması

Yrd. Doç. Dr. Evrim
ÇETİNKAYA YILDIZ

5

B-104

10-12/

13-15

15-16

 

 

 

RPD404 RPD Semineri

Doç. Dr. Hasan BOZGEİYKLİ

4

B-104

 

 

 

 

13-17

RPD406 Meslek Etiği ve Yasal
Konular

Yrd. Doç. Dr. Evrim
ÇETİNKAYA YILDIZ

2

B-104

 

13-15

 

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi A Grubu Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Dilruba AKKAYA

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Ayşegül KÖPRÜ

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi B Grubu Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Dilruba AKKAYA

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Yasemin ÇANDIR

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi C Grubu Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Dilruba AKKAYA

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Merve KARAMAN

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi D Grubu Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. İzzettin
YILMAZER

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Murat BORAN

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Demet BAYKARA

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi E Grubu Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. İzzettin
YILMAZER

1+4

Ofis

08.-09

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Murat BORAN

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Ayşe GÜNDÜZ

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi F Grubu Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. İzzettin
YILMAZER

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Murat BORAN

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Meltem KAŞIKÇI

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi G Grubu Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Emre TOPRAK

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Almıla E. SELÇUKLU

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Ümmihani GÜZEL

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi H Grubu Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Emre TOPRAK

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Almıla E.SELÇUKLU

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Fatma İÇER

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi I Grubu Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Emre TOPRAK

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Almıla E.SELÇUKLU

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Mumduha GÖK

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi J Grubu Koordinatör

Ücretli Öğr. Savaş SESLİ

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Hideyet ALTAY

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi K Grubu Koordinatör

Ücretli Öğr. Savaş SESLİ

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Erhan HÖBEK

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi L Grubu Koordinatör

Ücretli Öğr. Savaş SESLİ

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Ayla ÇOLAK

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi M Grubu Koordinatör

Ücretli Öğr. Ahmet AYDEMİR

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Çiğdem SESLİ

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi N Grubu Koordinatör

Ücretli Öğr. Ahmet AYDEMİR

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Nihal ZENGİN

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD408 Kurum Deneyimi O Grubu Koordinatör

Ücretli Öğr. Ahmet AYDEMİR

1+4

Ofis

08-09

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Elmas ATICI

 

U.Okulu

 

 

08-12

 

 

RPD410 Okullarda Şiddet

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

3

B-104

 

08-09

 

 

08-10

RPD412 Ölçek Geliştirme ve
Uyarlama

Doç. Dr. Mustafa
DURMUŞÇELEBİ

3

B-104

15-16

 

 

 

10-12

RPD414 RPD’de Güncel Sorunlar (S)

Doç. Dr. Hasan BOZGEYİKLİ

3

B-104

 

 

 

14-17

 

RPD416 Kültüre Duyarlı Psikolojik Danışma (S)

Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

3

BZ-02

 

 

 

14-17

 

RPD418 Eğitimde Yeni
Yönelimler (S)

Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

3

B-104

 

 

13-16

 

 

RPD422 Nitel Araştırma (S)

Doç. Dr. Semra DEMİR BAŞARAN

3

BZ-03

 

 

13-16

 

 

II. Öğretim

4

İRPD402 RPD Alan Çalışması

Yrd. Doç. Habib HAMURCU

5

B-104

 

19-22

 

20-22

 

İRPD404 RPD Semineri

Doç. Dr. Hasan BOZGEİYKLİ

4

B-104

21-22

 

 

 

19-22

İRPD406 Meslek Etiği ve Yasal
Konular

Yrd. Doç. Dr. Evrim
ÇETİNKAYA YILDIZ

2

B-104

 

16-18

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi A Grubu Koordinatör

Arş. Gör. Dr. Dürdane TOR

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Orhan ELMADAĞ

 

U.Okulu

 

08.-12

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi B Grubu Koordinatör

Arş. Gör. Dr. Dürdane TOR

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Dilek BERBER

 

U.Okulu

 

08.-12

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi C Grubu Koordinatör

Arş. Gör. Dr. Dürdane TOR

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Esra TURAN

 

U.Okulu

 

08.-12

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi D Grubu Koordinatör

Doç. Dr. Mustafa
DURMUŞÇELEBİ

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Naime KAYNAK

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Canan AVŞAR

 

U.Okulu

 

08.-12

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi E Grubu Koordinatör

Doç. Dr. Mustafa
DURMUŞÇELEBİ

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Naime KAYNAK

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Mehmet KİNGİR

 

U.Okulu

 

08.-12

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi F Grubu Koordinatör

Doç. Dr. Mustafa DURMUŞÇELEBİ

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Naime KAYNAK

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Ahmet BAYKUŞ

 

U.Okulu

 

08.-12

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi G Grubu Koordinatör

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Emine YAVUZ

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

İlhan YAMAN

 

U.Okulu

 

08.-12

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi H Grubu Koordinatör

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Emine YAVUZ

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Mustafa GÜNER

 

U.Okulu

 

08.-12

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi İ
Grubu Koordinatör

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Emine YAVUZ

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Ahmet Gökmen TÜRKÖVER

 

U.Okulu

 

08.-12

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi J Grubu Koordinatör

Doç. Dr. Semra DEMİR BAŞARAN

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Yeliz ABBAK

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Ömer İÇOĞLU

 

U.Okulu

 

08.-12

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi K Grubu Koordinatör

Doç. Dr. Semra DEMİR BAŞARAN

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Yeliz ABBAK

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Nurhan POLAT

 

U.Okulu

 

08.-12

 

 

 

Kurum Deneyimi L Grubu Koordinatör

Doç. Dr. Semra DEMİR BAŞARAN

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Arş. Gör. Yeliz ABBAK

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Derya KAYIRGAN

 

U.Okulu

 

08-12

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi M Grubu Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Evrim
ÇETİNKAYA YILDIZ

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Ars. Gör. Sümeyye DERIN

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Sinem Özgür KAYNAR

 

U.Okulu

 

08-12

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi N Grubu Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Evrim
ÇETİNKAYA YILDIZ

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Ars. Gör. Sümeyye DERIN

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Menderes KÖYLÜ

 

U.Okulu

 

08-12

 

 

 

İRPD408 Kurum Deneyimi O Grubu Koordinatör

Yrd. Doç. Dr. Evrim
ÇETİNKAYA YILDIZ

1+4

Ofis

17-18

 

 

 

 

Öğretim Yardımcısı

Ars. Gör. Sümeyye DERIN

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Öğretmeni

Ayşe KABAKCI

 

U.Okulu

 

08-12

 

 

 

İRPD410 Okullarda Şiddet

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

3

B-104

 

 

19-22

 

 

İRPD412 Ölçek Geliştirme ve
Uyarlama

Doç. Dr. Mustafa
DURMUŞÇELEBİ

3

B-104

 

18-19

 

 

17-19

İRPD414 RPD’de Güncel Sorunlar (S)

Doç. Dr. Hasan BOZGEYİKLİ

3

B-102

 

 

 

17-20

 

İRPD416 Kültüre Duyarlı Psikolojik Danışma (S)

Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

3

B-104

 

 

 

17-20

 

İRPD418 Eğitimde Yeni
Yönelimler (S)

Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

3

B-102

 

 

16-19

 

 

İRPD422 Nitel Araştırma (S)

Doç. Dr. Semra DEMİR BAŞARAN

3

B-104

 

 

16-19

 

 

 

Prof. Dr. Remzi KILIÇ

Bölüm Başkanı

 

T.C.

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI KURUM DENEYİMİ DERSİNE AİT UYGULAMA LİSTESİ I. Öğretim

SIRA NO

 

ADI

SOYADI

Öğrenci Bölüm /Program Adı

OKULUN ADI

UYGULAMA

ÖĞRETMENİ

UYGULAMA

ÖĞRETİM ELEMANI

1

1

BÜŞRA

YILDIRIM

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Şükrü Malaz İlkokulu

Ayşegül KÖPRÜ

Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

(A Grubu)

2

SAMİ

KOCADAĞ

3

ŞÜKRAN

KARAKAYA

4

PAKİZE

YILDIZ

5

MERVE

KAVAK

6

2

VAHDETTİN

EZER

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Şükrü Malaz İlkokulu

Yasemin ÇANDIR

Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

(B Grubu)

7

KÜBRA

İŞVARLAR

8

HAKAN

ÖZDEMİR

9

LEYLA

ÇINAR

10

3

BİRGÜL

BAYRAM

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Sümer Ortaokulu

Merve KARAMAN

Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

(C Grubu)

11

TUĞBA

KIRAÇ

12

KÜBRA

ERHAN

13

RUMEYSA

İLGÜN

14

4

NİHAN

KAHRAMAN

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Sümer Ortaokulu

Demet BAYKARA

Yrd. Doç. Dr. İzzettin

YILMAZER

(D Grubu)

15

MÜNİRE

ZEYNEP

ÖZDEMİR

16

SALİH

AÇIKSÖZ

17

KÜBRA

BOLAT

18

MERCAN

ALTAY

19

5

MERVE NUR

MURATOĞLU

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Sümer Ortaokulu

Ayşe GÜNDÜZ

Yrd. Doç. Dr. İzzettin

YILMAZER

(E Grubu)

20

SEVİLAY

BELUK

21

BEYZA NUR

ERCAN

22

MERVE

UZ

23

6

YUSUF

YÖNEZER

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Osman Zeki Yücesan Ort

Meltem KAŞIKÇI

Yrd. Doç. Dr. İzzettin

YILMAZER

(F Grubu)

24

FURKAN ENES

GÜNER

25

SİBEL

KIZILAY

26

BERNA

GÖKÇEN

27

7

ELİF

ÇİÇEK

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Osman Zeki Yücesan Ort

Ümmühani GÜZEL

Yrd. Doç. Dr. Emre TOPRAK

(G Grubu)

28

ELVAN

ÇAĞLAR

29

HATİCE

KEVSER

BAĞCI

30

EDANUR

OLGUN

31

RABİA

KILIÇ

32

8

YASEMİN

KİRİK

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Behice Yazgan Kız

Anadolu Lisesi

Fatma İÇER

Yrd. Doç. Dr. Emre TOPRAK

(H Grubu)

33

BETÜL

ARSLAN

34

ÖMER

KOTAN

35

AYŞE

KESER

36

9

EDA

ULAŞ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Behice Yazgan Kız

Anadolu Lisesi

Memduha GÖK

Yrd. Doç. Dr. Emre TOPRAK

(I Grubu)

37

HATİCE

KAÇER

38

RUMEYSA

AKSOY

39

EMİNE

KAHRAMAN

40

10

HATİCE

GÜRAN

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Mustafa Eminoğlu

Anadolu Lisesi

Hidayet ALTAY

Ücretli Öğr. Savaş SESLİ

(J Grubu)

41

AYNUR

YÜCEL

42

EBRU

ESER

43

KEMAL

OĞUZ

44

11

AYŞE

GÜLŞEN

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Mustafa Eminoğlu

Anadolu Lisesi

Erhan HÖBEK

Ücretli Öğr. Savaş SESLİ

(K Grubu)

45

MERT

AKSOY

64

BERRİN

KUZPINAR

47

ŞEYHMUS

DOĞAN

48

12

NİDA

KESKİN

 

 

Ayla ÇOLAK

 

 

49

 

İLKNUR

AVCI

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

 

ŞHT.Bnb.Mahmut Şahin İlkokulu

 

Ücretli Öğr. Savaş SESLİ

(L Grubu)

50

EMİNE

KILIÇ

51

YASİN

GÖKPİNAR

52

13

ESRA CANSU

BIYIK

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Fatma Kemal Timuçin Anadolu Lisesi

Çiğdem SESLİ

Ücretli Öğr. Ahmet AYDEMİR

(M Grubu)

53

TUĞBA

SEVDA

54

EMEL

ÖZKAYA

55

MERVE

ÇETİN

56

BEYZA

SELÇUKİ

57

14

ESRA

ALTUNOK

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Nihal ZENGİN

Ücretli Öğr. Ahmet AYDEMİR

(N Grubu)

58

CENGİZ

ÇELİK

59

ESRA

SOLMAZ

60

MELİKE

AY

61

15

BERAT

BEYTUR

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Yaman Dede Kız Anadolu İmam Hatip lisesi

Elmas ATICI

Ücretli Öğr. Ahmet AYDEMİR

(O Grubu)

62

BÜŞRA

YÜNER

63

ÇİĞDEM

GÜN

64

ÇAĞRI

ÖZKAYA

 

T.C.

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI KURUM DENEYİMİ DERSİNE AİT UYGULAMA LİSTESİ II.Öğretim

SIRA NO

 

ADI

SOYADI

Öğrenci Bölüm /Program Adı

OKULUN ADI

UYGULAMA

ÖĞRETMENİ

UYGULAMA

ÖĞRETİM ELEMANI

1

1

EDA

TAVUKCU

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Atatürk Anadolu Lisesi

Orhan Elmadağ

Arş. Gör. Dr. Dürdane

TOR

(A Grubu)

2

MEHMET

EMİN

ÖZKARA

3

BETÜL

AKDOĞAN

4

KÜBRA

DEMİRYÜREK

5

2

NAZIM

BUĞRA

KAYA

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyim Dersi

Atatürk Anadolu Lisesi

Dilek Berber

Arş. Gör. Dr. Dürdane

TOR

(B Grubu)

6

AYŞE

ECEMİŞ

7

KÜBRA

UZUN

8

YASEMİN

BORA

9

YASİN

İLMEK

10

3

FATMA

BAŞARAN

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Ahmet Eren Anadolu Lisesi

Esra TURAN

YArş. Gör. Dr. Dürdane TOR (C Grubu)

11

MERVE BAHAR

BASMA

12

ESRA HATUN

SERT

13

4

BERNA

BEŞTEPE

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Burhan Dinçbal Ortaokulu

Canan AVŞAR

Doç. Dr. Mustafa

DURMUŞÇELEBİ

(D Grubu)

14

FATMA

TUĞÇE NUR

KELEŞ

15

İREM

GÜLTEKİN

16

ŞEYDA

YEŞİL

17

SEBİHA

BAYDEMİR

18

5

GİZEM

KALEM

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Burhan Dinçbal Ortaokulu

Mehmet KİNGİR

Doç. Dr. Mustafa

DURMUŞÇELEBİ

(E Grubu)

19

FİRDEVS

ÖZGE

ÇALIŞKAN

20

HATİCE GÜL

KILIÇ

21

MÜRÜVVET BANU

YILDIZ

22

TOLGA

SOYLU

23

6

AHMET

BULUT

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Merkez Mesleki Ve Teknik And.Lis.

Ahmet BAYKUŞ

Doç. Dr. Mustafa

DURMUŞÇELEBİ

(F Grubu)

24

ÖZLEM

ERDEM

25

SENA

KORKMAZ

26

7

EMRE EMRULLAH

BOĞAZLIYAN

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Merkez Mesleki Ve Teknik And.Lis.

İlhan YAMAN

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

(G Grubu)

27

FURKAN

ŞEN

28

BEYZA

TUĞÇE

MERMER

29

SAVAŞ

YILDIZ

30

ŞERİFE

USUL

31

8

KAZİM

SÜMER

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyim Dersi

Merkez Mesleki Ve Teknik And.Lis.

Mustafa GÜNER

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

(H Grubu)

32

HAKAN UMUT

BIÇAKCIOĞLU

33

RABİA

KARSLI

34

AHMET

SARI

35

GÜLÇE

ERTUĞRUL

36

9

GAMZE

YILMAZ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Sema Yazar Anadolu Lisesi

Ahmet Gökmen TÜRKÖVER

Doç. Dr. Mustafa GÜÇLÜ

(I Grubu)

37

AYSILA

PAKER

38

TUĞBA

YILDIRIM

39

HİLAL

YILMAZ

40

10

MUHAMMED

SELİM

AKDENİZ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Kayseri Lisesi

Ömer İÇOĞLU

Doç. Dr. Semra DEMİR BAŞARAN

(J Grubu)

41

MERVE

ZORCA

42

SEMA

ÖZBAY

43

EMRE

ELMALI

44

ŞERİFE

TAŞDEMİR

45

11

FATİH

BOZKURT

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesi

Nurhan POLAT

 

Doç. Dr. Semra DEMİR BAŞARAN

(K Grubu)

46

AYŞE

BELKIRAN

47

 

YAĞMUR

TONEL

48

NESLİHAN

BİROL

49

12

ÜMMÜHAN

TOK

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Erciyes İlkokulu

Derya KAYIRGAN

Doç. Dr. Semra DEMİR BAŞARAN

(L Grubu)

50

BÜŞRA

ÜNAL

51

FATMA

TEKE

52

NURGÜL

KISSACIK

53

13

GİZEM

AYBARS

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Nuri Has Ortaokulu

Sinem Özgür KAYNAR

Yrd. Doç. Dr. Evrim

ÇETİNKAYA YILDIZ

(M Grubu)

54

MEHMET FURKAN

DURUSOY

55

HANİFE

AYDIN

56

MERVE

ÇİMEN

57

14

FİKRİYE

KOÇ

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Toki Şht.Levent Çetinkaya Ortaokulu

Menderes KÖYLÜ

Yrd. Doç. Dr. Evrim

ÇETİNKAYA YILDIZ

(N Grubu)

58

BÜŞRA

KARABEL

59

CUMALİ

AYHAN

60

TUĞÇE

ULU

61

15

UĞUR

DEMİR

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Kurum Deneyimi Dersi

Ömer Serpil Özberber Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ayşe KABAKCI

Yrd. Doç. Dr. Evrim

ÇETİNKAYA YILDIZ

(O Grubu)

62

KÜBRA

KODAK

63

GAMZE NUR

BOZDOĞAN

64

SALİHA

ÇEVİK