Yazdırİndir

 

ERÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ ALMAN DİLİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

2017-2018 BAHAR DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI

 

2. SINIF HAFTALIK DERS PROGRAMI

Ders Adı

Öğretim Elemanı

Ders Saati

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

AÖP 202 Karşılaştırmalı Dilbilgisi

Doç. Dr. Hüseyin Arak

3

207

 

 

09-12

 

 

AÖP 204 Dilbilim II

Arş. Gör. Yasemin Acar-Çimen

3

207

 

 

 

09-12

 

AÖP 206 Almanca Öğretiminde   

                Yaklaşımlar II

Yrd. Doç. Dr. Aysın Kalaycı

3

207

 

09-12

 

 

 

AÖP 208 Alman Edebiyatı II

Doç. Dr. Hüseyin Arak

3

207

13-16

 

 

 

 

AÖP 210 İleri Okuma ve Yazma    

                Becerileri II

Doç. Dr. Hüseyin Arak

3

207

 

 

13-16

 

 

AÖP 212 Öğretim Tek. ve Mat. Tasarımı

Yrd. Doç. Dr. Emre Toprak

2

207

 

13-17

 

 

 

AÖP 214 Bilimsel Araştırma   

                Yöntemleri

Doç. Dr. Mustafa Durmuşçelebi

3

207

 

 

 

13-16

 

 

 

3. SINIF HAFTALIK DERS PROGRAMI

Ders Adı

Öğretim Elemanı

Ders Saati

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

AÖP 302 Çocuklara Yabancı

                Dil  Öğretimi

Arş. Gör. Yasemin Acar-Çimen

4

208

 

15-17

 

13-15

 

AÖP 304 Özel Öğretim    

         Yöntemleri II

Yrd. Doç. Dr. Aysın Kalaycı

4

208

13-15

13-15

 

 

 

AÖP 306 Edebi Metin İnceleme

                ve Öğretimi II

Doç. Dr. Hüseyin Arak

3

208

09-12

 

 

 

 

AÖP 308 Almanca-Türkçe

     Çeviri II (Seçmeli II)

Doç. Dr. Hüseyin Arak

2

208

 

10-12

 

 

 

AÖP 310 Ölçme ve Değerlendirme

Yrd. Doç. Dr. Emre Toprak

3

208

 

 

13-16

 

 

AÖP 312 Türk Eğitim Tarihi

Doç. Dr. Mustafa Güçlü

2

208

 

 

 

 

14-16

AÖP 314 İkinci Yabancı Dil II

Öğr. Gör.Abdullah Gökşin

2

208

 

 

 

15-17

 

AÖP 316 Topluma Hizmet

                Uygulamaları-A

Doç. Dr. Hüseyin Arak

3

208

 

08-09

 

08-10

 

AÖP 316 Topluma Hizmet

                Uygulamaları-B

Doç. Dr. Hüseyin Arak

3

208

 

09-10

 

10-12

 

 

 

4. SINIF HAFTALIK DERS PROGRAMI

Ders Adı

Öğretim Elemanı

Ders Saati

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

AÖP 402 Türkçe - Almanca Çeviri (Seç: IV)

Doç. Dr. Hüseyin Arak

2

206

 

13-15

 

 

 

AÖP 404 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Arş. Gör. Durdane Tor

2

206

 

10-12

 

 

 

AÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması-A

Arş. Gör. Yasemin Acar-Çimen

2

206

 

 

13-15

 

 

 

6

-

 

 

 

08-12

13-15

 

AÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması-B

Arş. Gör. Yasemin Acar-Çimen

2

206

 

 

10-12

 

 

 

6

-

 

 

 

08-12

13-15

 

AÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması-C

Arş. Gör. Yasemin Acar-Çimen

2

206

 

 

08-10

 

 

 

 

6

 

 

 

 

08-12

13-15

 

AÖP 408 Yabancı Dil Öğretm. Mes. Gel. (Seçmeli)

Yrd. Doç. Dr. Aysın Kalaycı

2

206

 

15-17

 

 

 

AÖP 410Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

ERUZEM

2

206

 

 

 

13-15

 

AÖP 412Kültürler Arası İletişim (SeçmII)

Öğr. Gör. Abdullah Gökşin

2

206

 

 

15-17

 

 

 

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ALMAN DİLİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI UYGULAMA DERSLERİNİN UYGULANACAĞI OKULLAR

SIRA NO

 

ÖĞRENCİ  TC KİMLİK NO

ADI

SOYADI

Öğrenci Bölüm /Program Adı

OKULUN ADI

UYGULAMA ÖĞRETMENİ

UYGULAMA
ÖĞRETİM ELEMANI

1

A

19879120894

FİLİZAN

MOĞOL

Almanca Öğretmenliği

SEMA YAZAR ANADOLU LİSESİ

Ali MERT

 

 

Arş.Gör.Yasemin ACAR ÇİMEN

A

2

33913979026

AZİME

HAZAR

Almanca Öğretmenliği

3

36562558932

NAZAN

DOVANAY

Almanca Öğretmenliği

4

17233663292

LEYLA

ERYILMAZ

Almanca Öğretmenliği

5

B

28772245344

SERHAT

GÜRBÜZ

Almanca Öğretmenliği

KAYSERİ LİSESİ

Fatma SARI

Arş.Gör.Yasemin ACAR ÇİMEN

B

6

12146956318

MAİDE

YILDIZ

Almanca Öğretmenliği

7

12869578590

SEMA

ÖZDOĞAN

Almanca Öğretmenliği

8

18752085916

ÇİĞDEM

MANSUROĞLU

Almanca Öğretmenliği

9

C

44341996998

İHSAN SERDAR

KOLBAŞI

Almanca Öğretmenliği

NUH MEHMET BALDÖKTÜ ANADOLU LİSESİ

 

 

Sabriye ALTIPARMAK

 

 

Arş.Gör.Yasemin ACAR ÇİMEN

C

10

49966098720

HATİCE KÜBRA

GENÇ

Almanca Öğretmenliği

11

32152936494

MUSTAFA İLHAMİ

BAŞTU

Almanca Öğretmenliği