DUYURU DETAYI

Online Final ve Bütünleme Sınavları Ders Listesi

ERUZEM tarafından online (çevrimiçi) yapılacak olan 2019-2020 eğitim-öğretim yılı bahar dönemi final ve bütünleme sınavlarının ders listesi aşağıdadır.

EĞİTİM FAKÜLTESİ / SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

DERS KODU

DERS ADI

SINIFI

DERS ÖĞRETİM ÜYESİ/ELAMANI

MB 104

EĞİTİM PSİKOLOJİSİ

1

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ALPASLAN GÖZLER

SÖP 102

ÇEVRE EĞİTİMİ

1

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MUSTAFA HAMALOSMANOĞLU

SÖP 104

GENEL KİMYA

1

PROF.DR. MURAT SARAÇOĞLU

SÖP 104

İLKOKULDA TEMEL FEN BİLİMLERİ

1

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ EBRU EZBERCİ ÇEVİK

MB 019

ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ

2

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ MEHMET EMİN ÖZTÜRK

MB 201

EĞITIMDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERI

2

PROF.DR. ERGÜN ÖZTÜRK

MB 203

ÖĞRETİM İLKE VE YÖNTEMLERİ

2

PROF.DR. ERGÜN ÖZTÜRK

SÖP 003

ÇOCUK PSIKOLOJISI

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ AHMET YAMAÇ

SÖP 210

FEN VE TEKNOLOJİ LABORATUVAR UYGULAMALARI II

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ESRA KIZILAY

SÖP 218

BİLİMSEL ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ

2

PROF.DR. ERGÜN ÖZTÜRK

SÖP 220

ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIMI

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ NEŞET MUTLU

SÖP 302

FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETİMİ II

3

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ESRA KIZILAY

SÖP 306

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETİMİ

3

DOÇ.DR. ELVAN YALÇINKAYA

SÖP 310

ERKEN ÇOCUKLUK EĞİTİMİ

3

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ SEYHAN EKİNCİ AYDIN

SÖP 312

SINIF YÖNETİMİ

3

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ALPASLAN GÖZLER

SÖP 402

BİRLEŞTİRİLMİŞ SINIFLARDA ÖĞRETİM

4

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ALPASLAN GÖZLER

SÖP 404

CUMHURİYET TARİHİ

4

PROF.DR. CEVDET KIRPIK

EĞİTİM FAKÜLTESİ / MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

DERS KODU

DERS ADI

SINIFI

DERS ÖĞRETİM ÜYESİ/ELAMANI

MÖP 304

ANALİTİK GEOMETRİ II

3

PROF.DR. ONUR ALP İLHAN

MÖP 310

FEN TEKNOLOJİ VE TOPLUM

3

PROF.DR. SİBEL SARAÇOĞLU

MÖP 314

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME

3

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ EMRE TOPRAK

MÖP 402

MATEMATİK FELSEFESİ

4

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ FATMA BERNA BENLİ

MÖP 404

SINIF YÖNETİMİ

4

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ALPASLAN GÖZLER


EĞİTİM FAKÜLTESİ / TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

DERS KODU

DERS ADI

SINIFI

DERS ÖĞRETİM ÜYESİ/ELAMANI

MB 102

EĞİTİM SOSYOLOJİSİ

1

PROF.DR. KASIM KARAMAN

TÖP 102

EDEBİYAT BİLGİ VE KURAMLARI 2

1

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ EROL AKSOY

TÖP 108

DİL EĞİTİMİNİN TEMEL KAVRAMLARI

1

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MEHMET ALİ BAHAR

TÖP 204

TÜRK HALK EDEBİYATI II

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ EROL AKSOY

TÖP 208

TÜRK DİL BİLGİSİ IV

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MEHMET ALİ

BAHAR

TÖP 306

TÜRK DİLİ TARİHİ

3

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MEHMET ALİ

BAHAR

TÖP 310

UYGARLIK TARİHİ

3

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ İBRAHİM

BOZBIYIK

TÖP 312

ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ II

3

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MEHMET ALİ

BAHAR

TÖP 404

TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ VE OKUL YÖNETİMİ

4

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ALPASLAN

GÖZLER

TÖP 421

ÇEVRE BİLİMİ

4

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MUSTAFA

HAMALOSMANOĞLU

 

DERS KODU

DERS ADI

SINIFI

DERS ÖĞRETİM ÜYESİ/ELAMANI

MB 102

EĞİTİM SOSYOLOJİSİ

1

PROF.DR. KASIM KARAMAN

SBÖ 102

SİYASET BİLİMİ

1

PROF.DR. ABDULLAH SAYDAM

SBÖ 104

İSLAM ÖNCESİ TÜRK TARİHİ VE

KÜLTÜRÜ

1

PROF.DR. CEVDET KIRPIK

SBÖ 104

ESKİ ÇAĞ TARİHİ VE UYGARLIĞI

1

PROF.DR. CEVDET KIRPIK

SBÖ 108

GENEL BEŞERİ VE EKONOMİK COĞRAFYA

1

DOÇ.DR. ELVAN YALÇINKAYA

MB 204

ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ NEŞET MUTLU

SBO 001

ÇEVRE EĞİTİMİ

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MUSTAFA

HAMALOSMANOĞLU

SBO 207

ORTAÇAĞ TARİHİ

2

PROF.DR. CEVDET KIRPIK

SBÖ 302

OSMANLI TARİHİ VE UYGARLIĞI II

3

PROF.DR. CEVDET KIRPIK

SBÖ 308

ÇAĞDAŞ DÜNYA TARİHİ

3

PROF.DR. ABDULLAH SAYDAM

SBÖ 312

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME

3

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MEHMET İZZETTİN YILMAZER

SBÖ 316

TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ VE OKUL YÖNETİMİ

3

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ALPASLAN

GÖZLER


SBÖ 318

TÜRKİYE'DE YENİLEŞME HAREKETLERİ

3

PROF.DR. ABDULLAH SAYDAM

SBÖ 402

TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİ II

4

PROF.DR. CEVDET KIRPIK

SBÖ 408

REHBERLİK

4

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ MEHMET EMİN ÖZTÜRK

ÖZTÜR

SBÖ 412

ÖĞRETİM SÜREÇLERİNDE YENİ YAKLAŞIMLAR

4

DOÇ.DR. ELVAN YALÇINKAYA

EĞİTİM FAKÜLTESİ / FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

DERS KODU

DERS ADI

SINIFI

DERS ÖĞRETİM ÜYESİ/ELAMANI

FBÖ 104

KİMYA 2

1

PROF.DR. MURAT SARAÇOĞLU

FBÖ 104

GENEL KİMYA II

1

PROF.DR. MURAT SARAÇOĞLU

FBÖ 106

BİYOLOJİ 1

1

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MUSTAFA

HAMALOSMANOĞLU

MB 102

EĞİTİM SOSYOLOJİSİ

1

PROF.DR. KASIM KARAMAN

FBÖ 010

YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI

2

PROF.DR. MURAT SARAÇOĞLU

FBÖ 202

FEN ÖĞRETİM PROGRAMLARI

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ESRA KIZILAY

FBÖ 204

BİYOLOJİ 3

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MUSTAFA

HAMALOSMA

FBÖ 206

GENEL KİMYA IV (ORGANİK KİMYA)

2

PROF.DR. SİBEL SARAÇOĞLU

FBÖ 208

BİLGİSAYAR II

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MEHMET İZZETTİN YILMAZER

FBÖ 212

FEN-TEKNOLOJİ PROGRAMI VE

PLANLAMA

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ESRA KIZILAY

FBÖ 216

DOĞAL ENERJİ KAYNAKLARI

2

PROF.DR. MURAT SARAÇOĞLU

GK 004

BİLİM VE ARAŞTIRMA ETİĞİ

2

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ASLI

SAYLAN KIRMIZI

GK 008

İNSAN İLİŞKİLERİ VE İLETİŞİM

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ EBRU EZBERCİ ÇEVİK

MB 204

ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MEHMET İZZETTİN YILMAZER

FBÖ 306

ÇEVRE BİLİMİ

3

PROF.DR. SİBEL SARAÇOĞLU

FBÖ 310

FEN ÖĞRETİMİ LABORATUVAR

UYGULAMALARI II

3

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ İSHAK AFŞİN KARİPER

FBÖ 310

FEN ÖĞRETİMİ LABORATUVAR

UYGULAMALARI II

3

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ASLI

SAYLAN KIRMIZI

FBÖ 310

FEN ÖĞRETİMİ LABORATUVAR

UYGULAMALARI II

3

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ EBRU EZBERCİ ÇEVİK

FBÖ 404

SINIF YÖNETİMİ

4

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ALPASLAN

GÖZLER

FBÖ 406

REHBERLİK

4

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ SEYHAN EKİNCİ AYDIN


FBÖ 420

OPTİK

4

PROF.DR. EMİNE GÜNERİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ / İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

DERS KODU

DERS ADI

SINIFI

DERS ÖĞRETİM ÜYESİ/ELAMANI

GK 104

YABANCI DİL II

1

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ YASEMİN

ACAR

İÖP 110

İNGİLİZCENİN YAPISI

1

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ AHMET ŞAHAN

GK 002

BESLENME VE SAĞLIK

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MUSTAFA

HAMALOSMA

İÖP 007

İNGİLİZCE ÖĞRETİMİNDE YENİ YAKLAŞIMLAR

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ AHMET ŞAHAN

İÖP 202

İNGİLİZCE ÖĞRETİM PROGRAMLARI

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ AHMET ŞAHAN

İÖP 204

İNGİLİZ EDEBİYATI II

2

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ABDULLAH GÖKŞİN

İÖP 206

DİLBİLİMİ II

2

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ HALE

ORTAKÖYLÜOĞLU

İÖP 206

İNGİLİZCE ÖĞRETİMİNDE YAKLAŞIMLAR

II

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ AHMET ŞAHAN

İÖP 212

ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ I

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ AHMET ŞAHAN

MB 007

EĞİTİMDE DRAMA

2

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ DÜRDANE TOR

İÖP 308

EDEBİYAT VE DİL ÖĞRETİMİ II

3

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ABDULLAH GÖKŞİN

İÖP 310

İKİNCİ YABANCI DİL II

3

PROF.DR. HÜSEYİN ARAK

İÖP 314

ÖLÇME VE DEĞERLENDIRME

3

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ EMRE TOPRAK

İÖP 412

DÜNYA EDEBİYATINDAN SEÇMELER

4

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ABDULLAH GÖKŞİN

İÖP 416

METİN DİLBİLİM

4

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ERDEM AKBAŞ

EĞİTİM FAKÜLTESİ / REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

DERS KODU

DERS ADI

SINIFI

DERS ÖĞRETİM ÜYESİ/ELAMANI

MB 204

ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ

1

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ MEHMET İZZETTİN YILMAZER

RPD 102

GELİŞİM PSİKOLOJİSİ 1

1

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ELİF BİLGE ERTAŞ

RPD 104

FİZYOLOJİK PSİKOLOJİ

1

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ MAHMUT EVLİ

RPD 106

OKULLARDA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA

1

ÜCR.ÖĞRETİM ELEMANI AYŞE FİKRİYE SARSIK

GK 004

BİLİM VE ARAŞTIRMA ETİĞİ

2

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ EMRE TOPRAK


MB 019

ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ

2

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ MEHMET EMİN ÖZTÜRK

RPD 310

DAVRANIŞ BOZUKLUKLARI

3

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ELİF BİLGE ERTAŞ

EĞİTİM FAKÜLTESİ / ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ

DERS KODU

DERS ADI

SINIFI

DERS ÖĞRETİM ÜYESİ/ELAMANI

AÖP 310

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME

3

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ EMRE TOPRAK

AÖP 314

İKİNCİ YABANCI DİL II

3

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ABDULLAH GÖKŞİN